Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djukic i Milojevic su tu privremeno i dva najznacajnija faktora sto su se oba kluba digli iznad svog standardnog nivoa, nakon njihovih odlazaka Partizan i Zvezda ce da padnu. Sada u kojoj meri, videce se ko im bude bio naslednik.

    Comment


    • Pa nadam se da će dizanjem kvaliteta igara ova dva kluba doći do polaganog dizanja kvaliteta lige (i ostalih klubova).
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Djukic i Milojevic su tu privremeno i dva najznacajnija faktora sto su se oba kluba digli iznad svog standardnog nivoa, nakon njihovih odlazaka Partizan i Zvezda ce da padnu. Sada u kojoj meri, videce se ko im bude bio naslednik.
        Upravo to. A nama, generalno srpskom fudbalu boljitka nema, zbog xyz drugih mnogo bitnijih faktora, nazalost.

        Comment


        • Originally posted by colke995 View Post
          Ako imas dete i ako nije veliko, reci bar njemu da se prebaci. Cisto da uziva tokom zivota u uspesima.
          Ona ce da navija jedino za svog matorca na malom fudbalu

          Comment


          • sloboda ili ništa

            Comment




            • Comment


              • Izgleda kao da se sastao sa Slejvom pre utakmice
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Pogledati pod Zeljko Pantic i slavlje u lozi,ono nema ni kod Powerslave ,sta taj konzumira...

                  Comment


                  • Prezadovoljan sam. Srećno nam proleće, a kul bi bilo da i komšije prezime pa da se digne taj nacionalni koeficijent koji bi mogao da koristi kada su u pitanju kvalifikacije i da se ne startuje tako rano.

                    Comment


                    • Juce sam bio srecan kao malo dete, srecan zbog Djuke, zbog malog Danila koji je dobio sansu umesto Sume, zbog kluba koji ce verujem premije iskoristiti na najbolji moguci nacin, Ilijev je garant za to, srecan zbog Ilijeva koji je cini mi se najvise verovao u ekipu od svih. Mislim da jos u potpunosti nismo svesni uspeha. U Kijevu odigrati rastereceno i doktorski, napasti ih a videli smo u Beogradu da se sa njima igrati moze i pucati na to prvo mesto do 90-tog minuta, imamo razloga da verujemo u nase momke.

                      Comment


                      • Ma koji uspeh...koga briga za evropsko prolece kad odigras nereseno protiv Spartaka? Jer ako pitas neke partizanovce oni su vec zaboravili evropsko prolece....neverovatno mi je da jos ima ljudi koji su u stanju da kritikuju Djukica i Ilieva..jedva docekali kiks u porvenstvu da bi lupetali....
                        Iliev ima njuh za igraca samo takav, Djukic je gospodin, kulturica, genijalac...gleda fudbal na zdrav nacin i tek ce da dominira....
                        Svi kukaju na losu igru....e pa ako smo losom igrom stigli do evro proleca cekajte da vidite sta ce da bude kad krenemo bolje da igramo
                        Last edited by tamonajugu; 28-11-17, 18:30.

                        Comment


                        • Comment


                          • Valtere, grobarski mod ovog dela foruma je odsutan - dzabe se trudis.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Ma vidim niko da okaci gol, a lep je realno.

                              Comment


                              • Just sayin`
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X