Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet se kladiš? Gledaj se

    Mene sinoć povadio s onim šutem za pobedu, ali me zatim tenis sjebao

    Od ove utakmice sad baš ne znam šta da očekujem

    Comment


    • Evo ga Blejk sa pet poena u prva dva napada, samo se nadam da nije ovo kao u fudbal kad tim povede 1-0 u prvi minut, pa ostane tako.

      Krenulo me od katoličkog božića, ne mogu da stanem sad.
      sigpic

      Comment


      • Kad je Robin Lopez igrao za Portland, vazda sam se pitao kakva bi to mašinerija bila kad bi bio malo brži. Gledam sad Adamsa, on je napredna verzija Lopeza, baš ono što bi Lopez bio da je malo brži.
        sigpic

        Comment


        • Pored poena, mogao bi i s nekom ukradenom da ispoštuje Blake. Ti finansijsku, ja bar emocionalnu satisfakciju dimam

          Strašan je Adams, pravi dominator ove sezone. Nema tima u ligi koji ne bi hteo takvog igrača

          Comment


          • HAHAHAHA

            Blejk izvodi slobodno bacanje od tehničke.

            Tako je Grifone, tih 24 mi je trebalo samo.

            Jbt, Kari i Grifin za pola koša preko granice, izgleda da nije onaj zemljotres džabe bio.
            Last edited by Reise; 05-01-18, 06:09.
            sigpic

            Comment


            • Goran Dragić >>Rubio
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Kako sipa Sweet Lou... Samo on i Džamal Kroford mogu ovako da izdominiraju.

                Ovaj Tajron Valas je odličan igrač. U zadnje vrijeme dosta igrača iz razvojne lige iskoriste šansu.
                sigpic

                Comment


                • Malo ih Minesota trpala izgleda

                  Comment


                  • Ima ludi Lance opet da duva u uvo LeBronu samo što se ovaj put ovaj ne smije

                    Comment


                    • Ja ne verujem da Collison nije namerno išao da promaši drugo bacanje, trebali su da izgube samo zbog toga

                      Ali bitno da se nastavlja niz Cavsa

                      Comment


                      • "Bogdan Bogdanović jedini rutiner u drugoj postavi Kingsa, čak i među onima koji su dve ili tri sezone u NBA" - Radojević nastavlja da "briljira"
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Dusa me boli kad vidim gde i sa kakvim pajserima igra Bogdan.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Za njega je NBA liga bez briga [emoji6]
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • S druge strane Teo dominiše [emoji41]
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Najiakrenije se nadam da ova dva tvoja posta nisu navijacki obojena.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X