Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Znaci imamo u redovima 2 igraca Manchester United-a i jos neke igrace ko zna kojih klubova u buducnosti. Tuzno je to.Mi smo kao seljaci koji se muce cele godine da obradjuju zemlju a onda dodju mocniji i otkupe sirovinu za male pare pa posle obradjuju i zaradjuju.

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      lepo receno , ali tako je kako je dok nekrenemo svi na stadion da klub zivi od nas bice prodaje .

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        jbg, prodavati se mora, to nam je realnost
        a sa 10-ak m evrica partizan moze dovesti 2-3 dooobra igraca, i zacepiti koju finansijsku rupu.

        i treba skinuti kapu karadzicu jer je uveo red u finansijama, i narocito tomicu koji je insistirao da se ne prodaje ljetos.

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          ljudi jel dobijamo veceras ? : )

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            bice 3-1,za nekog....
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              moj tip 2:2.
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Srecno komsije
                Sometimes I will win,sometimes lose,but I can always go to sleep knowing I have done my best

                If you feeling the sorrow you know that your heart isn't hollow.I'm ready to lead a new mission,are you ready to follow?

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  toliko sam razocaran da nemam volju tipkati, ali boze moj..

                  staviti tosica kao beka je nenormalan zajeb..
                  najbrzi i najjaci tehnicar, ofanzivan po prirodi em je falio naprijed, em pozadi nista nije uradio, naprotiv.
                  i forsiranje moreire na lijevoj strani isto..

                  u drugom poluvremenu sve doslo na svoje, ali jokan je debelo veceras pogrijesio, moje misljenje.
                  al jbg, i on ao i partizan(ova generacija) ovko mora sticati NEOPHODNO iskustvo..
                  zato, srecno i njima i zvezdi i vojvodini.. u evro takmicenjima, jer ek kad 2 tima budu isla u kval. za cl a dva za uefa, pa igraci od 19 do 24 godine budu imali dobar broj velikih utakmica u nogama, partizan ce moci pobijediti fener, stutgart, ...
                  i zvezda, ...

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    bolje i ne igrati u evropi,nego se ovako brukati,
                    a sto je najcrnje partizan je najjaci klub u srbiji ubjedljivo,i ovako prodje,sramota,trener jokan je 0,
                    a tosic ce otici u man.utd..... ;D ;D ;D-dobra sala,u duelu je jak kao pjetlic,on da igra u engleskoj...
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      [quote author=manda link=topic=737.msg39742#msg39742 date=1227859832]
                      bolje i ne igrati u evropi,nego se ovako brukati,
                      a sto je najcrnje partizan je najjaci klub u srbiji ubjedljivo,i ovako prodje,sramota,trener jokan je 0,
                      a tosic ce otici u man.utd..... ;D ;D ;D-dobra sala,u duelu je jak kao pjetlic,on da igra u engleskoj...

                      [/quote]



                      Ne secam se kada je Ferguson pogresio u dovodjenju igraca.Koga taj namirise mozes biti siguran da valja pa ko god to bio.Najbolji trener svih vremena,priznajem (mada navijam za Liverpul ) .Tacno je da lako otpada u duelima i tacno je da mu to u Engleskoj blago receno nece dobro doci ali to se lako resava uz teretanu. ;) Za 2-3 meseca redovnog treninga u teretani mozes da ojacas ojoj... (inace to fali i Djokovicu ).A uz Fergija moze samo da napreduje u svakom smislu.Opet kazem ne bi ga ovaj dzabe dovodio ,ni njega ni Adema.Jedan je Sir Alex.

                      Comment


                      • [/quote][/quote]



                        Ako se vidic,ronaldo....,skoro godinu dana aklimatizovali na igru u eng.,njemu ce trebati god. da zaigra a dvije da pocne da malo vise igre,
                        on igra u ligi gdje se ne trci,gdje partizan bude 90minuta pred golom i probija bunker....tu nema trcanja ni fudbala...nije on los...ne kazem ja...zna on i u posliti i dati gol.
                        Ali da li znas da ser aleks odlazi u penziju na kraju sledece sezone,i kad mu dode novi trener(murinjo naj vjerovatnije) ode karijera ko nista...
                        i pitanje da li ce on doci u man.utd.,srbi 10x sve preuvelicaju...spomenu tosic englezi u novinama....kod srba u novinama sve rijeseno potpisan pred ugovor 8mil,januar...
                        Blizu je januar pa cemo viditi sta ce biti...i nije sad da ja govorim da nece otici,volio bi da ode, dva srbina man.utd.
                        Ali cisto sumljam da ce sad dovoditi nekog tako mladog na odlasku sera aleksa,a nani i anderson jos se nisu uklopili i sad da dovode tosica,vise da ce nekog iskusnijeg i izgradjenog dovesti....

                        mancesterski crveni djavoli su najaci
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          ferguson trazi igraca za lijevu stranu..
                          tosic je dobar i za prekide..

                          najprije ce mojes na klupi zamijeniti fergusona, da li na kraju sledece ili za 3-4 sezone..
                          bas tako se poklapa i istek ugovora sa evertonom
                          jos jedan skot za novih 20 godina slave

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            kakav mojes...
                            ser aleks f. ima jos ovu i sledecu sezonu i penzija...100%
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Steta sto smo izgubili, ali to je nasa realnost. Liga se raspada klubovi nemaju para... Partizan je toliko dominantan u prvenstvu a u evropi gubi na neiskustvo. Protiv sevilje samo hrabro.
                              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                imao je i ferguson svojih pehova sa dovodjenjem igraca....nista ne mora da znaci...

                                Comment

                                Working...
                                X