Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=manda link=topic=1076.msg199107#msg199107 date=1290094389]
    [quote author=mr.gold link=topic=1076.msg199104#msg199104 date=1290093894]
    Jos jedan + 30 godina #%d*
    [/quote]
    Nemoj tako,bicete jos iskusniji. ;D
    [/quote][quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg199105#msg199105 date=1290093983]
    Sta ce nam on? $JS}| #%d* #%d* #%d*
    [/quote]

    Dobicete na brzini ^*#(- ^*#(- ^*#(-

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Samo nek dodje,Vukic doktor &+I}\

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Tomic i Scepovic... bye bye (*#^R^

        http://www.sportal.rs/news.php?id=39829

        Bilo je i vreme ,mada sam malo iznenadjen za Scepovica ali nije mu prvi put da ladi muda na terenu... Bravo za Saleta,kod nas Srba nista bez strogoce.

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Oduševio me Stanojević ovim potezom, retko koji trener u Srbiji bi se odlučio na tako nešto &+I}\

          Vidi se da ima ogroman autoritet i da traži veliko zalaganje igrača &+I}\
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Partizan i u fudbalu i kosarci ima mlade perspektivne trenera,koji fantasticno rade svoj posao.
            Koje govore direkton,gdje prolblem i sta je problem,ne da uvijaju i zavlace,kao neki. #%d*
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Dosta se ugleda Stanojević na Murinja &+I}\ $8#a
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                [quote author=MKSerbia link=topic=1076.msg200407#msg200407 date=1290290294]
                Dosta se ugleda Stanojević na Murinja &+I}\ $8#a
                [/quote]

                I meni je to palo na pamet h5g6k8 Mada ne znam za Murinja na pocetku samostalne trenerske karijere kakav je bio...

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Mourinho je jedan jedini &+I}\ @(*6sd$%

                  Da ti ispričam šta je bilo u Benfici, prvom njegovom samostalnom poslu @(*6sd$%.
                  Sjajno je vodio Benfiku do Decembra i onda su došli predsednički izbori u Benfici i novi predsednik je hteo novog trenera da postavi, tako se pričalo po medijima. Murinho je odmah reagovao i tražio je produženje ugovora da bi se osigurao ovaj novi predsednik je to odbio i Murinho je podneo ostavku.
                  Posle svi znamo šta je uradio sa Portom, velikim Benfikinim rivalom @(*6sd$%

                  Posle nekoliko godina kad su pitali predsednika Benfike da li bi drugačije postupio odgovorio je potvrdno. &*#GI(]

                  Čovek je uspeo svakog da zajebe &+I}\

                  A Stanojević me dosta podseća na njega samo ne bi trebao po ovoj situaciji da se ugleda h5g6k8
                  Ipak on mnogo voli Partizan i nikad se ne bi uzdig'o iznad kluba...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Jos jedna losa partija Partizana.Najgora do sada,a mogli su da igraju rastereceno i napadacki.Ponovo ista prica.Dodju na 20m od gola i ne znaju sta da rade.Bunare na Clea ko nasa reprezentacija na Zigica.Zar im to nije dobar primer kako ne treba.Bekovi,to sam od pocetka sezone rekao da je jako tanko za ovakvo takmicenje.Bar da je Lomic ostao.Stoperi su do sada bili dobri ali danas je cela odbrana podbacila.Stojkovic nije kriv danas,kriv je protiv Brage.Sto se tice veznjaka,mislio sam da sa Smiljanicem i Petrovicem koji kvare igru i ubacuju se iz drugog plana cemo moci da imamo stabilan vezni red,kad ispred dodamo Moreiru ili Ilica.Njih dvojica su losi u tranziciji,dosta pogresnih paseva i mislim da ne trce dovoljno za potrebe ovakvog takmicenja.Moreira i Ilic.Ne mogu njih dvojica igrati zajedno nikako.Ilic na krilu,pa to je nesto sto nisam ocekivao od Stanojevica.Dobar trener,ali ovo ne kontam.Ono sto je tuga je da nemamo nikakvo levo krilo.Iliev kad igra davi loptu,gresi u dodavanjima i ispada korisniji u defanzivnim zadacima.Doduse slabi smo i na drugom krilu,gde Babovic koji poseduje talenat,ne moze da udje u formu 100 godina.Pa koliko mu treba?O Tomicu da ne govorimo,samo se jos vise nerviram.Cleo,pa njemu se nema sta zameriti,mozda to da u nekim situacijama kad je udvojen treba brze da odreaguje i stvori poziciju saigracu.Partizanov najveci problem je tranzicija.Zamislite da je sad tu Ljajic ili Sulejmani.Tromo igramo,a tako ne moze u Ligi Sampiona.Nije ovo losa ekipa toliko,ali fale 2 krila,2 beka i 1 centralni vezni,kog smo izgubili tako sto smo prerano prodali Gulana koji sad trune na klupi.U Ligi Evrope bi mozda nesto i mogli da uradimo,ali ovo je ocigledno za nas prejako takmicenje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      ko sto sam rekao nakon meca protiv arsenala, partizan je uzasan &+I}\
                      svaka cast srni i eduardu

