Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auu kakav smrad.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Barton je retardiran jebem ga u glavu ovu debilnu. Kvari im koncepciju. ne igra odbranu divlja u napadu. Nije više to taj tim.

      Comment


      • Ne kapiram zasto je Portland branio poslednji napad, samo 3 sekunde bi im ostalo.

        Jokic posprdao Nurkica, najvecu prevaru u Nba ligi.

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Hhhaha

          Čovek skoro imao 5x5 prvi i jedini u istoriji da je to uradio i tebi je prevara lololo

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Barton je retardiran jebem ga u glavu ovu debilnu. Kvari im koncepciju. ne igra odbranu divlja u napadu. Nije više to taj tim.
            Ja sve gledam da ga ne osudjujem jer eto nije dugo igrao ali sa onakvim mentalitetom bice mu tesko da se uklopi. Najgore mi je sto on da moze sutnuo bi 30 puta i samo jurio statistiku. To ponekad i upali natrpa i 30 poena ali uglavnom ukanali svoju ekipu.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Čim su se oslobodili takvih kancera Bartona i Herisa igraju bolje.

              Plamlija obožavam. Kako je lepo shvatio filozofiju igre, iznosi loptu, pravi ratnik. Bizli i Moris takodje SHVATILI šta znači timska igra. Mogu da pogode šuteve, uzmu ono što im daješ, igraju odbranu.

              Bartona nikada nisam voleo. Previše je sebiča i u tripu je da je franšizni igrač. Meloun može biti mekan pa da usere sezonu, a može biti i pravi da ga skloni.

              Čak je Milsap prihvatio ulogu, mada bih više voleo da i on ode a Huančo da igra+neko pojačanje na 4. A Bartona bih samo zamenio tipa Belinelijem. To bi bio perfektan fit. Čiča bi imao otvorenih šuteva da iskažnjava i to je to.

              Nikola je mnogo dobio na masi ne mogu više da ga pomere.

              Ono gde bih voleo da radi je - rad nogu uvek, tu ima mesta za napredak, i ŠUT sa distance. Igra pametno korisri snagu sada kada je ima, unese ljude u koš i sprda se na postu, ali videlo se prošle godine protiv Minesote da može da ubije protivnika sa distance.

              Marej je odličan postao, ne forsira kada ne treba.

              Čim jedna individua naruši hemiju kao Barton to ode u propast. Počeli bi svi da se ispucavaju i da paniče.

              Dečko ima onaj očajan izraz face kao da mu je krivo što pobedjuju a on ne igra, dezorijentisan je i loše mu je.

              Comment


              • Nije Nurk prevara, kakvih centara ima u ligi, tipa Gortat odvratni i slično. Nego nema samopouzdanja, treba mu negde da se pronadje i da ga više cene.

                Sakramento bi mu verovatno bio idealan.

                Comment


                • Svaka cast Jokicu, 40p uz onakav sut iz igre, naklon...Sa druge strane Harden 1/17 trice na to da dodam da su Lejkersi ispod crte prvi put u sezoni i izgubili od Klivlenda..
                  3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                  6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                  3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                  2× German League champion (2018, 2019)
                  6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                  4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                  2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                  Comment


                  • LAL bez Kralja liče na uličnu bandu.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Svaka cast Jokicu, 40p uz onakav sut iz igre, naklon...Sa druge strane Harden 1/17 trice na to da dodam da su Lejkersi ispod crte prvi put u sezoni i izgubili od Klivlenda..
                      To je ono što sam ti pričao imaš luksuz za to, mislim nemaš za baš toliko, ali već sutra prekosutra igra se nova utakmica.

                      Inače ne znam procente, nisam toliko pratilac NBA koliko Jokića, ali npr za njega mislim da ima daleko manje pokušaja na utakmici nego neki. Za šut. On da šutira koliko i Harden pa mislim da bi imao svaku 35 poena i 20 asistencija kada počnu da ga udvajaju.

                      Vidim timovi se pogubili ne znaju da li da ga udvoje ili ne. Najbolje je da mu igrač dodje sa slepe strane, tada često gubi loptu. Ako vidi udvajanje - nema pomoći. Ode lopta, asistencija ili eventualno kruži do slobodnog igrača.

                      Zato mislim da su morali da uzmu nekoga tipa matori Belineli. Ne za neku starter ulogu već čisto da pogura neki momentum, veže 2-3 trojke itd

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        To je ono što sam ti pričao imaš luksuz za to, mislim nemaš za baš toliko, ali već sutra prekosutra igra se nova utakmica.

                        Inače ne znam procente, nisam toliko pratilac NBA koliko Jokića, ali npr za njega mislim da ima daleko manje pokušaja na utakmici nego neki. Za šut. On da šutira koliko i Harden pa mislim da bi imao svaku 35 poena i 20 asistencija kada počnu da ga udvajaju.

                        Vidim timovi se pogubili ne znaju da li da ga udvoje ili ne. Najbolje je da mu igrač dodje sa slepe strane, tada često gubi loptu. Ako vidi udvajanje - nema pomoći. Ode lopta, asistencija ili eventualno kruži do slobodnog igrača.

                        Zato mislim da su morali da uzmu nekoga tipa matori Belineli. Ne za neku starter ulogu već čisto da pogura neki momentum, veže 2-3 trojke itd
                        Da, slazem se sve. Jokic mi nekad deluje kao da poradja kos ali na kraju sve ispadne dobro. Cudan tin, mada im ne verujem u PO..tu prednost domaceg terena ne znaci nista, mada je njima bitno da udju u kontinuitet igranja PO..
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • 'Brada' posle očaja sinoć včrs šuterski vrlo precizan.
                          Već je stigao do 25pts sa malo promašaja iz igre.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Harden 36 poena za 18,5 minuta na parketu.
                            A ima celo drugo poluvreme.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • 36 poena za poluvreme..

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Kakva prva cetvrtina gsw protin den...51 38 uz 10 trojki...jos jokara dobio dve brze licne nije igrao uopste

                                Comment

                                Working...
                                X