Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel zna neko kakva je situacija oko toga da Seattle opet dobije svoj NBA tim? Vidim nesto na nba.com da im treba nova arena kako bi se to ostvarilo. Bilo bi to zanimljivo ako uspiju, nema sta.
    Edit: Znam da ima o tome u temi "Sve vijesti", postavio je Monta. Mene interesuje jel ima napretka sto se tice toga?
    Last edited by Emil_LBJ; 13-02-12, 18:08.

    Comment


    • Ako oce da imaju tim u Seatlee-u najbolje da naprave novi tim.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Nema prostora za novi tim. Mozda bi i bilo dobro da se Kingsi presele u Seattle, jako bih voleo da vrate ime Supersonics, to me podseca na onaj pravi NBA, nostalgija





        Prelepo
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Onda ostaje zal za Kingsima.Najbolja da naprave New Franchise,ali bi onda bio 31 tim nemoze se igrat.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • Најбоље је да Оклахому пребаце у Сијетл и да уместо Тандерса буду Суперсоникси.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Thunder je jedan od najuspesnijih projekata NBA u poslednje vreme, dobra poseta, dobra igra, dva mlada superstara. Da je svaka intervencija NBA tako dobra gde bi nam bio kraj. U svakom slucaju, ako bih birao, pre bih hteo Seattle Supersonics nego Sacramento Kings ili Anaheim Kings/Royals kao sto je bilo prica prosle godine. Ako tamo u Sacramentu ne placu za njima, ne znam sto bih ja.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Uros94 View Post
                Најбоље је да Оклахому пребаце у Сијетл и да уместо Тандерса буду Суперсоникси.

                Fransizu koja ima najbolji razvoj ti hoces da premstas, sve su savrseno uradili grad zivi za OKC, razmisli malo...

                Comment


                • Нисам баш мислио озбиљно да би то било најбоље. Зато сам и ставио оног смајлија на крају.
                  Али ја бих то највише волео јер би ми било глупо без Сакрамента а и да се врати Сијетл, глупо ми је без Суперсоникс.
                  Last edited by Урош94; 13-02-12, 18:48.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • To je velika glupost isti tim premjestati pa opet vracati.
                    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                    Comment


                    • Originally posted by Uros94 View Post
                      Нисам баш мислио озбиљно да би то било најбоље. Али ја бих то највише волео јер би ми било глупо без Сакрамента а и да се врати Сијетл, глупо ми је без Суперсоникс.

                      Premesti Sarlot onda

                      Comment


                      • Уууууууу морам признати да ми се свиђа идеја.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Jes, pa da Jordan ubije nekoga
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Jes, pa da Jordan ubije nekoga

                            Preterano je koliko su retardirani, koga li ce samo juriti na draftu zivo me interesuje.

                            Comment


                            • Ja mislim da bi bilo najbolje da prebace Hornetse u Sijetl,samo zbog toga sto je slaba posjecenost na utakmicama Hornetsa.Volio bih da se zovu Seattle Hornetsi ili da se vrate Supersonicsi.Stvarno bi bilo dobro da Sijetl ponovo ima svoj NBA tim.Verujem da nebi mogla da se nadje karta za meceve kolika bi ekspanzija bila.

                              Comment


                              • Oklahoma kao grad zivi za kosarku. Pa secate se kada su Hornetsi zbog uragana igrali u OKC. Boze kakva je to ludnica bila, jos krcata dvorana, nekad sam imao utisak da ih ima vise nego sto zaista mogu da stanu Pa Sakramento je nekad imao najbolje navijace. A slazem se da bi dobra stvar bila da Sijetl ponovo dobije NBA tim, pogotovo sto navijacima uopste nije bilo sve jedno kada je tim postao Thunder i otisao u OKC. Na kraju price, jednom ce da svane, a drugom ce da se smraci i kraj price
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X