Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vazda kad odigram hendikep protiv Lejkersa ta utakmica je zadnja i čekam ih za pare. Ne sjećam se da su me ikad prodali.

    Kajl Kuzmić je bolesan, bruka kakav skill ima čoek.
    sigpic

    Comment


    • Jimmy G Buckets. Njegov tim definitivno.

      Comment


      • El grande Rajon Rondo
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Mi bez Lonza ne ličimo ni na šta jbt

          Comment


          • Jokicu i dalje zelim sve najbolje, i da sto prije ode u neku ozbiljnu ekipu koja ce njegove mogucnosti koristiti na pravi nacin i do maksimuma. Denver sam otpisala nocas, ne mogu vise da svarim ovako seljacku ekipu punu nadobudnih egoista koji bi prije majku prodali nego odigrali za slobodnog saigraca na ustrb svoje licne statistike.

            Comment


            • Uh kakva (clutch) partija DeRozana. 52 poena, novi rekord Raptorsa, skinuo Vincea i Rossa s 51. 12a vezana pobeda kod kuće za njih. Fino đuskaju oni i ove sezone, a prolaze poprilično neprimećeno. Obično PO odrade ispod očekivanja, ova sezona mi izgleda malo drugačije.

              Comment


              • Evo i IT-a u igri, jedini simpa lik iz Cavsa
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Nema Drummonda, Bobi u startnoj postavi prvi put ove sezone

                  Comment


                  • Muka mi se prebacivati sa Bostona, ali šta je sa Harrisa momka? 18 poena za 8 minuta

                    Comment


                    • Kako Steph pametno nastavlja kretnju nakon što doda loptu. I neretko se ubrzo nakon toga nađe potpuno sam na liniji za 3 poena. To se obično dešava kad povuče liniju pomoći na njega i izgubi njegovog primarnog defanzivca koji ide da pokrije čoveka koji je ostao sam nakon što je došao neko da pomogne.

                      Uglavnom se Klay hvali za bolesno dobru kretnju, ali i Steph se fenomenalno kreće bez lopte

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        Kako Steph pametno nastavlja kretnju nakon što doda loptu. I neretko se ubrzo nakon toga nađe potpuno sam na liniji za 3 poena. To se obično dešava kad povuče liniju pomoći na njega i izgubi njegovog primarnog defanzivca koji ide da pokrije čoveka koji je ostao sam nakon što je došao neko da pomogne.

                        Uglavnom se Klay hvali za bolesno dobru kretnju, ali i Steph se fenomenalno kreće bez lopte
                        Koliko Lilard puta to odradi po utakmici, a Harkles i Aminu ne vide samog Lilarda nego samo koš.

                        Kakve su ovo trojke Džeralda Grina, nemoguće da mu ovako ulaze...

                        Obračun u Teksasu, nerealna utakmica.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jbg, ovi cepaju 30+ asist. po meču koliko je samo danas viđeno situacija gde odrade neki ekstra pas koji teško da bi videli od bilo kog drugog tima

                          Baš zabavna tekma, Green ušao u onaj mod iz Phoenixa, sipa trojke kao lud otkad je potpisao. Šteta što je izgubio malo vertikalnost, bila jedna u situacija u prvom kad je iz zaleta odskočio s obe noge, klupa Houstona već krenula da ustaje, ali na kraju samo polaganje. Nekad bi to bio poster samo takav, prešao 30 god. jbg
                          A i Swaggy P je imao onu jednu od tablu iz nemogućeg ugla

                          Comment


                          • Prije bih rekao da je nespreman Džerald. Pogledaj samo skok kad daje ove trojke, liku je garant lopta iznad obruča u tim situacijama.
                            sigpic

                            Comment


                            • Moguće, mada mi je normalno da je izgubio malo.

                              Loša selekcija šuta Rocketsa nekoliko napada za redom i tolko im beše

                              Comment


                              • Uffff, čekam Karija da mi ostavi tiket u životu i dade koš u zadnji minut. Čeka se još Blejk Grifon.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X