Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zelje, cestitke i pozdravi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sve naj naj i od mene.

    Originally posted by Miko View Post
    Kod nas u BL ocajno , bio sam sa drustvom na trgu neka 3 sata , ocajni pevaci , dosao sam kuci , jbs ovo Sretno svima
    Netacno, ja se u BL super provela...

    Comment


    • #32
      Zelim svima srecnu i uspesnu 2012. godinu!

      Originally posted by Miko View Post
      Hvala , takodje , sve lepo u novoj

      Kod nas u BL ocajno , bio sam sa drustvom na trgu neka 3 sata , ocajni pevaci , dosao sam kuci , jbs ovo Sretno svima
      Trebao si doci u Doboj,kakva BL.
      sigpic

      Comment


      • #33
        http://www.sportklub.info/forum/cale...y=2012-1-1&c=1

        Srecan rodjendan za svo 4664 koji ga danas slave na forumu. Donesite torte
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Srecna nova godina, puno zdravlja, srece, radosti, a sve ostalo ce doci samo!

          Comment


          • #35
            I od mene sretan rodjendan Pogotovo nasem adminu 14 rodjendan xD
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • #36
              Srecan rodjendan gospodinu Zlatnom
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                Srećna slava Mambi, kao i svima koji danas slave Sv. Stefana! U zdravlju i veselju slavili mnogo godina! Živeli!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • #38
                  JC, srecan rodjendan.

                  Comment


                  • #39
                    JC puno zdravlja, uspeha i ispunjenje svih zelja.

                    Comment


                    • #40
                      Srecan rodjendan,alfavita



                      prije vina i poklona imas ovo






                      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Novi sam pa samo da vas sve pozdravim. Nadam se da ćemo se lijepo družiti.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • #42
                          Čestitam od srca mom drugu Vanji (#66) uspešno završen prvi semestar fakulteta ocenom 10,00 (kako ovo dobro izgleda )! Vanja zna da sam počela da slavim njegov uspeh još juče, a sad odlučih da napravim mali predah i pismenim putem objavim celom virtuelnom svetu kako pametnog druga imam!
                          Toliko od mene u ovom uključenju! Javljam se na kraju drugog semestra! ;)
                          #58

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Pablo View Post
                            Čestitam od srca mom drugu Vanji (#66) uspešno završen prvi semestar fakulteta ocenom 10,00 (kako ovo dobro izgleda )! Vanja zna da sam počela da slavim njegov uspeh još juče, a sad odlučih da napravim mali predah i pismenim putem objavim celom virtuelnom svetu kako pametnog druga imam!
                            Toliko od mene u ovom uključenju! Javljam se na kraju drugog semestra! ;)
                            E, ako ti ovo nije 3. put danas...

                            Comment


                            • #44
                              Čestitkama se pridružujem i ja!
                              Svaka čast, živ bio, veliki porastao i srećno priveo kraju, jednog dana!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #45
                                A je li to neki novi plan studiranja? Da zavrsis semestar sa ocenom? Ili to samo znaci da si polozio sve jednosemestralne ispite sa desetkom?

                                Comment

                                Working...
                                X