Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Rivers je svojevremeno govorio da nikada nije trenirao igraca koji je tako jak, pogotovo u gornjem predelu tela. 37 and still rolling!
    Ma on je bio zverina samo takva, a nije izgledao napucano ili tako nesto. Kad te otrese ramenom ne znas gde si
    Ali sa 37 godina on i dalje moze pola lige u zubima da drzi.

    Nikad ga nisam voleo (jesam izuzetno postovao), ali moram priznati da mi je drago sto takva velicina igra u Wizardsima.

    Comment


    • Dobijenu utakmicu su imali Bucksi. Kemba pogadja trojku za OT verovatno, 1.6sec ostalo Bucksima

      Comment


      • One sezone kad smo osvojili titulu bio je maestralan na svakoj utakmici. Secam se da je u PO-u igrao po 48 miinuta 2, 3 utkamice zaredom. Nece bas zameniti Arizu u potpunosti, ali je dobra zamena.
        sigpic

        Comment


        • Vec sam ispizdeo.
          Dal cemo jednom uci u sezonu bez povreda.

          Na beku imamo Temple-a i Rasuala faking Butlera...

          Jebe Bosh ne vadi.

          EDIT: Sve najgore Seraphinu. Mrs u Dijon ili Paris Levalois!

          Necu bre ni da gledam ovo.

          Comment


          • Kemba jos jednom, ovaj put za pobedu.. strasno tezak sut je pogodio, lud ckode.

            Comment


            • 16 razlike, a imali smo i 30 lagano. Froncourt bolje sutira spolja od backcourt-a, ali backcourt je sick u odbrani. Prijatno me iznenadio Smart na ovoj utakmici. Mada najveci utisak mi je ostavio Olynyk. Imao je bas par lepih poteza, stvarno ima dobar osecaj za basket.
              sigpic

              Comment


              • Da nije Markus Moris pazio na Kobija, ovaj bi sigurno prebacio 25 poena za poluvremena.Nemaju resenja trenutno ni za Eda Dejvisa.Ostali se ne isticu posebno, mada treba reci da ih je Elington izvadio iz mrtvila.

                Aleks Len aka pokretni frizider

                Comment


                • Temple rastura

                  Comment


                  • Orlando svaki drugi napad gubi loptu

                    Comment


                    • Koliko je retardirano sve ovo oko "coming home" fazona, kao neki poseban docek, koncert, lizanje muda. Do juce su ga svi u Clevelandu proklinjali i palili dresove, a sada ovo. Nije mi jasno. Umesto da gledam Shaqa i ekipu i da placem na njihove provale, gledam ovo dizanje u nebesa. Prvo "The Decision" sada "Coming Home"

                      Comment


                      • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                        Koliko je retardirano sve ovo oko "coming home" fazona, kao neki poseban docek, koncert, lizanje muda. Do juce su ga svi u Clevelandu proklinjali i palili dresove, a sada ovo. Nije mi jasno. Umesto da gledam Shaqa i ekipu i da placem na njihove provale, gledam ovo dizanje u nebesa. Prvo "The Decision" sada "Coming Home"
                        Pa ko te tera da gledas?
                        Pogotovo sto je sada na programu klasik - Magic vs Wizards

                        Comment


                        • Pa gledam jer me fascinira kako ljudi uzdizu osobu koja se popisala na njih pre nekoliko godina. Cenim LeBrona kao igraca i sve to, ali mislim da je sve ovo totalno nepotrebno.


                          WSH je na programu na laptopu

                          Comment


                          • Jos pola sata, pa da vidimo Lebronov izlazak i reakciju publike! Kakvo uzbudjenje!
                            Edit: Upravo je izasao. Vidi se da je daleko srecniji u Klivlendu.
                            Last edited by Emil_LBJ; 30-10-14, 23:44.

                            Comment


                            • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                              Pa gledam jer me fascinira kako ljudi uzdizu osobu koja se popisala na njih pre nekoliko godina. Cenim LeBrona kao igraca i sve to, ali mislim da je sve ovo totalno nepotrebno.


                              WSH je na programu na laptopu
                              Pa Ameri ce uskoro i od sahrana show da prave. Takav narod, jbg...

                              Wittmana cu tacno da vijam po Americi ako Otto ne bude igrao kada svi budu zdravi

                              Comment


                              • Aaron Gordon igra trojku.
                                Ako se bude pravilno razvijao mislim da moze biti najbolji igrac lige u nekom trenutku.
                                Nenormalno je talentovan.

                                Comment

                                Working...
                                X