Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=VIX link=topic=1076.msg203048#msg203048 date=1290554136]
    [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg202979#msg202979 date=1290550511]
    Jos jedna losa partija Partizana.Najgora do sada,a mogli su da igraju rastereceno i napadacki.Ponovo ista prica.Dodju na 20m od gola i ne znaju sta da rade.Bunare na Clea ko nasa reprezentacija na Zigica.Zar im to nije dobar primer kako ne treba.Bekovi,to sam od pocetka sezone rekao da je jako tanko za ovakvo takmicenje.Bar da je Lomic ostao.Stoperi su do sada bili dobri ali danas je cela odbrana podbacila.Stojkovic nije kriv danas,kriv je protiv Brage.Sto se tice veznjaka,mislio sam da sa Smiljanicem i Petrovicem koji kvare igru i ubacuju se iz drugog plana cemo moci da imamo stabilan vezni red,kad ispred dodamo Moreiru ili Ilica.Njih dvojica su losi u tranziciji,dosta pogresnih paseva i mislim da ne trce dovoljno za potrebe ovakvog takmicenja.Moreira i Ilic.Ne mogu njih dvojica igrati zajedno nikako.Ilic na krilu,pa to je nesto sto nisam ocekivao od Stanojevica.Dobar trener,ali ovo ne kontam.Ono sto je tuga je da nemamo nikakvo levo krilo.Iliev kad igra davi loptu,gresi u dodavanjima i ispada korisniji u defanzivnim zadacima.Doduse slabi smo i na drugom krilu,gde Babovic koji poseduje talenat,ne moze da udje u formu 100 godina.Pa koliko mu treba?O Tomicu da ne govorimo,samo se jos vise nerviram.Cleo,pa njemu se nema sta zameriti,mozda to da u nekim situacijama kad je udvojen treba brze da odreaguje i stvori poziciju saigracu.Partizanov najveci problem je tranzicija.Zamislite da je sad tu Ljajic ili Sulejmani.Tromo igramo,a tako ne moze u Ligi Sampiona.Nije ovo losa ekipa toliko,ali fale 2 krila,2 beka i 1 centralni vezni,kog smo izgubili tako sto smo prerano prodali Gulana koji sad trune na klupi.U Ligi Evrope bi mozda nesto i mogli da uradimo,ali ovo je ocigledno za nas prejako takmicenje.
    [/quote]

    Za to je sve kriva uprava. Diara bi uz Clea rshum radio , Ljajic bi bio idealan playmaker ali su se zaletili za lovom . Lomic , Rnic , Bozovic ( rezerva u Videoton-u ) , Miralem i jos brdo njih . Lola je dobro odigrao , a Racu necu da komentarishem - Katastrofa ( spor , gnjavi loptu i nakraju pogresi u pasu ) . Cleo nema potporu nemoze on sam &+I}\ . Mo solidno kao i Ilic . Babovicu ne odgovara ona strana nikako , a bekovi su bili dobri . Krle nesto je skripao , Markec isto solidan . E sad Stojke on po meni nije kriv ni protiv Brage jer je on trazio cetvoricu u zidu ali Tomic je bio tu a posle par trenutaka je ispario i otisao kod auta , Danas ni Casilas ono nebi mogao da odbrani .
    [/quote]
    Tacno tako ali jbg! za stojketa trazio je igraca nije ga dobio a jos se jedan igrac pri sutu sklonio od lopte ne secam se ko tacno sada!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      [quote author=Layzick link=topic=1076.msg199468#msg199468 date=1290177327]
      Samo nek dodje,Vukic doktor &amp;+I}\
      [/quote]
      koji bre Vukic prijatelju,dal si upamet????

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        [quote author=VIX link=topic=1076.msg203048#msg203048 date=1290554136]

        Za to je sve kriva uprava. Diara bi uz Clea rshum radio , Ljajic bi bio idealan playmaker ali su se zaletili za lovom . Lomic , Rnic , Bozovic ( rezerva u Videoton-u ) , Miralem i jos brdo njih . Lola je dobro odigrao , a Racu necu da komentarishem - Katastrofa ( spor , gnjavi loptu i nakraju pogresi u pasu ) . Cleo nema potporu nemoze on sam &amp;+I}\ . Mo solidno kao i Ilic . Babovicu ne odgovara ona strana nikako , a bekovi su bili dobri . Krle nesto je skripao , Markec isto solidan . E sad Stojke on po meni nije kriv ni protiv Brage jer je on trazio cetvoricu u zidu ali Tomic je bio tu a posle par trenutaka je ispario i otisao kod auta , Danas ni Casilas ono nebi mogao da odbrani .
        [/quote]
        #^GH*#
        koji bre bekovi dobri?
        po cemu je to uprava losa?