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg202979#msg202979 date=1290550511]
                        Jos jedna losa partija Partizana.Najgora do sada,a mogli su da igraju rastereceno i napadacki.Ponovo ista prica.Dodju na 20m od gola i ne znaju sta da rade.Bunare na Clea ko nasa reprezentacija na Zigica.Zar im to nije dobar primer kako ne treba.Bekovi,to sam od pocetka sezone rekao da je jako tanko za ovakvo takmicenje.Bar da je Lomic ostao.Stoperi su do sada bili dobri ali danas je cela odbrana podbacila.Stojkovic nije kriv danas,kriv je protiv Brage.Sto se tice veznjaka,mislio sam da sa Smiljanicem i Petrovicem koji kvare igru i ubacuju se iz drugog plana cemo moci da imamo stabilan vezni red,kad ispred dodamo Moreiru ili Ilica.Njih dvojica su losi u tranziciji,dosta pogresnih paseva i mislim da ne trce dovoljno za potrebe ovakvog takmicenja.Moreira i Ilic.Ne mogu njih dvojica igrati zajedno nikako.Ilic na krilu,pa to je nesto sto nisam ocekivao od Stanojevica.Dobar trener,ali ovo ne kontam.Ono sto je tuga je da nemamo nikakvo levo krilo.Iliev kad igra davi loptu,gresi u dodavanjima i ispada korisniji u defanzivnim zadacima.Doduse slabi smo i na drugom krilu,gde Babovic koji poseduje talenat,ne moze da udje u formu 100 godina.Pa koliko mu treba?O Tomicu da ne govorimo,samo se jos vise nerviram.Cleo,pa njemu se nema sta zameriti,mozda to da u nekim situacijama kad je udvojen treba brze da odreaguje i stvori poziciju saigracu.Partizanov najveci problem je tranzicija.Zamislite da je sad tu Ljajic ili Sulejmani.Tromo igramo,a tako ne moze u Ligi Sampiona.Nije ovo losa ekipa toliko,ali fale 2 krila,2 beka i 1 centralni vezni,kog smo izgubili tako sto smo prerano prodali Gulana koji sad trune na klupi.U Ligi Evrope bi mozda nesto i mogli da uradimo,ali ovo je ocigledno za nas prejako takmicenje.
                        [/quote]
                        slazem se,sve ocekuju od klea ne moze sam covek,daju mu neke nemoguce lopte i ocekuju da ih on primi,namesti se i sutira pa postigne gol,ne znaju sta ce pa dobace kleu &+I}\ stojkovic nije madjionicar da odbrani ovo danas odbranio je fantasticno sve sto se moglo i jedan skoro siguran pogodak pa posle jos jedan opasan na kraju.Mene iskreno sasa ilic nervira uzasno covek je dobar u otimanju lopti ali on kada ima loptu on je drzi kod sebe i ne dodaje nikome kada treba u stanju je da drzi loptu sve vreme i umesto da doda nekome on kao dribluje nesto i otmu mu loptu i propadne sve.Krivo mi je sto je moreira zaustavljen u kontri 2x cini mi se faulom kada je mogao biti gol jer je bila veoma dobra akcija.Danas na nivou mislim da su bili samo stojkovic i kleo i moreira je bio solidan,krstajic je pogresio kod onog gola kada je bukvalno dobacio igracu sahtjora loptu ali sta je tu je idemo dalje,arsenal makar neki gol da damo,ako moze braga pa mozemo i mi!...bili,videli nadam se nesto naucili za sledeci put da doguramo dalje,na greskama se uci! &^@4(
                        <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                        *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                        *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                        LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                        Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                        JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Kleo ne moze nista,drago mi je sto nije prodat Liverpulu,bila bi najgora investicija otkad klub sa Enfilda postoji &amp;*#GI(]
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            [quote author=-dacha- link=topic=1076.msg203031#msg203031 date=1290553701]
                            Kleo ne moze nista,drago mi je sto nije prodat Liverpulu,bila bi najgora investicija otkad klub sa Enfilda postoji &amp;*#GI(]
                            [/quote]
                            Nije Cleo los nego ga zatvore,a drugi to ne znaju da iskoriste.Trebaju nam mladji i brzi ofanzivni igraci a ne Ilic i Moreira.Od njih dvojice nam treba 1 i to u sredini,a ne da Ilic igra krilo.Sto se tice Cleovog transfera u LFC,ja sam se odma uhvatio za glavu kad sam cuo.Bio bi gore pojacanje od Kirgijakosa i Lucasa zajedno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              [quote author=caniggia7 link=topic=1076.msg202979#msg202979 date=1290550511]
                              Jos jedna losa partija Partizana.Najgora do sada,a mogli su da igraju rastereceno i napadacki.Ponovo ista prica.Dodju na 20m od gola i ne znaju sta da rade.Bunare na Clea ko nasa reprezentacija na Zigica.Zar im to nije dobar primer kako ne treba.Bekovi,to sam od pocetka sezone rekao da je jako tanko za ovakvo takmicenje.Bar da je Lomic ostao.Stoperi su do sada bili dobri ali danas je cela odbrana podbacila.Stojkovic nije kriv danas,kriv je protiv Brage.Sto se tice veznjaka,mislio sam da sa Smiljanicem i Petrovicem koji kvare igru i ubacuju se iz drugog plana cemo moci da imamo stabilan vezni red,kad ispred dodamo Moreiru ili Ilica.Njih dvojica su losi u tranziciji,dosta pogresnih paseva i mislim da ne trce dovoljno za potrebe ovakvog takmicenja.Moreira i Ilic.Ne mogu njih dvojica igrati zajedno nikako.Ilic na krilu,pa to je nesto sto nisam ocekivao od Stanojevica.Dobar trener,ali ovo ne kontam.Ono sto je tuga je da nemamo nikakvo levo krilo.Iliev kad igra davi loptu,gresi u dodavanjima i ispada korisniji u defanzivnim zadacima.Doduse slabi smo i na drugom krilu,gde Babovic koji poseduje talenat,ne moze da udje u formu 100 godina.Pa koliko mu treba?O Tomicu da ne govorimo,samo se jos vise nerviram.Cleo,pa njemu se nema sta zameriti,mozda to da u nekim situacijama kad je udvojen treba brze da odreaguje i stvori poziciju saigracu.Partizanov najveci problem je tranzicija.Zamislite da je sad tu Ljajic ili Sulejmani.Tromo igramo,a tako ne moze u Ligi Sampiona.Nije ovo losa ekipa toliko,ali fale 2 krila,2 beka i 1 centralni vezni,kog smo izgubili tako sto smo prerano prodali Gulana koji sad trune na klupi.U Ligi Evrope bi mozda nesto i mogli da uradimo,ali ovo je ocigledno za nas prejako takmicenje.
                              [/quote]

