Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze ovo neki radnik u kladionici da odradi cas posla ;)
    Inace....Zlatibor vodom se vino Rubin gasi

    Comment


    • To bi bilo to, jbg, bilo je lepo dok je trajalo. Toliko.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        To bi bilo to, jbg, bilo je lepo dok je trajalo. Toliko.
        Samo ti spremi 100 evrica

        Bice zanimljivo videti da li ce ista promeniti u ovih 14 dana pauze , igramo dosta tezak mec na Banjici protiv Rada , ako tu uzmemo 3 boda bice super Inace sta je sa Tomicem ? Nesto ozbiljno ili totalno neozbiljno ?
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment



        • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Pocelo cesljanje al ce nekog guza da zasvrbi u zatvoru (nadam se)

            http://www.pressonline.rs/info/hroni...lupom-policije

            Jos samo kad ovo ne bi bilo mazanje ociju narodu...uh...tj. ako su stvarno krenuli ozbiljno da traze Faljijeve i Damjanceve propuste i malverzacije naci ce ih sigurno....

            Comment


            • Nije mi toliko sto cemo izgubiti titulu. Za Partizan navijamo zato sto ga volimo, pa tek onda zato sto je najbolji ali da nama neki Vucic uzima titulu, ne moze bre. Nadam se nekom cudu, samo ovu da uzmemo u inat svima. Valjda ove momke nece tako lako da kupe. Fora je sto moramo oba derbija dobiti a i onda je pitanje da li cemo je uzeti. Sa Pickobradim ce biti tesko dobiti derbije ali problem je sto ce bekovski par u istim verovatno biti Miljko-Volkov a obojica nas buse nenormalno. Miljko se kao trgao ali onda uradi u Evropi nesto sto je vec 2 puta uradio, samo da ode iz kluba poltron smrdljivi. Tomic jedino vise busi od njih dvojice i otkad ne igra igramo brutalno za oko i dolazi rezultat. Mada ce se verovatno vratiti do derbija. Stariji Scepovic je isto teski placenik, ocekujte jos vise promasenih zicera u narednim utakmicama. Sreca pa se Marko oporavio, valjda ce da izdominira na terenu u svakom prvom poluvremenu da posle mozemo da budemo mirni kad ovaj udje. Teska sezona nas ocekuje, bilo bi lepo uzeti nekako bod Interu u BG ili pobediti Nefci tamo da u Evropi bar nesto uradimo. Da imamo normalnog trenera, mogli bismo mi dosta u ovoj grupi jer Italijane LE i ne interesuje toliko a Rubin nije u nekoj formi ove sezone. Od Nefcija smo bolji tim ali ubi nas u pojam glupi nastavnik fizickog. Videcemo vec protiv Rada neke stvari, ako se to dobije i posle u Nisu onda je mozda Dacic stavio situaciju u egal. To nam je dovoljno za titulu u tom slucaju.
              sigpic

              Comment


              • Meni samo nije jasno kako Vucic moze biti uticajniji od Dacica u pm , jeste da je Tomina desna ruka ali ponovo
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Meni samo nije jasno kako Vucic moze biti uticajniji od Dacica u pm , jeste da je Tomina desna ruka ali ponovo
                  Naravno da je jaci kada vodi najjacu partiju u drzavi trenutno. Meni je mnogo veci problem sto se politicari uopste mesaju u sport. Ko god da je jaci i kome god da to ide u prilog.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Meni samo nije jasno kako Vucic moze biti uticajniji od Dacica u pm , jeste da je Tomina desna ruka ali ponovo
                    Za to pitaj Soneta ili asprilju na pm, nije za forum a oni su najpogodniji da ti odgovore na to pitanje. Ja sam upoznat tu sa dosta stvari ali oni imaju pouzdane izvore a i kao nesto stariji i iskusniji ce vise znati da ti kazu o tome. Donekle mogu da se pomenu na forumu i u ovim temama posto je politika previse usla u nas sport ali odgovor na ovo pitanje bi odveo u raspravu koja nema veze sa forumom i moglo bi svasta da ispadne.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ae prestanite sa naricanjima kakoje Vucic kupio Zvezdi titulu u svakom sportu.

                      Jebote kako mozete da pratitite ista ako znate da je sve namesteno.

                      @Nash budi aktivniji,ali nemoj da me smaras o raspalim politicarima

                      I naravno da cemo biti sampioni na kraju. Kakav ku*ac Zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ae prestanite sa naricanjima kakoje Vucic kupio Zvezdi titulu u svakom sportu.

                        Jebote kako mozete da pratitite ista ako znate da je sve namesteno.

                        @Nash budi aktivniji,ali nemoj da me smaras o raspalim politicarima

                        I naravno da cemo biti sampioni na kraju. Kakav ku*ac Zvezda
                        Ne da mi vreme da budem aktivniji, bar jos mesec ipo. Doci cu kad mogu.

                        Kad bi Pickobradi stavio tandem Scepo-Mitar nema tog politicara koji bi nas zaustavio. Neverovatno koliko me je covek razocarao, gori je od Stanoja.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako je istina ovo za Markeca , taman ga uvaljamo Interu za 10-ak miliona i 4 boda
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Markovic sinoc odigrao fenomenalno u odnosu na ono sta je prikazivao do sada....medjutim cim mu je ponestalo snage (a to je celo drugo poluvreme) onda je poceo i lose da igra.....

                            Comment


                            • http://forzaitalianfootball.com/2012...tizan-prodigy/
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=651561

                                Bilmez vratio Zabiju...

                                Comment

                                Working...
                                X