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg203060#msg203060 date=1290554827]
          Tacno tako ali jbg! za stojketa trazio je igraca nije ga dobio a jos se jedan igrac pri sutu sklonio od lopte ne secam se ko tacno sada!
          [/quote]
          RRV pusti Stojkovica,nije on ceo Partizan.Kriv je za 1 gol i to protiv Brage u BG.Stajao daleko,pogledom ispratio loptu.Inace je dobar.Pogledaj bekove kako ih svi zivi kidaju u duelu.Pogledaj koliko Petrovic ima pogresnih paseva.Pogledaj da nemamo krila uopste.To su ta 2 igraca koja fale i treba da daju gol kad se Cleo zatvori ili da odvuku odbranu na sebe pa da ga Cleo zavuce.Znaju da osim Clea niko nista ne moze pa zatvore njega i to je to.Dodjemo na 20m od gola i ne znamo sta da radimo.Moreira i Ilic ne mogu zajedno.To su 2 igraca na istoj poziciji sa istim zadatkom.Mora se znati lider,a ocigledno se ne zna.Ilic ne moze igrati krilo.Nije igrao ni kad je bio mladji i brzi i mogao vise da trci,a ne sad sa 33 godine kad moze samo lopte da daje sto i zna da radi,ali ne igra na svojoj poziciji.Dr.Mo,ne znam sta mu je.Izgleda ga stigle godine.Ne izgleda lose kad pogledas Petrovica,ali nema vise svezine u njemu.Poslednje 3 godine je lomio sve zive odbrane,ali tada on nije imao podrsku saigraca.Sta je samo radio Feneru i Sampi.Vise nema tu eksplozivnost,mnogo manje lopti daje,ali borben je i dalje i gine na terenu.Mozda treba da igra malo povucenije sada,a Ilic na svoju poziciju,ali ne da on vuce loptu nego da daje paseve,sto i zna a radi.On dribla,a to treba krila da rade,a krila nemamo,nazalost.Sta ako se ne daj boze Cleo povredi?Onda ne moraju u Evropi nikog ni da cuvaju nema ko gol da da.Koliko god se svima,pa i meni,sa ovim pojacanjima cinilo da imamo solidan tim,nemamo.Fali jos dosta toga.Deo ekipe treba zadrzati,neke prodati i dovesti pojacanja na krilima i 2 beka,pre svega levog beka,Miljkovic decko je solidan u duelu,ali centarsut #%d* #%d* #%d* U svakom slucaju pusti Stojkovica.
          sigpic

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203066#msg203066 date=1290555284]
            [quote author=Layzick link=topic=1076.msg199468#msg199468 date=1290177327]
            Samo nek dodje,Vukic doktor &amp;+I}\
            [/quote]
            koji bre Vukic prijatelju,dal si upamet????
            [/quote]

            Vukic je doktor,jedan od retkih fudbalera kod nas koji mogu da naprave razliku na terenu.

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              koju bi on poziciju u Partizanu igrao,reci mi molim te?

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=Layzick link=topic=1076.msg203072#msg203072 date=1290556005]
                Vukic je doktor,jedan od retkih fudbalera kod nas koji mogu da naprave razliku na terenu.
                [/quote]
                Da ali nije dugo nigde igrao kako valja,ima 31 godinu,trebalo bi vremena da udje u formu a i Partizan vec ima na njegovoj poziciji Moreiru i Ilica,takodje 30+.On poseduje veliki talenat,koji je prikazao u Partizanu,ali nazalost u inostranstvu nije uspeo da se izbori negde za mesto u timu.Po meni jos bolji igrac od Ilica,i meni je bio omiljeni igrac kad je igrao za Partizan.On,Ilic i Moreira,3 igraca na istoj poziciji koji zele lidersku ulogu.Potukli bi se oko lopte.Neko bi morao na klupu,bila bi losa atmosfera.Mada bi kad bolje razmislim,doveo njega u januaru.Ionako vise ne igramo u Evropi i mozemo da osvojimo duplu krunu sa kojom god postavom jer smo najjaci.Nek dodje da vidimo u kakvoj je formi i za koje vreme moze da se vrati.Ako bi se stari Vukic vratio,bio bi bolji i od Moa i od Ilica,od obojice poseduje veci talenat.Mogao bi biti dobro pojacanje za sledecu sezonu,a da se u drugom delu sezone uigrava sa ekipom.U svakom slucaju,nema ga nigde vec duze vreme pa je dovodjenje njega rizicno,ali ponavljam,ako se vrati bice odlicno.Onda bi po meni trebao da igra prvu Ilic kao zamena,Mo nesto povucenije ali isto u rotaciji,a dovesti KRILA!!!Tu je najkriticnije.
                sigpic

