Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Jedva cekam 12, ali kada realno sagledamo stvari, tesko ce da se ustane, jer su u pola 5 Lejkersi
    sigpic

    Comment


    • #63
      Dobar je bio Novak danas,sasvim solidno.Bilo je padova ali pobeda protiv Monfilsa u prvom ovosezonskom mecu uz sasvim solidnu igru je ohrabravajuce.Videcemo kako ce sutra igrati protiv Federera,u blagoj je prednosti jer je igrao vec danas i osetio teren,ali bice interesantno videti taj mec,da vidimo koliko Roger moze,da li je preneo formu iz prethodne godine,moze li da nastavi u istom tempu.Danas je Novakov forhend bio izuzetan,cini mi se da polako postaje i stabilniji udarac od bekhenda,neverovatno ga je unapredio u poslednjih godinu dana.Od jednog,dobrog forhenda,napravio je po mom subjektivnom misljenju trenutno top 3 forhend na svetu.

      Drugo polufinale me savrseno ne interesuje,prizeljkivao sam Jo-a,onda bih gledao mec isgurno zbog atraktivnosti,ovako David protiv Nadala,osecam da ce biti dosadno
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • #64
        Ja necu gledati
        Ali realno, ne ocekujem od Feda neku igru, posebno ne kao sto je igrao na kraju godine, zato sto mu je ovo prvi mec sezone, jos je i egzibicija i realno je da bude u malo opustenijem modu. Igra protiv Djokovica, tako da ce sigurno zeleti da pobedi, ali isto tako ne verujem ni da ce nesto biti tuzan ako izgubi. Ova 2 meca treba da iskoristi da sto vise udje u udarac, u ritam i onda da odigra jos par meceva u Dohi i da spreman dodje u Australiju.
        A kao sto je Dacha rekao, Djokovic je mozda blagi favorit, samo zato sto je danas vec igrao, inace je 50%-50%.

        U drugom SF ocekujem da Ferer bas dobro namuci Nadala, zna on njega i da pobedi na ovakvoj podlozi, ali ne verujem da ce se to desiti. Uglavnom, mec ce biti sa puno prebacivanja, trcanja,...nije mi zao sto ga propustam.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #65
          Ja bih ipak dao prednost Rogeru zbog forme sa kraja godine,Novak jeste mnogo bolje igrao nego na zadnja tri turnira ali je bilo padova,posebno sa BHom,dok je FH stvarno bio izuzetan,na najvecem mogucem nivou.Vjerujem i da ce Roger na riternu mnogo bolje reagovati od Gaela i da ce vracati mnogo vise Novakovih servisa,Francuz je dosta poklanjao tu.Bice vise igre.
          David moze sigurno da pobijedi Rafu,posebno sto se prica o toj povredi ramena,nekom virusu,netreniranju u zadnje vrijeme,bar ne kako treba,tu treba ocekivati mnogo borbe,duge i iscrpljujuce razmjene.Ceka nas zanimljiv dan
          sigpic

          Comment


          • #66
            Добар форхенд је Нолету донео славу ове године, сада као није повређен и да видимо како стоје ствари са Фекијем...

            Ноле рече да једва чека тај меч... ето и ми.
            sigpic

            Comment


            • #67
              Ovde ce svega biti osim egzibicije...

              Comment


              • #68
                Jel Federer izasao na teren?

                Comment


                • #69
                  Kao da je sam na terenu. Ne pamtim Rogera ovako nezainteresovanog.
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • #70
                    Ja ne znam sta ovo gledam

                    Comment


                    • #71
                      Nista...Novak samo pokazuje sta ih ceka u 2012-oj

                      Comment


                      • #72
                        Crta Nole po terenu.

                        Comment


                        • #73
                          Blam me umesto Federera!

                          Comment


                          • #74
                            Originally posted by Don Markoni View Post
                            Ja ne znam sta ovo gledam
                            Majstora na delu.

                            Comment


                            • #75
                              Bez obzira na revijalno-egzibicioni karakter meča, bez obzira na to što se rezultat ne beleži zvanično, bez obzira na daleku formu Feda sa kraja sezone, ova Noletova igra obećava mnogo za 2012. i odbranu onih silnih poena. Bravo majstore!
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment

                              Working...
                              X