Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko, vidjelo se i danas koliko je spora ako je poredimo sa Novakom. Novak stize neke nenormalne stvari a ona ne moze da se vrati za plitki lob ili ako je lopta iz slajsa nesto kraca, ako pada na sredini polja. Bolje da ima masu samim tim i vise snage u udarcima posto nije previse dobila sto se brzine tice.
    sigpic

    Comment


    • Ne može Ana da popravi kretanje sigurno, možda nešto vrlo malo, jednostavno konstitucija joj to očigledno ne dozvoljava, a i takva je (mislim postoje visoki ljudi, a brzi).
      I što reče Vladan, strašno šta je Novak sve danas stigao, pa je još više ta njena sporost došla do izražaja.
      A stvarno je premršava i suviše.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Bas je smrsala, vidi se. Ne znam kako i zasto, ali to sebi nije smjela da dozvoli.
        Gledam je i pitam se sta se desilo sa njenim nogama, imala je bas "dobre" noge, izdefinisane, vjerovatno medju najboljim na Tour-u. Ni mrsave, a ni "punije"(da se tako izrazim), nego nesto izmedju.
        Ovo sada prosto nije ona.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Videćemo kako će to i da li će uticati na njenu igru, ali lopticu i dalje izbacuje užasno loše.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ako ne moze popraviti kretanje onda nema potreba da bude tako mrsava. U tom slucaju je Vladan u pravu. Samo ce izgubiti na snazi.

            Comment


            • A i vi ste nasli koga cete da uporedjujete, Djokovica i Anu
              em je musko, em je jedan od najbrzih na turu i svasta stize, dosta tenisera bi pored njega izgledalo sporo...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Porediti Anu i Novaka u kretanju jednako je apsolutnim vrednostima iz statistike meca u 3 i meca u 5 setova;)
                Inace ne moze ona popraviti kretanje, visoka je i kruta, prosto je taj tip.I dalje joj je mislim mentalni aspekt najslabiji.
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Ja ih nisam poredila, već rekla da se ta njena sporost vidi najbolje pored Novaka, koji stiže skoro sve.

                  Last edited by miloolja; 02-01-13, 22:04.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pa eto, ja ih sad baš nešto posmatram i poredim na slikama, no ovoj Oljinoj i ovoj drugoj

                    i dolazim do zaključka da su fizički veoma slični, ko brat i sestra, oblik lica, gradja, visina, izdužene noge i ruke.....
                    Pa oboje su veoma mršavi, zamišljam Noleta sa smeđom perikom na glavi
                    Ovako nekako
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Ani ni ne treba brzina, tacnije nije joj nikad ni trebala.
                      Nije ona tip igraca kao Wozniacki ili Radwanska pa da u toku mec trci do trafike da kupi novine.
                      Ona je igrala "tenis iz mesta" ako smem to tako nazvati, snagom svojih udaraca je bukvalno stojala na sredini i terala druge da trce.
                      Medjutim sada kada je smrsala i taj udarac nije vise toliko snazan.

                      Lepo ljudi kazu "masa je mama"
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Ta poredjenje Novaka i Ane nema nikakvog smisla. Djevojke nikad nece imati kretanje kao muskarci, to je cinjenica. (naravno o tenisu pricam)
                        Jednostavno fizicke predispozicije im to ne dozvoljavaju.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Nema smisla porediti, ali kad bih poredila Noleta kao tenisera sa nekom devojkom, onda bi njegov ženski ekvivalent bila Maša ili Azarenka, a ne Ana.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            Ani ni ne treba brzina, tacnije nije joj nikad ni trebala.
                            Nije ona tip igraca kao Wozniacki ili Radwanska pa da u toku mec trci do trafike da kupi novine.
                            Ona je igrala "tenis iz mesta" ako smem to tako nazvati, snagom svojih udaraca je bukvalno stojala na sredini i terala druge da trce.
                            Medjutim sada kada je smrsala i taj udarac nije vise toliko snazan.

                            Lepo ljudi kazu "masa je mama"
                            Ali pazi, taj gubitak snage udaraca nije povezan sa gubitkom tjelesne mase.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Ma ona je sa 17 imala udarac kao Venus jbt a vidi sad.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ma njen je problem i dalje najveći u glavi, a sa tim usko povezano i ono ponekad stvarno kriminalno izbacivanje loptice.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X