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  @CANIGGIA7 nije meni stojkovic ceo partizan ja za partizan navijam od kada sam se rodila samo branim stojketa kada nije kriv po mom misljenju jer se svi obruse na njeg i jedva cekaju da primi gol da kazu e kriv je za svaki! sto se tice klea upravu si od njega se sve ocekuje i previse on ih je i uveo u ls kada realno pogledamo a sada ocekuju da ih odvede i dalje ... sto se tice moreire j amislim da je solidno odigrao danas 2 puta sprecen u vrlo dobroj kontri,ilic-ne zelim da komentarisem #%d* krstajic solidan ali napravio gresku koja nas je kostala gola,ne znam sto ti kazes ako se kleo povredi ne daj boze,on ako ne da gol asistira strelcu iako ga mnogi pljuju sada ja i dalje mislim da je odlican malo mu je pala forma od ranije ali umor ga je stigao pa on je za ulazak u ls ostavio dusu na terenu ...
                  <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                  *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                  *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                  LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                  Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                  JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                  sigpic

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203067#msg203067 date=1290555381]
                    [quote author=VIX link=topic=1076.msg203048#msg203048 date=1290554136]

                    Za to je sve kriva uprava. Diara bi uz Clea rshum radio , Ljajic bi bio idealan playmaker ali su se zaletili za lovom . Lomic , Rnic , Bozovic ( rezerva u Videoton-u ) , Miralem i jos brdo njih . Lola je dobro odigrao , a Racu necu da komentarishem - Katastrofa ( spor , gnjavi loptu i nakraju pogresi u pasu ) . Cleo nema potporu nemoze on sam &amp;+I}\ . Mo solidno kao i Ilic . Babovicu ne odgovara ona strana nikako , a bekovi su bili dobri . Krle nesto je skripao , Markec isto solidan . E sad Stojke on po meni nije kriv ni protiv Brage jer je on trazio cetvoricu u zidu ali Tomic je bio tu a posle par trenutaka je ispario i otisao kod auta , Danas ni Casilas ono nebi mogao da odbrani .
                    [/quote]
                    #^GH*#
                    koji bre bekovi dobri?
                    po cemu je to uprava losa?
                    [/quote]

                    za upravu : Prebrzo prodaje igrace i zalece se za lovom &amp;+I}\ , za bekove sam rekao da su danas bili solidni.

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Za ovog brata sto potencira na Vukicu,posto ga nema da odg-Taj Vukic moze da napravi razliku na domacim livadama i nece nista bolje da odigra od limitiranog Davidova tako da ne vidim da bi nam nesto pomogao.Samo bi uzimao platu nekom mladom igracu kojeg bi te pare zadrzale za godinu duze.Pravio bi razliku isto kao i Iliev,a ti vidi dal on uopste pravi razliku. (%fsd%&amp;j
                      A druga stvar,pored koga da igra???
                      A za VIX-ajde smisli ti teoriju kako da prezivis a da ne prodajes igrace???
                      i ovi bekovi su nam sasavi(msm vecina irgaca na toj poziciji su limitirana),al ovi nasi su bekovi u pravom smislu te reci,prava drva.Stvarno ne vidim nista solidno kod njih. (%fsd%&amp;j

