Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: PARTIZAN FC

    pa da je veliki talenat jeste i to mogu reci veci nego sto je bio jovetic u njegovim godinama ali da je najveci u partizanovoj istoriji tu se ne slazem

    Comment


    • #17
      Odg: PARTIZAN FC

      E ljudi ,Grobari....pogledajte...kako je nastala renesansa u navijanju na podruciju bivse na SFRJ....lep dokumentarni prilog,a mislim da je glas od neko komentatora koji radi na SPORT KLUBU,inache Saletu svaka cast....no comment

      KAZNENA EKSPEDICIJA

      http://uk.youtube.com/watch?v=W4Iw1G...;feature=email

      Comment


      • #18
        Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=Layzick link=topic=737.msg34840#msg34840 date=1221203256]
        pa da je veliki talenat jeste i to mogu reci veci nego sto je bio jovetic u njegovim godinama ali da je najveci u partizanovoj istoriji tu se ne slazem
        [/quote]

        Pa dobro to je moje misljenje a na Ljajicu je da trenira i napreduje , pa ce vreme pokazati.

        Comment


        • #19
          Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=trnke link=topic=737.msg34846#msg34846 date=1221207235]
          [quote author=Layzick link=topic=737.msg34840#msg34840 date=1221203256]
          pa da je veliki talenat jeste i to mogu reci veci nego sto je bio jovetic u njegovim godinama ali da je najveci u partizanovoj istoriji tu se ne slazem
          [/quote]

          Pa dobro to je moje misljenje a na Ljajicu je da trenira i napreduje , pa ce vreme pokazati.
          [/quote]

          slazem se...videcemo..nadam se najboljem

          Comment


          • #20
            Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=Saka@laka@ZU link=topic=737.msg34845#msg34845 date=1221205248]
            E ljudi ,Grobari....pogledajte...kako je nastala renesansa u navijanju na podruciju bivse na SFRJ....lep dokumentarni prilog,a mislim da je glas od neko komentatora koji radi na SPORT KLUBU,inache Saletu svaka cast....no comment

            KAZNENA EKSPEDICIJA

            http://uk.youtube.com/watch?v=W4Iw1G...;feature=email
            [/quote]



            Super je klip!Narocito mi se svidelo ono "bile su tu i neizbezne drugarice manastirka,loza pa i po neka vekija"
            a i " grobarstvo ne zna za vreme" ;)

            Comment


            • #21
              Odg: PARTIZAN FC

              [quote author=Jeremy_Shockey link=topic=737.msg34821#msg34821 date=1221170119]
              Mislis koga imamo,a imali smo mnogo vecih talenata.Nego,kad vec pratis fudbal sto se na prijavis na fantasy
              champions league?I ti fergi,milanche?
              [/quote]


              Aj posalji link ako te ne mrzi!

              Comment


              • #22
                Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=milanche link=topic=737.msg34873#msg34873 date=1221225130]
                [quote author=Jeremy_Shockey link=topic=737.msg34821#msg34821 date=1221170119]
                Mislis koga imamo,a imali smo mnogo vecih talenata.Nego,kad vec pratis fudbal sto se na prijavis na fantasy
                champions league?I ti fergi,milanche?
                [/quote]


                Aj posalji link ako te ne mrzi!
                [/quote]



                U stvari evo,zaboravio sam da ima u temi... (ke stupido)
                http://www.soccerfantasygames.com/De...?ActionId=1008

                Comment


                • #23
                  Odg: PARTIZAN FC

                  Pobedjen je i Borac (u evro derbiju ;) ,na +10 smo od Zvezde a dolaze nam mecevi sa Poli Temisvarom.Za sada mirna plovidba crno-bele ladje. 8)

                  Comment


                  • #24

                    Comment


                    • #25
                      [/quote]


                      Poprilicno tecna pas igra me najvise raduje!To nam je nekako poslednjih godina uvek bio problem.Samo, ti nagli padovi koncetracije mogu da upropaste mnogo truda tokom cele utakmice.Moreira nije odigrao kako zna pa je opet bio dovoljno dobar.Knezevic je bio odlican!
                      Sve u svemu videlo se ipak ko je ko ,sto bi rekao Jurisevic ;)

                      Comment


                      • #26
                        Odg: PARTIZAN FC

                        Sve u svemu morao je rez biti mnogo bolji po nas, ali i ovo je dobro , pa 02.10 svi u hram na revans,da se prolaz overi i da to bude dobra uvertira za derbi.

                        Comment


                        • #27
                          [/quote]
                          derbi sa ovakvom Zvezdom hahahahasha.interesantno.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • #28
                            Odg: PARTIZAN FC

                            pa za grobare ce da bude interesantno ;D ;D ;D ;D

                            Comment


                            • #29
                              [/quote]Iako mislim da bi stvarno bila sramota da ih ne dobijemo u derbiju,treba biti oprezan,jer njih i kad su u najgoroj formi,u derbiju uvek prok....

                              Comment


                              • #30
                                [/quote]Iako mislim da bi stvarno bila sramota da ih ne dobijemo u derbiju,treba biti oprezan,jer njih i kad su u najgoroj formi,u derbiju uvek prok....
                                [/quote]


                                Slazem se .

                                Comment

                                Working...
                                X