Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa pauza je nepostojeca izmedju sezona, Nadal je pre manje od mesec dana igrao finale DC, poneki put prave vecu pauzu tokom sezone nego sto su sad napravili.
    Hocu da kazem da oni nisu stigli ni da ispadnu iz forme koliko je kratka pauza
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Bravo za Nadala super mu idu ove egzibicije.
      Ovo mu je odlicna taktika za nastavak karijere.

      Comment


      • Dobar meč, egzibicija se pretvorila u pravi rat tj sukob generacija, nijanse su odlučivale
        Last edited by Dekson; 21-12-19, 19:24.
        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

        Comment


        • Ovo sto sam gledala je licilo na sve osim na egzibiciju
          bez problema nivo slem meca
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • zapeo kao finale slema da igra
            Last edited by bojanaBG; 21-12-19, 19:43. Reason: recnik

            Comment


            • Rafa može još bolje od ovoga.

              Ne mogu da kazem da su matori ali malo su stariji. Ipak da su recimo 4 godine mladji ova boranija ne bi uzela po 3 gema.

              Ovo je nadmetanje, nema veze da li je egzibicija ili nije. Mladi su željni dokazivanja.

              Novakov tenis u opste nije loš ali ne mogu da dokučim za#to čovek nije konstantan...

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Rafa može još bolje od ovoga.

                Ne mogu da kazem da su matori ali malo su stariji. Ipak da su recimo 4 godine mladji ova boranija ne bi uzela po 3 gema.

                Ovo je nadmetanje, nema veze da li je egzibicija ili nije. Mladi su željni dokazivanja.

                Novakov tenis u opste nije loš ali ne mogu da dokučim za#to čovek nije konstantan...
                Nisam bas siguran u tome da bi 4 godine mladji Nadal dero ove next genere, prije bih reko da bi ovaj Nadal razbio 4 godine mladjeg Nadala.

                A to za Djokovica sto na oko igra dobar tenis, mislim tehnicke stvari nisu toliko problem koliko nedostatak spremnosti na borbu do kraja i padovi energije i koncetracije. Cak stavise cini mi se kao da apsolutno nema sampouzdanja i da ga nije imao ni u jednom trenutku prosle godine jer zna duboko u sebi da nije to to.

                Comment


                • Originally posted by DinoFC View Post
                  Nisam bas siguran u tome da bi 4 godine mladji Nadal dero ove next genere, prije bih reko da bi ovaj Nadal razbio 4 godine mladjeg Nadala.

                  A to za Djokovica sto na oko igra dobar tenis, mislim tehnicke stvari nisu toliko problem koliko nedostatak spremnosti na borbu do kraja i padovi energije i koncetracije. Cak stavise cini mi se kao da apsolutno nema sampouzdanja i da ga nije imao ni u jednom trenutku prosle godine jer zna duboko u sebi da nije to to.
                  Mozda je 4 godine malo. Neka bude 6,7. Nadala iz 2012 ili 2013 ne bi mogli da dobiju uopste. Barem tako ja mislim.

                  Za Noleta si lepo objasnio. Čovek nije 100% u tenisu. U mentalnom smislu. Slazem se da nije spreman za borbu do kraja. Tempira previše, rezultati mu izrazito zavise od žreba.

                  Moje mišljenje je da je 2020 presudna godina u kojoj ce se iskristalisati ko ce biti najuspesniji igrač. Ovi klinci postaju dobri ali ne dovoljno dobri da mogu da pobede dvojicu igrača od ove trojice. To znači da praktično ako jedan izgubi drugi uzima Slem. Od 4 Slema u godini ako Nole ne uzme 2 situacija je rešena.

                  Comment


                  • Djokovic N. (Srb) 7/5 6/3 Khachanov K.


                    Nadal R. (Esp) Tsitsipas S. (Gre) 2/1
                    Last edited by Žika; 22-12-19, 12:44.
                    sigpic

                    Comment


                    • Samo za FCa

                      Ala su se doterali

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Prenosice ES, ESPN, Tennis TV (besplatno uz registraciju)
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Dobra ideja. iako nisam pristalica regionalnih takmicenja u ekipnim sportovima,ovo mi se dopada. Svidja mi se i postavka, jos kad bi se uz najavljene prikljucili Coric i Kecmanovic, to bi bio event bas po ukusu, sve generacije zastupljene.
                          Pretpostavljam da ce se sve igrati na nasoj omiljenoj sirotinjskoj podlozi-sljaci na otvorenom

                          Last edited by cssr; 23-05-20, 19:21.

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X