Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje utakmica

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovu seriju su rešili Allen i Shane.

    Comment


    • Bog svega

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Bog svega
        Jesi svrsio kao nikad? Onako sa omcom oko vrata?
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • AAAAAAA

          Nisam vjerovao nikako , ali eto desilo se .

          Bravo majstori

          Kako mi je drago zbog Jamesa , kako su ga vrijedjali na nekim drugim forumima i portalima kad je bilo 10 razlike u prosloj tekmi za Spurse , picka , debil , ne moze se porediti s Pierceom , a kamoli s najvecima , zbog toga mi je najvise drago

          Strasno , strasno finale
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JEBEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM TIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ZIVOOOOOOT! ! ! ! ! ! ! ! !

            Auuu ko da su Wizardsi osvojili
            Apa banuj ga molim te
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Apa banuj ga molim te
              neka, nek se raduju... a sutra svima ban.
              It is not the violence that sets a man apart.
              It's the distance he's prepared to go.

              Comment


              • Kakav majstor je l moguce ovo

                Comment


                • Kad ti Battier ubaci 6 trojki...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Mladen View Post
                    Apa banuj ga molim te
                    Ne mora sada, sto se mene tice moze da ga banuje cim Partizan sledece sezone osvoji pastetu ligu.Posle toga nece mi biti ni od kakve koristi kao ni tebi ni Api.

                    Comment


                    • Ne želim da umanjim pobedu Hita, ali ovo jednostavno nije u redu. Večeras su za Majami poene postigli 5 igrača, od toga Andersen 3. Od svih tih poena, nije bilo izgrađene akcije za 60%, ako ne i više. Neverovatno mi je da 4 čoveka pobede ceo TIM, i to je ono što ne volim. Ovo će samo da produbi potrebu za megazvezdama koje će da igraju mimo svih ostalih, i ide se ka tome da se gubi draž košarke, smisao samog sporta. Znam da će dosta vas misliti da serem, ali zaista tako mislim.

                      Čestitke na tituli, ali nadam se da se ovo više neće događati. Ne samo Hit, nego i Oklahoma i tim gde završe Kris Pol i Dvajt Želim da vidim da pobedi ekipa, ne tri čoveka.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Ne mora sada, sto se mene tice moze da ga banuje cim Partizan sledece sezone osvoji pastetu ligu.Posle toga nece mi biti ni od kakve koristi kao ni tebi ni Api.
                        Trebacu vam za koju godinu kada budemo igrali finale Evrolige.

                        Najzasluzniji ljudi za pobedu - Ljuba, LeBron i Wade. Big Three

                        Comment


                        • da, zaboravio sam, posebna isprika i cestitka i LBJmvpFORlife.u, ne zamjeri druze zbog prijasnjih komentara, sve je to u afektu

                          nista mi drazi nije leBron ni sada ( sad mi je jos mrzi ), ali respekt za ovo veceras, pokazao je velicinu
                          San Antonio SPURS - Tony Parker & Company

                          Comment


                          • Ljuba baksuz
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • spoelstra najzasluzniji!
                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • Odmah krenule slike. U tu čast

                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X