Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odose ovi dok trepnes,mora da se drze Kavsi seckanja igre,samo bez 2plus1
    sigpic

    Comment


    • Ima li šta odvratnije od Karija sudija i Durenta??? Svaki šut padaju ko pizde. Žao mi je što im nije Mamba preko puta da im strpa 40 i da ih pošalje na spavanje ili malo jači SAS. Ne volim ni LBJ al nije tolika pizda. Svaki i najmanji kontakt faul. Stvarno kretenski. Treba praviti non stop faul da se promeni kriterijum.

      Comment


      • Lepo što su smirili situaciju sa sramnim kriterijumom
        Finale jbt, nisu roboti.

        Nije West toliko bitan GSWu, ne verujem da će imati uticaj na konačan rezultat i da ga izbace.

        Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

        Comment


        • Vest iscenirao sve i ladno Voriorsi dobiše slobodno bacanje zbog jedne tehničke manje. Kakvih gluposti se nećeš nagledati u ovo finale...
          Last edited by Reise; 13-06-17, 03:27.
          sigpic

          Comment


          • Povadi ih J.R. s dve trojke, inače bi verovatno već na poluvremenu bilo gotovo

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Ovih 11 razlike je dobro, može se reći da su u utakmici, ali baš je teško protiv ovih ubica.

              Izgledalo mi je kao da se klupa Voriorsa neće pojaviti na ovoj utakmici, kad odjednom Igi, Livingston i Vest počeše da melju. KD je prejak, kako ih pokrenu sa onim trojkama jebem li mu sunce.
              sigpic

              Comment


              • Drink
                sigpic

                Comment


                • Samo lud čovek može da poredi LeBrona sa Kobijem i ekipom. Durent je bolji od njega i to dosta. Čovek nema šut, krut je u napadu, zida i pokušava fadeaway neki. Nema one elegancije a la Kobi. Durent ima šutinu moći će da dominira godinama. Le Bron je završio.

                  Klivelend nije tolko slab koliko su loše vodjeni.

                  Comment


                  • Covjek ce imati triple double u jebenom finalu, sa 55-60% iz igre i opet je njegova greska nesto, Bože sacuvaj, ali stvarno Bože sacuvaj .

                    Cestitke NAVIJACIMA Golden Statea, ne onima koji "zive" za njih od 2014.
                    Last edited by Dale; 13-06-17, 04:53.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Teo se predstavio sa 5 asistencije i dve ukradene (poklonjene doduše) u 1/4. Šut ga jedino ne ide. Šta će se on asistencija nadavati po NBA statističarima.

                      Comment


                      • Lijepo ja rekoh da ce Deandre vilu da mu kupi

                        Comment


                        • Da se isprati bar poluvreme.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Au pm kakva povreda Haywarda.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Drz se brate. Koliko je tesko ovo gledati jbt.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nek mi Bog oprosti, ali mislim da je bolje da idem da spavam. Ako uspem da zaspim od ovog sto sam video. Steta. Bas steta. Igrace Tatum 3 u startnoj, a Morris kad se oporavi ulazi u startnu.

                                Fractured ankle. Pu. Zna li neko jeste li season ending ili ne? Mada kontam da je mala verovatnoca da nije.
                                Last edited by colke995; 18-10-17, 02:04.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X