Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam shvatio koji bi trener bio idealan za ove nase mediokrate,naravno uz uslov da imas zdravu upravu koja radi u interesu kluba.Felix Magath.(naravno ovo sve hipoteticki,nesto ucim pa mi lete misli,ne zamerite)

    Comment


    • Jos da mu Grant bude pomocni i gde bi nam bio kraj

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Sad sam shvatio koji bi trener bio idealan za ove nase mediokrate,naravno uz uslov da imas zdravu upravu koja radi u interesu kluba.Felix Magath.(naravno ovo sve hipoteticki,nesto ucim pa mi lete misli,ne zamerite)
        A ne Stanoje?
        sigpic

        Comment


        • Felix Magat zbog metoda treniranja.A s obzirom da je ovo realno koliko i OFk-a da uzme titulu onda je Stanoje najbolje resenje.

          Comment


          • Voleli bi i cigani da osvoje titulu ali...ne idee, ne ideee

            Comment


            • Smejati se il' plakati

              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Djura kersme.
                sigpic

                Comment


                • Kraljevcanin

                  http://kapiten.rs/fudbal/ljubav-prem...el-sa-interom/
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Trebao si sa njim
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Brat Ivanov
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Nova pobeda, nova tri boda, prvo mesto.

                        Last edited by Sara; 20-10-12, 13:36.
                        "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                        Comment


                        • Igru brisi bodove pisi

                          Nismo igrali bas najbolje ali dobro da smo dobili , imao je i Sasa Markovic dobru sansu , Kapiten isto imao jednu solidnu , Luka nas demolirao jbt , lose cuvan , sreca pa nije zabio , vazna 3 boda , Vojvodina i Rad su verovatno i najteza gostovanja za nas ove godine i vrlo je vazno da smo ih dobili s obzirom da Zvezda igra kod njih u gostima u drugom delu , douse sa Vojvodinom u zadnjem
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Laksi trening za giganta iz Beograda. Duvaj ga Bilmezovicu !
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Jel ovo Zabija igrao u prvoj?!
                              Verovatno taksista sprema tri spica protiv Intera...

                              Comment


                              • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                                Jel ovo Zabija igrao u prvoj?!
                                Verovatno taksista sprema tri spica protiv Intera...
                                Mislis nastavnik fizickog.

                                Samo je jedan taksista.

                                Spoiler


                                Nisam gledao utakmicu, video sam samo postavu na pocetku i pratio rezultat. Cim sam video Zabiju i Lolu mislio sam da cemo prodati. Ipak smo se provukli, Dzigi u trepavicu gadja. Valja uvezbati prekide jer sa Bilmezom jedino tako mozemo dati gol u derbiju + eventualno neki teski kiks Maksimovica.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X