Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako to izgleda kad jedan od najtalentovanijih igraca ikada uzme u ruke danasnji kriptonski reket sa kojim i bukve odigravaju sta pozele

    Bravo majstore
    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

    sigpic

    Comment


    • kako se bese zovu ovi komentatori sto su sada na ES2? najbolji komentatori, proklinjem dan kad smo presli na nase komentatore.

      edberg is the man!
      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Da, bio je to jedan tuzan dan kada su u sred Tur d Fransa poceli da polako menjaju komentatore (onima za biciklizam svaka cast, znaju puno) da bi mi vrlo brzo pokvarili pracenje snukera, zimskih sportova, tenisa, auto moto trka i svega ostalog

        Juce su u isto vreme bila dvojica koji me najvise iritiraju, jedan na skijanju a drugi na tenisu.. ugasio sam TV i ukljucio streamove
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • jao da snuker kad se setim. e to su bili komentatori sa stilom i znanjem. znaju kad da se i nasmeju kad da se uozbilje a o informisanosti i profesionalnom znanju i da ne pricam. secam se jos kao klinac kad sam pratio ono vreme hendryja,davisa,parrotta... od ovih nasih jedino je po meni prihvatljiv onaj sa bas dubokim glasom
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Jedostavno uživanje je bilo podsjetiti se ovog vrhunskog igrača ,samo godine su i umor hvata ali toliko lijepih poteza prozilazi iz tih ruku i sada bravo ,kako bi samo volio da se vratimo malo unazad što se tiče tenisa da ponovno uživamo u čarima tenisa.
            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

            Comment


            • Jeste off, ali ako imate dual opciju na daljinskom samo prebacite sa nasih na njihove
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Ako neko nadje highlights sa tog meca neka postavi obavezno...zao mi je sto nisam stigao pogledati

                Comment


                • Edberg je car,stvarno je uzivanje gledati ovog majstora i nakon toliko godina,jedan od najinteligentnijih igraca ikada

                  Ovaj komentator sad rece da se prvi Slem sezone igra u Montrealu,nista cudno od njega
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • A pa ovo je novi komentator, ovih dana je bio Pesikan. Da, rece da Rogera ocekuje naporan let do Montreala
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Originally posted by Shardonnay View Post
                      Jeste off, ali ako imate dual opciju na daljinskom samo prebacite sa nasih na njihove
                      kakvu dual opciju? predpostavljam da je to za novije tv? ali opet razmisljam ko sve ima tu mogucnost? izvinjavam se za off nek brisu posle admini. necu vise ovde
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Nije za novije, ja imam obican stariji samsung, pogledaj na daljincu, dugme sa oznakom dual I-II, i prebacis na britanske
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Originally posted by Shardonnay View Post
                          Nije za novije, ja imam obican stariji samsung, pogledaj na daljincu, dugme sa oznakom dual I-II, i prebacis na britanske
                          uh imam to dugme ali se nista ne desava...hvala u svakom slucaju
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Onda je do kablovskog operatera, bas steta... Izvinjavamo se na off-u.
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              A pa ovo je novi komentator, ovih dana je bio Pesikan. Da, rece da Rogera ocekuje naporan let do Montreala
                              Pesikan i Ceronja su mi trn u oku sto se tice komentarisanja

                              To nije do TV-a nego do operatera,ova opcija ima samo na nekim operaterima ne na svim
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Da li je neko u toku sta je to bilo izmedju Fisa i Dimitrova u Hopman kupu, sudija ih razdvajao...

                                Comment

                                Working...
                                X