Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni se sve cini da je ova tekma namestena, voriorsi u odbrani ne skacu uopste, kari i durent kao da odmaraju, klej sutira iz nekih nemogucih pozicija i nema onih prepoznatljivih akcija
    "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

    Comment


    • Tako deluje,ili su usli totalno nezainteresovano lako cemo,odbrane bez,a napad samo ispaljuj ko stigne ,sa prilicno losim procentom i bez smislene akcije,e sad ako nije do toga nego je ovo pravo stanje stvari,nece oni ni Hjuston proci...licno mislim da je ,ono lako cemo,a iskreno bih voleo da gresim i da ako je moguce ispadnu sto pre

      Sa druge strane Dejvisa i realno nema ko da cuva ne samo u GSW,uz ovakvog Holideja,i Ronda koji skace i asistira,plus Mirotic koji im je legao samo tako,izuzetno su napadcki potentna i opasna ekipa za svakog NOP....ali zato mogu da prime koliko hoce ,al ne na ovaj nacin kao sto su vcr pokusali GSW,sutiraj ko stigne blanko
      Last edited by 61563; 05-05-18, 04:33.

      Comment


      • Voriorsi su nadigrani u svakom pogledu. Pitanje je bilo samo ko će da čuva Durenta, ali evo Džru pokazaje da itekako može da se nosi sa njim. U napadu im svi šutiraju trojke, ne može Grin da pomaže ostalima kad mora da je uz Dejvisa non stop. Small ball Voriorsa ne radi, jer jednostavno Dejvis i Mirotić mogu da preuzmu svakog igrača, a Voriorsi moraju i da ih zadrže na ofanzivnom skoku. Veliki teret je na Grina pao, Dejvis ga čini neefektivnim, ne može da radi njegove normalne stvari.

        Još kad bi Juta noćas dobila, pa da se upotpuni ova noć. Ajmo Donovane, zatrpaj ih.
        sigpic

        Comment


        • Po ovome sto sam video, ovakav pristup voriorsi nisu imali ni u regularnon delu sezone, tako da ne bi me cudilo da je ovo maslo kladionica
          Realno Dejvisa ne mogu da cuvaju ali nije da on moze da ih trpa ovako kao danas, lik se nije video u prvom poluvremenu i onda je na kraju dosao do 30+ malo nerealno, tako da tu gsw moze da zatvori i koliko toliko limitira njega
          Ova razlika je jos i dobra kakve su otvorene suteve i polaganja pelikansi promasivali, a sa druge strane durent sutira preko ruke iz trcanja, klej iz blokova sa 8-9 metara
          Realno stanje je da golden stejtu niko ne moze ni da prismrdi, a da im Pelikansi ne leže ne može da se kaže jer su u poslednjih 13 utakmica imali skor 12-1 protiv njih i vecinom je razlika bila dvocifrena
          "Nema predaje, povlačenja - ko hoće da ga pamte!"

          Comment


          • Rojs O'Nil vraća Jutu u utakmicu, kakva mašinerija krv ti jebem. Preko Kapele niko ne može da završi, a on lagano na njega ide.

            Noćas se pojavio neki drugi Hjuston, sve im je upalo što su bacili. Nema Juta odgovora za ovo.
            Last edited by Reise; 05-05-18, 05:38.
            sigpic

            Comment


            • Rastaviše ih u svakom smislu, može da se spava ovde. Morao je i Mitchell jednu da padne, jbg

              Comment


              • Sjajno otvorio Tatum. Covington sa druge strane nastavlja po starom.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Baš se muči Fila. Covington je lud lik.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Treba Covingtonu par samara udariti zbog ovog sto radi. Samo na kos gleda, a bazen ne moze da pogodi.

                    Comment


                    • Tvrdo na pocetku,Fila u grcu,al trebao je Boston to bolje iskoristiti, Krenuce sut kad tad Filu,evo kako pisem ovo vec kreno
                      sigpic

                      Comment


                      • Dobar pocetak - spor tempo, neutralisana tranzicija i publika nije faktor. Ali pri kraju cetvrtine nekoliko propusta u odbrani, a na srecu i promasenih otvorenih suteva Filadelfije tako da je ovih jedan razlike i OK.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni se Embiid kao igrac ne svidja nimalo. Ne znam ima li ljudi ovde koji dele moje misljenje.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako srlja Fila u napadu. Šta rade ovo...

                            Nema smislenog napada, samo se gruva onako na prvu.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Evo problema za Boston. Tatum 3 faula.

                              Comment


                              • Tatum > Brown. Eto rekao sam. Dok sam napisao ovih 11 karaktera, srce me zabolelo, ali jbg.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X