Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cetiri skakaonice - Novogodisnja turneja (29.12.2011 - 6.1.2012.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav skok Keflera!!!
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Da je bio pametan pa da je ovako skocio u prvoj rundi pa da vidimo Gregora pod pritiskom (mada mislim da bi i tad bio dobar).
      Ponovo krece mecava
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Sjebao sam se i ja,posto je bilo govora da se sutra odrzi glavno takmicenje pa sam mislio da su danas kvalifikacije a sutra takmicenje.
        Moja greska
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • E, baš bedak što se ovako završi ..

          Comment


          • Smorio sam se kao indijanac posle prvog Koflerovog skoka.

            Comment


            • Steta sto se ovako zavrsilo, ali ovo je bila jedna od boljih turneja. Takodje Sliri je sada dosta smanjio prednost u Svetskom kupu.
              Last edited by Nebojsa; 06-01-12, 20:27.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Haha Morgiju ide pobeda
                Bravo majstore
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Zamisli odeš uživo da gledaš i ovako prođe takmičenje. Obesio bih se na sred Bischofshofena. Al generalno meni skroz dobra turneja bila. Prva tri takmičenja su bila baš dobra.

                  Comment


                  • Taj rad, ne znam kako bih podneo ...
                    Šta znam, meni i nije bila neka turneja, samo u meni najnebitnijem Insbruku vreme sve vreme bilo OK .. Šteta za Keflera, obistinilo se ono što su svi predviđali da će imati slabiju prvu seriju ...
                    Svetski kup će biti krajnje neizvestan ...

                    Comment


                    • E ovaj Kefler uvjek sjebe prvu seriju a u drugoj briljira...
                      Inace, jako losa turneja. Malo toga je islo po planu ali eto na kraju neka se bar kolko-tolko zavrsilo.

                      Comment




                      • Evo da zavrsimo ovu temu jednom lepom slikom. Cestitke Gregoru Slirencaueru na pobedi na turneji, Kefleru i Morgiju za pobede u Insbruku odnosno Bisofshofenu. Hvala i svima vama sto smo na fin nacin ispratili ovu turneju.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment

                        Working...
                        X