Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo jos nisam video, da Duke ne moze ama bas nista da pogodi..
    sigpic

    Comment


    • Ajde Colke brate, daj link...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ajde Colke brate, daj link...
        http://www.firstrowsports.eu/watch/1...-(3)-duke.html

        Napravio Rivers seriju i smanjili na "-13"

        EDIT: Ocajno Duke igra odbranu, ovi im sve lopte pokupili, tesko da ce moci da se iscupaju iz ovoga..
        Last edited by colke995; 04-03-12, 00:38.
        sigpic

        Comment


        • Strasno koliko je Duke los u odbrani, a o izboru suteva ne treba ni govoriti. Plumlee krenuo na trojicu i gle cuda, napravio faul u napadu...Malo me iznenadjuje sto im dozvoljavaju ofanzivne skokove ovako lako...i sada Austin napravi faul u napadu..
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Strasno koliko je Duke los u odbrani, a o izboru suteva ne treba ni govoriti. Plumlee krenuo na trojicu i gle cuda, napravio faul u napadu...Malo me iznenadjuje sto im dozvoljavaju ofanzivne skokove ovako lako...i sada Austin napravi faul u napadu..
            Stvarno katastrofalno igraju odbranu, a i sudije za sada sve sumnjive situacije sviraju u korist Severne Karoline, videcemo sta je coach K. smislio za drugo poluvreme..
            sigpic

            Comment


            • Barnes igra dobro, morace Austin da eksplodira u drugom poluvremenu. Nikada ne treba otpisati ekipe koje vodi coach K..

              EDIT: Ovo ce zaista biti cudo ako Duke preokrene..
              Last edited by D-Wade; 04-03-12, 00:54.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ovakvu odbranu ne igra ni moj Radnicki iz Svilajnca Verujem da ce Duke znacajno da smanji razliku u drugom, ali da li ce t biti dovoljno, stvarno ne znam..
                sigpic

                Comment


                • Bolja je Karolina...pomirite se sa tim

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Bolja je Karolina...pomirite se sa tim
                    Mani se Karolene Ljubašine, nego reci hoće li ovi tvoji uspeti da dobace do stotke?

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • Sad sam usao u kucu,tako da gledam od drugog poluvremena

                      Trebalo bi

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Bolja je Karolina...pomirite se sa tim
                        Kakvi bolja, sad ce ACC Tournament, pa cemo videti. Valjda nece kiksnuti ni jedni, ni drugi do finala.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Kakvi bolja, sad ce ACC Tournament, pa cemo videti. Valjda nece kiksnuti ni jedni, ni drugi do finala.
                          Po meni je trenutno bolja...Duke je naravno veci u svakom smislu,ali je UNC ove sezone kaznena ekspedicija

                          Kad pocinje ACC tour?

                          Comment


                          • Austin veceras odsutan, zato Duke i igra ovako ocajno u napadu, ali mi odbrana i dalje nije jasna...
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Po meni je trenutno bolja...Duke je naravno veci u svakom smislu,ali je UNC ove sezone kaznena ekspedicija

                              Kad pocinje ACC tour?
                              Sledece nedelje se igraju conference turniri, pa od one tamo cini mi se krece i March Madness. Bice tu extra tekmi i pored UNC - Duke ako ne kiksnu naravno do finala, setite se sta je Kemba pocinio prosle sezone.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Jadna odbrana i dalje Navijacu za Duke na March Madness-u, mada ne verujem da ce neko moci da se suprotstavi Kentucky-u..

                                @D-Wade Austin je jos i ubacio 10-ak poena, ali Kelly i Curry su veceras dno dna..Razliku za sada odrazavaju braca Plumlee..
                                Last edited by colke995; 04-03-12, 01:29.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X