Announcement

Collapse
No announcement yet.

Egzibicije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rastislav dobrodosao A taj Belgijanac je bio Ruben Bemelmans

    Comment


    • Nole je odigrao na nivou iz najboljih dana u 2011-oj ... Još malo da iskulira i na AO opet može do samog kraja, ali bi mi, ipak, najažnije bilo da uzme medalju na OI ..

      Comment


      • Treba reci da je Berdih dobio Dimitrova sa 2-1 u setovima,nisam gledao mec ali po rezultatu se moze zakljuciti da je Grigor odigrao sasvim solidno,sto raduje pred AO
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • Ako ima dobar zreb za AO, Grigor Dimitrov moze puno napraviti

          Hoce li Harrison igrati Australian Open?

          Comment


          • Danas je strasan mec odigrao Frederik Nielsen inace trenutno 236. igrac na svijetu protiv Mardya Fisha.Nakon sto je krenulo sa 8 poena Fisha i poveo 3:0 i imao 15:40,nakon sto je to spasio Danac krenuo je mnogo bolje igrati i upsio osvojiti prvi set.U drugom takodjer dominira Danas i servira za mec i u tom gemu pravi 2 duple greske i ide se u TB koji na iskustvo uzima Fish.Nakon tih propustenih prilika Nielsen vise nije imao sansi jer je bio i fizicki i psihicki iscrpljen.A jos vece iznanadenje se desilo u dublu gdje su Wozniacki i Nielsen pobijedili respektabilnu dubl kombinaciju Fish/Mattek Sands,koji su jako dobri dubl igraci i koji u dublu imaju dosta titula Svaka cast Danci!

            Comment


            • Auu kako Bartoli unisti Gajdasovu!

              Gasquet prvi pravi break i vodi sa 4:1
              Last edited by hamza_TM87; 03-01-12, 11:07.

              Comment


              • Richard pobijedio posle 3 seta 6:2;5:7;6:1
                Ono sto je vazno za Lleytona je da odma moze da igra na najvecem nivou
                sigpic

                Comment


                • Caro i Petra odigrale odličan prvi set, Kvitova je napravila brejk odmah na startu meča i imala prednost do 5:4 kada je i servirala za set i imala 40:0, ali je onda Caro vezala 5 poena i vratila brejk. U narednom gemu Petra ponovo pravi brejk, ali potom i gubi svoj servis gem bez osvojenog poena, tako da su otišle u TB. Poslije tačno sat vremena Kvitova dobija prvi set, 7:4 u TB.

                  Drugi set trajao 32minuta, Kvitova imala 3:1, na kraju 6:3 za Caroline.

                  Pobjeda Kvitove, 6:4 u trećem, mada joj nije bilo lako, imala je prednost od dva brejka, ali nije se Caroline predavala, vratila je jedan brejk i u 6 gemu propustila tri vezane brejk lopte, potom i još jednu da izjednači na 3:3 i to je ipak Petri bilo dovoljno da završi meč u svoju korist.
                  Last edited by D na kvadrat; 06-01-12, 07:59.
                  sigpic

                  Comment


                  • Gledala sam samo deo 2. seta, pre nego sto sam krenula na posao i bio je poprilicno zanimljiv mec i kvalitetan, drago mi je sto Kvitova na kraju pobedila i nadam se da ce uskoro ona biti no.1
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Baš me zanima kako će Kvitova odigrati protiv specifikusa Bartoli, mada to vjerovatno neću moći pogledati.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bartoli lakše izlazi na kraj sa teniserkama kao što su Kvitova i ostale snagatorke, odgovara joj nizak odskok što je i logično.

                        Jao kako je Fish loš, hajde pokreni se dok još imam volje da te gledam

                        D na kvadrat zaljubio sam ti se u avatar

                        Comment


                        • Kakva igra Dimitrova,gledah od sredine drugog seta,sta je sve stizao,u penjanju hvata lopte,ma crtao je po terenu.Mardy na ne bas previsokom nivou
                          sigpic

                          Comment


                          • Gledajte dubl USA-Bugarska, ludilo na terenu Sta radi Dimitrov, nije normalno.

                            Comment


                            • Edberg sa Tsongom igra trenutno, ko ne zna

                              Comment


                              • Au kakve poteze Edbeg prikazuje uživanje,fali ovo danasnjici.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X