Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cetiri skakaonice - Novogodisnja turneja (29.12.2011 - 6.1.2012.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Dobro to je tehnicki 3, 4 m ali da lupeta, lupeta kao otvorn prozor
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #62
      Nisam gledao ponovljenu seriju jer sam se totalno iznervirao... Prvenstveno zbog toga sto mi je zao sto su ovi "losiji" bili mnogo bolji od favorita pa im se sve to ponistilo.. pa pomjeranja skakaonice, odgadjanja itd. Ali zadovoljan sam Morgiem koji je na trecem mjestu

      Comment


      • #63
        Originally posted by Fanta View Post
        Nisam gledao ponovljenu seriju jer sam se totalno iznervirao... Prvenstveno zbog toga sto mi je zao sto su ovi "losiji" bili mnogo bolji od favorita pa im se sve to ponistilo.. pa pomjeranja skakaonice, odgadjanja itd. Ali zadovoljan sam Morgiem koji je na trecem mjestu
        Sto bi rekli u Kenguru: Domaci teren je domaci teren. Plus Miran (Tepes) u sudijskom odboru.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          Hautameki 131m na treningu , prosto mi neverovatno zvuci
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Miko View Post
            Hautameki 131m na treningu , prosto mi neverovatno zvuci
            Uvek je voleo da skace u Garmisu, ako negde treba ocekivati rezultat to je ovde.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #66
              Na drugom treningu tek 120m ... VIdecemo , samo nek prodje kvalifikacije i ne naleti na nekog jakog kao juce na Ita ...
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #67
                Kranjec pobedio u kvalifikacijama. Kofler nije skakao pa ce protiv njega. Hautameki ide na Hockea , nadam se da ce proci
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #68
                  Nebojša, hvala na dobrodošlici.
                  Dobro, priznajem da nisam baš ekspert za skokove, polako ulazim u fazon, tako da ne mogu da pohvatam kod komentatora te mane o kojima pričate. Al kažem, mislim da provaljujem kad gleda na sajtu FIS-a a kad ne. No, nije ni bitno, meni je ok da ga slušam. Možda za koju godinu uočim te mane.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by johnny. View Post
                    Nebojša, hvala na dobrodošlici.
                    Dobro, priznajem da nisam baš ekspert za skokove, polako ulazim u fazon, tako da ne mogu da pohvatam kod komentatora te mane o kojima pričate. Al kažem, mislim da provaljujem kad gleda na sajtu FIS-a a kad ne. No, nije ni bitno, meni je ok da ga slušam. Možda za koju godinu uočim te mane.
                    Ma opusteno, nije bilo protiv tebe nego protiv tog smaraca. A ima ovde nas nekoliko koji pratimo ozbiljno skokove, pa ako treba nesto samo pitaj, nije sramota ni problem, ni mi ne znamo ni priblizno sve.
                    Last edited by Nebojsa; 31-12-11, 15:36.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #70
                      Ma naravno, znam da nije protiv mene, opušteno. Zato i služe forumi, da razmenimo mišljenja koja se razlikuju. Laganeze. Pitaću vas kad mi nešto ne bude jasno, u toku prenosa mi padaju razna pitanja na pamet, tako da čim se setim nečeg, eto mene ovde. A bookmarkovao sam sve one PDF-ove sa sajta FIS-a da isčitam sve te detalje oko pravila, a nikako da ih konačno pročitam.

                      Comment


                      • #71
                        Mali offtopic, @Miko, pre neki dan menjam profilnu fotku na fejsbuku, stavljam Janne Ahonena, pre toga mi bio Maradona, i pita me drugarica "ko je sledeći, neki košarkaški heroj?" i ja joj rekoh "ko zna, NBA je tek počeo, ako D.Rose napravi dar mar, sasvim moguće"

                        Comment


                        • #72
                          Tom Hilde nazalost zavrsio sezonu posle onog pada, povredio je 8 prsljen, ceka ga duga pauza. Tome uz tebe smo

                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #73
                            Baš mi krivo za Hildea, na kraju isapde da je dobro prošao ..

                            Očekujem da sutra bude još zanimljiviije .. Austrijanci, Bardal, Švabe, Kranjec, Ito .... biće dobro ..

                            Comment


                            • #74
                              Odlična prva serija ... Šliri opet dobija !!

                              Comment


                              • #75
                                Solidna prva serija,kada pocinje druga?
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X