Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Joshmore, oglasio ti se Ben, ovo je jedan od odg

    Kakav je ovo bolesnik, jebote. Pogledaj samo sta je retvitovao u vezi Adria Toura, da ima jedan zarazeni, da je Crna Gora zabranila ulazak gradjanima Srbije, da je sokiran sto nema socijalne distance i interviju gdje Novak prica o u vezi tog pitanja. Pa covjek je definitivno jedan ogromni pacenik koji je definitivno za neke dijagnoze jer nemoguce da neko normalan ovako pise. Tako zlokobno i puno mrznje, za ne povjerovati.

    Ja, ja i nesto se šprdao sa Jelenom Jankovic, vidim.
    Last edited by DinoFC; 15-06-20, 20:33.

    Comment


    • Originally posted by DinoFC View Post
      Kakav je ovo bolesnik, jebote. Pogledaj samo sta je retvitovao u vezi Adria Toura, da ima jedan zarazeni, da je Crna Gora zabranila ulazak gradjanima Srbije, da je sokiran sto nema socijalne distance i interviju gdje Novak prica o u vezi tog pitanja. Pa covjek je definitivno jedan ogromni pacenik koji je definitivno za neke dijagnoze jer nemoguce da neko normalan ovako pise. Tako zlokobno i puno mrznje, za ne povjerovati.

      Ja, ja i nesto se šprdao sa Jelenom Jankovic, vidim.
      Nije on jedini, svi vriste zbog AdriaTura, o tenisu i mecevima nisu pisali, samo o sokantnoj potencijalnoj zarazi na Novakovom turniru, dok neke meceve zenskog tenisa u Pragu sa navijacima svi zanemarili naravno.
      Poslednji primer.... neki Ameri, Novakovi navijaci kazu da su gledali sinocno finale sa Anakonom kao komentatorom, gde je sasvim normalno prenosio mec, i nije bilo danasnjeg "boy oh boy" sokantnog saznanja o nedistanci i onolikom broju ljudi, kao u tvitu koji si postavio sa Tennis Channela

      Samo da se nisu zarazili/ ne zaraze, inace

      Dimitrov je siguran u Zadru, izgleda da je i Sasa otisao
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Joshmore, oglasio ti se Ben, ovo je jedan od odg

        ima on mnogo odgovora i to mnogo manje prijatnih

        ne smeta meni sto se oni svi brinu stvarno ili ne,mislim imaju cirkusa u americi sasvim dovoljno za brigu...mnogo on mari za ljude iz srbije i regiona...na koncu,sve je bilo dobrovoljno,ove niko nije vukao za usi da dodju,publiku takodje...


        nego je on to sad spustio na licni nivo,pisao sam vec,kad ga je novak javno iznabadao na KZN-moram naci taj snimak


        sad je objavio serenin seljoberski autfit sa ushicenjem tinejdzera...pa msm...Dnovinar
        Last edited by Beocca; 16-06-20, 03:26.
        Wizard

        Comment


        • i na kraju vas dve kao najveći zagovornici da bi trebalo da se čuvamo od kovida odete u masu među par hiljada ljudi, Olja još dva puta. ccc

          Šalim se, neka ste pokazale svima da ono što ne postoji ne može da ti naudi.

          Hoće li biti za ovo nadmetanje mesta u regularnoj sezoni? Ili će stvarno izbaciti Lejver kup i zameniti ga sa ovim jadranskim?
          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
          До поновног сусрета, твој Швабо

          mala H2H 2018/19
          suicide
          2019
          velika H2H 2019/20

          Comment


          • Naravno da virus postoji, ljudi se razboljevaju (sada vec znam neke) i umiru od njega.
            Ali mesecima zivim po propisima, ne rizikujem nista i onda se pojavi Novak
            Ne zivim ipak pod staklenim zvonom, uostalom ako idem na posao...
            Rizik je def mnogo manji nego na fudbalu onomad, pa i u kafanama kaficima, proslavama u zatvorenom.
            Videcemo da li sam uspela da se sacuvam i ko nije pu pu
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Nerealan View Post
              i na kraju vas dve kao najveći zagovornici da bi trebalo da se čuvamo od kovida odete u masu među par hiljada ljudi, Olja još dva puta. ccc

              Šalim se, neka ste pokazale svima da ono što ne postoji ne može da ti naudi.

              Hoće li biti za ovo nadmetanje mesta u regularnoj sezoni? Ili će stvarno izbaciti Lejver kup i zameniti ga sa ovim jadranskim?
              Ukratko, nema sanse
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Poranili nesto sa tim testiranjem, mada su u obavezi valjda.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Milojevic je solidno napredovao, ako se tour u dogledno doba nastavi ocekujam ga medju 100
                    jeste egzibicija ali njegov nepredvidivi bekend se pokazao ok u sudaru sa leprsavim jednorucnima

                    Comment


                    • Ni u Sloveniji ne moze da se igra
                      http://www.b92.net/sport/tenis/vesti...nav_id=1696681
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Zašto Hrvatski teniseri nisu igrali u Bg-u?

                        Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

                        Comment


                        • Igrali srpski
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Dimitrov odustao od vecerasnjeg meca u Zadru, jer ima visoku T
                            A sutra zeli da igra protiv Novaka..
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • E bas veselo...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • meni nije jasno da BAS NIJEDNA kamera nije okrenuta ka moru-kompleks ko kompleks,ali ko god je radio prenos iz zadra je trebalo to da odradi-jbt,dalmacija je prelepa a ne vidi se nista
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X