Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cetiri skakaonice - Novogodisnja turneja (29.12.2011 - 6.1.2012.)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Prodje Matti dalje i to sasvim solidno da ne kazem odlicno Verovatno ce biti 17
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #47
      Razlika izmedju Slirija i Keflera je 0.4, bice jako zanimljiva druga runda. Ito isto veoma blizu i cini se da je u dobroj formi, mozda razdvoji Austrijance.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #48
        U 19:26 starta 2 runda. Bice zanimljivo ... Mislim da ce Kofler uzeti ovo , nadam se da ce Matti ,,konacno,, spojiti 2 solidna skoka i top 10 bi bio rezultat sezone
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #49
          Baš se odužio dan ... Onaj skok Itoa ja bio odličan, ali mi drago što nije podbacio ni i u ponovljenoj, iako mi je, generalno, nebitan ... Kofler i Šliri za prvo mesto ...

          Comment


          • #50
            Pocinje TBBT, mrzim kad mi se dve dobre stvari poklope u isto vreme.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #51
              Sliri bre

              Mislim da je dosta lepa razlika i za dalje takmicenje, preko 20 poena.

              Ali onaj skok Keflera da se nije uplasio bio bi preko 140 sigurno...
              Last edited by Nebojsa; 30-12-11, 20:00.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #52
                Vremenski uslovi uopšte nisu bili povoljni, tako da možemo da budemo zadovoljni što smo odgledali ober serije ... Dobro je da su temeljno analizirali prognozu i ocenili kad je najbolje za takmičenje u kontinuitetu ... Lep skok Šlirija ... Za Keflera nisam siguran šta se desilo, ne verujem da se uplašio dužine, možda nekog naleta vetra, bem li ga ...

                Comment


                • #53
                  Matti 13 , rezultat sezone sad da bude u konstantni i do kraja turneje udje u top 15 ... Schliri zasluzeno ,zao mi Hildea Valjda je sve uredu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #54
                    I meni baš krivo za Hildea, jedan od gotivniih skakača ...

                    Comment


                    • #55
                      http://www.fis-ski.com/uk/604/610.ht...JP&raceid=3322

                      Kompletni rezultati.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #56
                        Ja se registrovah samo zbog ovog topica. Lepo ste me nasmejali sa komentarima za Zografskog Stvarno je car! Samo nije mi jasno što vam smeta komentator sa ES, meni je skroz ok. Čovek bode procenu skoka u metar!

                        Comment


                        • #57
                          ma meni je on fora , covek gleda live na fis ski rezultate i kad izbaci on predlaze metre i pogodi u bocu , a kad ne gleda omasi za 5m
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • #58
                            A nije bre i ja sam kontao da to radi, al slušam ga i pokušavam da provalim intonaciju, i kontam da ne folira, provalim kad gleda na sajtu a kad ne. Bemliga..

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by johnny. View Post
                              Ja se registrovah samo zbog ovog topica. Lepo ste me nasmejali sa komentarima za Zografskog Stvarno je car! Samo nije mi jasno što vam smeta komentator sa ES, meni je skroz ok. Čovek bode procenu skoka u metar!
                              Prvo dobrodosao, i drago mi je da ima ljudi koji prate ski skokove, pisi i dalje Zografski je jedinstven, mi mu se smejemo, ali decko dolazi iz katastrofalnog sistema, a sa 18 godina (on je `93 ko ne zna) se sasvim dobro drzi sa azdajama iz Austrije, Nemacke, Ceske, Poljske, Norveske,mnogo organizovanijih reprezentacija. Ako ga pod svoje uzme neki ozbiljan trener mogao bi do vrlo zapazenih rezultata, talenta ima.

                              A za komentatora. Hajde sto ne prepoznaje dosta stvari (seti se kako je danas bio iznenadjen sto je runda ponistena, a onaj ko malo vise prati to je trebao da pretpostavi zbog losih skokova Austrijanaca i nemogucih uslova, trebalo je samo videti Poitnera i sve je bilo jasno), nije nesto zanimljiv za slusanje, a sto rece Miko za metre, to je sa livea sajta FIS, tako bi svi mi mogli da pratimo.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Prvo dobrodosao, i drago mi je da ima ljudi koji prate ski skokove, pisi i dalje Zografski je jedinstven, mi mu se smejemo, ali decko dolazi iz katastrofalnog sistema, a sa 18 godina (on je `93 ko ne zna) se sasvim dobro drzi sa azdajama iz Austrije, Nemacke, Ceske, Poljske, Norveske,mnogo organizovanijih reprezentacija. Ako ga pod svoje uzme neki ozbiljan trener mogao bi do vrlo zapazenih rezultata, talenta ima.

                                A za komentatora. Hajde sto ne prepoznaje dosta stvari (seti se kako je danas bio iznenadjen sto je runda ponistena, a onaj ko malo vise prati to je trebao da pretpostavi zbog losih skokova Austrijanaca i nemogucih uslova, trebalo je samo videti Poitnera i sve je bilo jasno), nije nesto zanimljiv za slusanje, a sto rece Miko za metre, to je sa livea sajta FIS, tako bi svi mi mogli da pratimo.
                                danas je jednom skakacu u ponistenoj seriji 7m promasio , to je necuveno On rekao preko kalkulacione , ispalo 117m
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X