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=Raikkonen_Rossi_Vettel link=topic=1076.msg203079#msg203079 date=1290556655]
                        @CANIGGIA7 nije meni stojkovic ceo partizan ja za partizan navijam od kada sam se rodila samo branim stojketa kada nije kriv po mom misljenju jer se svi obruse na njeg i jedva cekaju da primi gol da kazu e kriv je za svaki! sto se tice klea upravu si od njega se sve ocekuje i previse on ih je i uveo u ls kada realno pogledamo a sada ocekuju da ih odvede i dalje ... sto se tice moreire j amislim da je solidno odigrao danas 2 puta sprecen u vrlo dobroj kontri,ilic-ne zelim da komentarisem #%d* krstajic solidan ali napravio gresku koja nas je kostala gola,ne znam sto ti kazes ako se kleo povredi ne daj boze,on ako ne da gol asistira strelcu iako ga mnogi pljuju sada ja i dalje mislim da je odlican malo mu je pala forma od ranije ali umor ga je stigao pa on je za ulazak u ls ostavio dusu na terenu ...
                        [/quote]
                        Ali ko kaze ovde da je on kriv nesto danas,upravo suprotno.Ja sam rekao da je kriv proslu utakmicu i za onaj gol glavom sa 16 metara,naravno kriv je tu i Petrovic jer je ko baba odgreagovao ali je Stojkovic to ispratio pogledom.Njemu se vise nista ne moze zameriti.Ti kao da samo cekas da neko njega spomene da ga branis.On je car sa jednom greskom,ali svi grese,on je odlicno pojacanje,najbolje u ovom prelaznom roku.Ima Partuzan druge probleme.Malo si postala opterecena njim nekako.Volim ga i ja,ali gledaj vise na ceo Partizan.

                        @VIX ti bekovi su tanki za ambicije Partizana.Za nasu ligu su dobri ali i Stevanovica i Lazevskog kida ko stigne.Lazevski je bar aktivan u napadu,Stevanovic nije ni to.Miljkovic je jos i najbolji nazad,ali centarsut katastrofa.Ako zelimo da prezimimo u Evropi,treba nam bar levi bek,a Miljkovic se moze malo i forsirati,sa napretkom na centarsutu bi bio sasvim dobar.Mlad je jos i ima prostora za napredak.Ne boji se nikog i igra hrabro,sto je odlicno za tako mladog igraca.Za upravu i zaletanje za parama se potpuno slazem. @R&amp;}*
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203088#msg203088 date=1290557334]
                          Za ovog brata sto potencira na Vukicu,posto ga nema da odg-Taj Vukic moze da napravi razliku na domacim livadama i nece nista bolje da odigra od limitiranog Davidova tako da ne vidim da bi nam nesto pomogao.Samo bi uzimao platu nekom mladom igracu kojeg bi te pare zadrzale za godinu duze.Pravio bi razliku isto kao i Iliev,a ti vidi dal on uopste pravi razliku. (%fsd%&amp;j
                          A druga stvar,pored koga da igra???
                          A za VIX-ajde smisli ti teoriju kako da prezivis a da ne prodajes igrace???
                          i ovi bekovi su nam sasavi(msm vecina irgaca na toj poziciji su limitirana),al ovi nasi su bekovi u pravom smislu te reci,prava drva.Stvarno ne vidim nista solidno kod njih. (%fsd%&amp;j
                          [/quote]

                          Nema sta ja da odgovaram kad ti poredis Vukica sa Davidov-om,ocigledno da nisi gledao Vukica u formi.

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            @caniggia7 nije da jedva cekam to je apsurdno nego ga branim kada mislim da nije kriv i to protiv brage mislim da nije i to je cela filozofija naseg raspravljanja,a da partizan ima druge probleme znam i rekla sam uvek skoro svoje misljenje o svima a medju njima i o stojkovicu naravno da cu da ga pominjem kada je golman pa pominjali su ga i svi ostali ali nebitno!
                            <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                            *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                            *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                            LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                            Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                            JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203088#msg203088 date=1290557334]
                              Za ovog brata sto potencira na Vukicu,posto ga nema da odg-Taj Vukic moze da napravi razliku na domacim livadama i nece nista bolje da odigra od limitiranog Davidova tako da ne vidim da bi nam nesto pomogao.Samo bi uzimao platu nekom mladom igracu kojeg bi te pare zadrzale za godinu duze.Pravio bi razliku isto kao i Iliev,a ti vidi dal on uopste pravi razliku. (%fsd%&amp;j
                              A druga stvar,pored koga da igra???
                              A za VIX-ajde smisli ti teoriju kako da prezivis a da ne prodajes igrace???
                              i ovi bekovi su nam sasavi(msm vecina irgaca na toj poziciji su limitirana),al ovi nasi su bekovi u pravom smislu te reci,prava drva.Stvarno ne vidim nista solidno kod njih. (%fsd%&amp;j
                              [/quote]

                              brate ponekog al nemora sve , i neka prodaju , a gde su pojacanja. Da se razumemo ja nemam nishta protiv uprave vec naprotiv , ali moglo je mnogo puta da se udje u LS da su malo pricekali sa prodajom &amp;+I}\

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                @ caniggia7 Nisam uopste mislio da su bekovi ok. Mislio sam na danasnjoj utakmici %QWT&amp;W

                                Comment

                                Working...
                                X