Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Huh.

    Bas mi nekako letargicna tekma. U odnosu na prve dve, ova mi je nekako smorcina.

    Denver je uspeo jebeno da primi 59 poena za poluvreme od Spursa a LMA ima problem sa licnim.

    Spursi svoje otvorene suteve koriste vrhunski i kad god im kruzi lopta, igraju super. Cim grozni krene da solira, sve stane.

    White i Forbs uz Gaya fantasticni, a ovamo svi vrlo tanko. Second unit Denvera nista nije pogodio.
    sigpic

    Comment


    • Murray ih drzi u igri... Beasley ima bas dosta orvorenog pogleda... A sto se tice primljenih 59 poena, sa ovako staticnom odbranom nista cudno. Poeltl im se seta kroz reket

      Comment


      • Divljaju za sve pare Marej,Barton i Heris u napadu,malo im je ta jedna lopta a odbranu ne igraju,probijaju ih kako hoce.

        Comment


        • Previse udvaja SA na Jokicu, ako krene sut Denveru obice im se o glavu ova Ako prodje prodje odbrana.. Kakvo ispucavanje Denvera... uzas...
          Last edited by ralex995; 14-04-19, 05:08.

          Comment


          • E ovo se zove poster!

            White > Murray.
            sigpic

            Comment


            • Dosta sam video, vidimo se sledece godine u PO

              Comment


              • Originally posted by ralex995 View Post
                Dosta sam video, vidimo se sledece godine u PO
                Polako, nije ovde jos nista gotovo.

                Ono samo sto mi bode oci je sto je ovo bas mnogo losija tekma od prve dve (GSW nisam ni gledao).
                sigpic

                Comment


                • I sad kad svi znaju da ce na Jokica, ja bi izmislio neku akciju za Mareja... Naravno, to se nece uraditi i dobise ovi pola kosa Odvratna zavrsnica Denvera, fuj! Salji ih kuci Pope
                  Last edited by ralex995; 14-04-19, 05:58.

                  Comment


                  • Jokić podbacio. On je još dečak. Zato je ovoliko i uspešan a na momente neuspešan. Uplašio se večeras jako a ostvario je tripl dabl.

                    A na komentarima se pojavila sekta zvana Kingsi- Divac. Zabole me dupe za Kingse i Divca i Bjelicu i Bogdanovića i reprezentaciju, kakvi su ti likovi virtuelni kancer.

                    Comment


                    • Nisu bezveze Spursi ciljali Denver, pa ako itko zna kosarku i limitirati ovakve tipove protivnika to su Spursi, protiv zivotinja ne mogu nista ali protiv ove wanna be flow kosarke su majstori

                      Comment


                      • Biće u toj seriji još brejkova, ne mogu Nuggetsi da šutiraju tako loše u kontinuitetu, i moraju da ih čuvaju bolje na perimetru jer su Spursi ekipa koja živi od šuta.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Meloun nije dorasto. Barton me podseća na psa lutalicu ili na pijanog nindžu po stilu igre. Ide levo desno zabija se pod veće igrače IQ -20.

                          Lik je retardiran. Blue Arrow ložana. Jokić devojčica.

                          Bobi je za njega... Ne po skilu nego po samosvesti i mudima... Jokić postaje jednodimenzionalan igrač.

                          Prošle sezone je bio mnogo bolji ofanzivno. Šutirao je sa distance sada samo zida ili traži uručenje... i Asistenciju.

                          Drugar šutiraj to i van reketa a da nije trojka.

                          Mogao bi da daje 50 poena da hoće jer ima dobar šut sa distance i ume da pronadje i od tablu.

                          Nego on nešto kao timska košsrka kao deli loptu. Ovo je ipak PO i mora da se pogadja.

                          Comment


                          • Naleteli su na Popa koji nece jeftino prodati kozu...Denveru centri imaju 17 asistencija od 24-25...Pop je to ocekivao, moraju nesto da menjaju...Kako je poceo PO, bice jeziva i prva runda...Ovo je plejof bejbi
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Murray da je mogao rodjenu majku bi sinoc bacio u kos, 25 suteva a sve promasio. Barton kao starter koji igra 30+ minuta u timu gde vec imas Harisa i Murraya koji isto vole loptu vise nego familiju tesko da moze bolje.

                              Bizli i Craig moraju da igraju vise a Jokic mora biti agresivniji. Mislim kapiram ja njegovu foru timski igrac, sve za tim ali to ne vredi u PO.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Ajmo sad bez nekih trzavica.

                                Veliki downvote za SK sto ne prenose ovo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X