Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2011-12

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • P.S. Sta sad danas pocinje vec mec Bos-Fila druga faza a mi jos igramo top 16 mislim kako ovo
    nase takmicenje funkcionise zar ne bi trebalo da sad igramo top 8
    GIFSoup

    Comment


    • Originally posted by Emil_LBJ View Post
      Prvih 16 takmicara na tabeli je proslo u drugi dio takmicenja NBA Sport Klub lige. Parovi su:

      Maric91 vs. Seoski Terminator
      Rossonero vs. trigger
      Emil_LBJ vs. kosta1703
      Ljuba90 vs. RRondo9
      bice vs. papekings
      Bokirivaldo vs. Reise
      Monta Ellis#11 vs. Licke
      Mashe vs. Dusan


      1. kolo i zapadne i istocne konferencije = 1. kolo NBA Sport Klub lige
      2. kolo i zapadne i istocne konferencije = 2. kolo NBA Sport Klub lige
      Polufinala i zapadne i istocne konferencije = Polufinala NBA Sport Klub lige
      Finala zapadne i istocne konferencije + FINALE = Finale NBA Sport Klub lige


      U slucaju nerijesenog rezultata, racunace se skor iz regularnog dijela.
      e sad meni nije jasno veceras pocinje prva polufinalna serija playoffa ... gdje se izgubilo nase ovo 2. kolo ...

      Comment


      • Ljudi ja se izvinjavam sto nisam bio tu. Puklo mi je slijepo crijevo i bio sam na operaciju. Sad cu da izracunam parove koje ste mi slali u inbox pa da sredim to nekako. Jos jednom, izvinjavam se.

        Comment


        • Originally posted by Emil_LBJ View Post
          Ljudi ja se izvinjavam sto nisam bio tu. Puklo mi je slijepo crijevo i bio sam na operaciju. Sad cu da izracunam parove koje ste mi slali u inbox pa da sredim to nekako. Jos jednom, izvinjavam se.
          Sta se bre izvinjas koji moj?

          Jesi dobro?

          Comment


          • Ma nisam. Propustio sam koncert benda koji slusam od rodjenja i za ciju kartu sam dao poslednje pare. Ovo mi je puklo i bukvalno su bili u pitanju minuti da ne dobijem sepsu pa da "odem". Doktor rece jedna od komplikovanijih operacija slijepog sto je imao . Uglavnom, bice valjda sve u redu sad. Evo racunam tipove, ubrzo cu izbaciti tabelu.

            Comment


            • Rezultati posle 15. kola Plejofa NBA Sport Klub lige:

              Attached Files

              Comment


              • Takmicari oznaceni zelenom bojom su prosli dalje. MontaEllis#11 i Licke neka tipuju i dalje, a dalje ide onaj ko bude imao veci skor posle konacnih rezultata citave prve runde, znaci sutra vece, posle meca Memfis-Klipersi. Neko je poslao parove za danas, ali svejedno, ja cu postaviti opet ispod da vam bude lakse.

                Comment


                • NBA Saturdays - 16. kolo Playoff-a NBA Sport Klub Lige

                  MEČEVI


                  Boston Celtics - Philadelphia 76'ers
                  L.A. Lakers - Denver Nuggets

                  Rok za slanje:
                  13. Maj - 02:00h

                  Srecno!

                  Comment


                  • Ma samo da se ti oporavis

                    A ligu mogu i ja da osvojim

                    Comment


                    • Cestitke Maricu, zasluzeno, bolji je.

                      Comment


                      • @ trigger

                        Cestitam na prolazu

                        Sretno u nastavku NBA lige

                        Comment


                        • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                          Ljudi ja se izvinjavam sto nisam bio tu. Puklo mi je slijepo crijevo i bio sam na operaciju. Sad cu da izracunam parove koje ste mi slali u inbox pa da sredim to nekako. Jos jednom, izvinjavam se.
                          Zelim ti brz oporavak sve najbolje .
                          I kome ja da sad saljem svoje parove kad pocnem da igram protiv tebe .
                          Last edited by Bokirivaldo; 12-05-12, 16:31.
                          GIFSoup

                          Comment


                          • Originally posted by Emil_LBJ View Post
                            Ljudi ja se izvinjavam sto nisam bio tu. Puklo mi je slijepo crijevo i bio sam na operaciju. Sad cu da izracunam parove koje ste mi slali u inbox pa da sredim to nekako. Jos jednom, izvinjavam se.
                            nek si ti ziv i zdrav ... za ostalo ne brigaj ... i naravno brz oporavak zelim ...

                            moj protivnik je prosao dalje ... pa nek je sa srecom u sljedecem krugu ...

                            toliko od mene za ovu sezonu ... mnogo lijepih trenutaka svima do sljedece sezone ...

                            Comment


                            • Hvala vam na zeljama
                              @Bokirivaldo - Ajde zajedno da saljemo Ljubi parove? Naravno, ako on to hoce. Ja sam mu slao moje parove dok sam igrao protiv koste, pa mozemo sad zajedno kod njega.
                              Posto vidim da si ti meni vec poslao tipove, evo ovde da i kazem da su i moji isti

                              Comment


                              • Moze

                                Comment

                                Working...
                                X