Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ušao Bobi, zakucao preko Westa u prvom napadu.

    Comment


    • Pistonsi - GSW, dosta dobra tekma, Bobi lepo iskoristio minute, mada retko nije ove sezone.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Indiana prekinu niz Cavsa tako što su bilo malo manje loši. Nudili se i jedni i drugi.

        Šarlot nastavlja da briljira, prosto fascinantno kakve stvari oni rade.
        Bullsi svaku pobedu ostvarili u petak.

        Comment


        • Trpaj najsmehotresniju franšizu u ligi.



          Vučević tripl dabl. Mislim prvi u karijeri

          Comment


          • Kakva utakmica i kakva sezona do sada za Oladipa
            Ne znam šta bi trebalo da se desi pa da ne bude all-star ove godine

            Epski raspad Denvera inače, 114:106 su vodili. Od tada 8:0 serija Indiane da se uđe u produžetak, kasnije produžena na 20:0. Ipak sve je krenulo od Oladipa, uzeo stvari u svoje ruke poput superstara i naređao x poena za redom u zadnjih nekoliko minuta.

            Comment


            • E odavno nisam video ovakav shootout.
              Pravio se faul da igrači dođu do daha i uđu rezerve s klupe. Strašna utakmica.

              Kako čisto ulaze Kristapsu šutevi..



              KUUUUUUUUUUUUUUUUZ

              Šaljite sad double team na PorzinGoda, ne budite bolidi




              Jimmy G. Buckets!

              Comment


              • Dobar početak. Žoržu zvižde svaki put kad ima loptu. Must-see TV.

                Comment


                • Brook Lopez airballovao dva bacanja za redom

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Kako me je ispalio Teodosic nocas sa ovim odmorom, bruka zato mora sjutra da izdominira Floridu.

                    Jokic solidan u povratku na parket, Denver izvukao pobjedu poslije veceg minusa.

                    Comment


                    • Priča neka o pobedničkom mentalitetu danas.. Pop bi mogao časove da drži na tu temu. Kako okrenuše ovo, svaka čast

                      Comment


                      • Ne vidjeh igraca koji tri puta bolje odigra sa klupe nego kad je starter kao sto je slucaj sa ovim Lou Williams-om.

                        Comment


                        • Ekipa, ne bih htio spamat... samo informacija ako kome treba League Pass account do kraja sezone, javite se na mail mjelovic88@gmail.com za više info! Šaljem acc prije plaćanja.

                          Comment


                          • KAKVA JE OVO ZAVRSNICA STA JE OVO
                            sigpic

                            Comment


                            • E moj Bojane..

                              Comment


                              • Znaci ovo se u pionirima uci da se ne pravi ovakvo dodavanje. ALi kad nisam sad poginuo od srece ne znam kad cu. Meni treba Boston 2, a drugu Rozier + na 7.5, a do presecene lopte imao 7.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X