                              Za to je sve kriva uprava. Diara bi uz Clea rshum radio , Ljajic bi bio idealan playmaker ali su se zaletili za lovom . Lomic , Rnic , Bozovic ( rezerva u Videoton-u ) , Miralem i jos brdo njih . Lola je dobro odigrao , a Racu necu da komentarishem - Katastrofa ( spor , gnjavi loptu i nakraju pogresi u pasu ) . Cleo nema potporu nemoze on sam &amp;+I}\ . Mo solidno kao i Ilic . Babovicu ne odgovara ona strana nikako , a bekovi su bili dobri . Krle nesto je skripao , Markec isto solidan . E sad Stojke on po meni nije kriv ni protiv Brage jer je on trazio cetvoricu u zidu ali Tomic je bio tu a posle par trenutaka je ispario i otisao kod auta , Danas ni Casilas ono nebi mogao da odbrani .

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                [quote author=VIX link=topic=1076.msg203048#msg203048 date=1290554136]
                                Za to je sve kriva uprava. Diara bi uz Clea rshum radio , Ljajic bi bio idealan playmaker ali su se zaletili za lovom . Lomic , Rnic , Bozovic ( rezerva u Videoton-u ) , Miralem i jos brdo njih . Lola je dobro odigrao , a Racu necu da komentarishem - Katastrofa ( spor , gnjavi loptu i nakraju pogresi u pasu ) . Cleo nema potporu nemoze on sam &amp;+I}\ . Mo solidno kao i Ilic . Babovicu ne odgovara ona strana nikako , a bekovi su bili dobri . Krle nesto je skripao , Markec isto solidan . E sad Stojke on po meni nije kriv ni protiv Brage jer je on trazio cetvoricu u zidu ali Tomic je bio tu a posle par trenutaka je ispario i otisao kod auta , Danas ni Casilas ono nebi mogao da odbrani .
                                [/quote]
                                Diarra,slazem se,bio bi izuzetno koristan,o Ljajicu da ne govorimo sta bi sad znacio.Cleo ne moze sam i fale mu 2 prodornija ofanzivna igraca.Babovic levo da igra,bio bi po mom misljenju korisniji,mada je znao on da igra ranije i po desnoj strani,sada prosto nije u formi..Bekovi su tanki za ovakvo takmicenje.Krle skripao danas ali generalno dobar,a i kad ode u penziju imamo tandem Jovanovic-Savic,ali ce se glupa uprava verovatno zaleteti s prodajom.Od Miljkovica moze biti nesto i po meni on bolje igra od Stevanovica,a Lazevski je bolji u napadu nego nazad.Slab je u duelu i tu se vidi kako je losa stvar prodaja Lomica.Stojkovic je kriv protiv Brage kod nas kad se igralo,gde je samo stajao i jos je pogledom pratio loptu.Nema mu se vise sta zameriti.Petrovic,mrs iz kluba i nek Medo igra prvu.Gulan isto prerana prodaja,a sad bi verujem bio jedan od bitnijih igraca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X