Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema on upale nego ima povredu,koju je obnovio jer je dosao rovit.

    Comment


    • Originally posted by Layzick View Post
      Nema on upale nego ima povredu,koju je obnovio jer je dosao rovit.
      Sta je povredio?

      Comment


      • Evo ti iz Vermezovih usta..

        Mohamed Zabija je došao sa starom povredom, potrebno mu je vreme da se prilagodi...

        Comment


        • S' obzirom da je trenirao na pocetku priprema mislim da to nije nista strasno. Jednostavno njegovo telo nije izdrzalo intenzitet treninga. Sasvim normalna stvar za igrace iz raznih vukojebina.

          Comment


          • I sta onda nije tacno kad ja napisem da je covek dosao sa povredom?Ono sto je najgore u celoj prici,po dolasku bile su price da je Zabija dosao jako spreman a on je bio daleko od spremnosti.

            Comment


            • Iznerviralo me to sto si napisao da "niko nije smeo da objavi". Kao da je ne znam ni ja kakav igrac u pitanju,pa je zla uprava Partizana zapretila svima zivima.

              Informacije koje ja imam su da ce covek biti spreman kada nam bude bio potreban. Sada mogu i ja spica da igram.

              Jedini problem nam je stoper. I steta sto nismo izvukli Ludogorec,mozda bi onda brze resili i tu poziciju u timu.

              Comment


              • Svejedno, nije nama najveci problem odsustvo Zabije nego M. Scepovica.

                S obzirom na to da stoper nece skoro, voleo bih da to bude Bodurov, koji se vec poznaje sa Ivanovim i onda bi se moglo reci da smo spremni za ozbiljnije meceve. Stepanov bi se takodje brzo prilagodio.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Iznerviralo me to sto si napisao da "niko nije smeo da objavi". Kao da je ne znam ni ja kakav igrac u pitanju,pa je zla uprava Partizana zapretila svima zivima.

                  Informacije koje ja imam su da ce covek biti spreman kada nam bude bio potreban. Sada mogu i ja spica da igram.

                  Jedini problem nam je stoper. I steta sto nismo izvukli Ludogorec,mozda bi onda brze resili i tu poziciju u timu.
                  To sto tebe nervira ne znaci da nije istina.Slobodno novinarstvo ne postoji,samo je pitanje u kojem je taboru.Moze novinar sta hoce da napise al dal ce to stici u novine to je vec druga stvar,urednistvo je obojeno,svako.

                  Comment


                  • To sve stoji,ali nema teorije da smo zabranili bilo kojoj novini da pise o jebenom Zabiji.

                    Comment


                    • To se desava stalno i to svi rade.

                      Comment


                      • http://www.partizan.rs/35779-najteze...i-u-sloveniji/

                        http://www.zurnal.rs/2012/06/27/fudb...kom/index.html

                        Kakav god da je prelazni rok, Vermez uliva optimizam. Mislim da cemo jos od njegovog prvog mandata konacno imati fizicki spreman tim koji moze da izdrzi bez problema 90 minuta u Evropi i ritam sreda-vikend. Ono sto takodje mislim je da mi generalno imamo dobar tim iz kojeg nije izvucen maksimum. Dosta igraca moze bolje i moraju vise da osete jedni druge. Potencijal se jasno video tokom proleca u samo par akcija za sta je tim sposoban.
                        sigpic

                        Comment


                        • Falji dobio 50% buduceg Ostojicevog transfera, i 3 nova pulena sa profi ugovorom koji su za sada 100% nasi...

                          Comment


                          • Nisam znao da je Vermez zabranio Ninkovicu i Mitrovicu da daju intervjue , pohvalno
                            Ovo je definitivno najcitaniji i jedini trener Partizana koji sire razmislja sto se igre tice u zadnjih 10 godina i naravno pogotovo stvari van terena
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ja tek sad primetio da je Manga dao pobedonosni gol u Kairu za pobedu od 3:2 nad Egiptom. Sad im dolaze na njihov teren, imaju sansu da ih izbace. Prekosutra se igra taj mec.
                              sigpic

                              Comment


                              • On nazalost nije ni u planu za sledecu sezonu.

                                Comment

                                Working...
                                X