Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    para vrti ge burgija nece
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • #32
      Originally posted by T-Mac View Post
      Sto je najgore, to je tuzno jer stvarno ne postoji nikakav "normalan" razlog da Derrick i Dwight ne zaigraju zajedno. Jos je malo falilo i da ga zamrzim zbog toga. Ista prica kao sa Lebron-ovim the Decision-om, na kraju se ispostavilo da su ga menadzeri naterali na to kako bi zgrnuli jos para.
      Ali ko posle ispasta, pa igraci naravno. LbJ i dan danas ne moze da zivi zbog nacina na koji je otisao iz Clevelanda (priznajem, i ja sam ga zamezeo zbog toga, ali je jace od mene). I Dwight ce zbog ovoga imati problema, garantujem da ce jako tesko osvojiti titulu gde god da ode.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        A;i poenta je sto LBJ uopste nije hteo da na taj nacin ode, pa zaboga i on je voleo Cavse i Cleveland, ali evo bilo ko od nas kada bi imao ponudu od sigurno par miliona da to snimi na TVu sigurno bi prihvatio. Ne verujem da je bio svestan da ce ga ceo svet zbog tgoa zamrzeti.

        Comment


        • #34
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Ali ko posle ispasta, pa igraci naravno. LbJ i dan danas ne moze da zivi zbog nacina na koji je otisao iz Clevelanda (priznajem, i ja sam ga zamezeo zbog toga, ali je jace od mene). I Dwight ce zbog ovoga imati problema, garantujem da ce jako tesko osvojiti titulu gde god da ode.
          Ne, ali najjasniji i najlogicniji izbor je Chicago. Imas pored sebe najmladjeg MVP-a u istoriji, imaces Deng-a zvercinu, imaces najboljeg defanzivnog trenera u ligi i jos plus itekako imamo sta da ponudimo Magic-u. Win-win-win situacija. Ali, nije nego...



          EDIT: LBJ, nema sanse da nadjem sad taj clanak, postovao sam ga prosle sezone, Lebron ako se dobro secam nije ni znao uopste sta ga ceka, nego mu je WWW davao direktive. Znaci, uopste nije bio upoznat sa idejom dok nije postalo javno.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • #35
            Originally posted by T-Mac View Post
            Ne, ali najjasniji i najlogicniji izbor je Chicago. Imas pored sebe najmladjeg MVP-a u istoriji, imaces Deng-a zvercinu, imaces najboljeg defanzivnog trenera u ligi i jos plus itekako imamo sta da ponudimo Magic-u. Win-win-win situacija. Ali, nije nego....
            Ja sam upravo na to i mislio, oticice negde gde ima mnogo manje sanse nego sto bi imao kod nas ;)
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              Originally posted by T-Mac View Post
              Ne, ali najjasniji i najlogicniji izbor je Chicago. Imas pored sebe najmladjeg MVP-a u istoriji, imaces Deng-a zvercinu, imaces najboljeg defanzivnog trenera u ligi i jos plus itekako imamo sta da ponudimo Magic-u. Win-win-win situacija. Ali, nije nego...



              EDIT: LBJ, nema sanse da nadjem sad taj clanak, postovao sam ga prosle sezone, Lebron ako se dobro secam nije ni znao uopste sta ga ceka, nego mu je WWW davao direktive. Znaci, uopste nije bio upoznat sa idejom dok nije postalo javno.
              LeBron je tu bio samo marioneta koja pravi pare, nista novo...

              Comment


              • #37
                Jednostavno ne može drugačije. Stvari tako funkcionišu. Uđeš u ligu, dobiješ mnogo novca ali moraš za druge zaraditi još više. Igrači se tu ništa ne pitaju. Poslednji primer je CP3. Liga je procenila da od LAC-a može najviše dobiti za NO, a u isto vreme će Staples biti uvek pun. Kada nije tu Kobe, biće CP3, Griffin, Jordan i obrnuto.

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • #38
                  Originally posted by T-Mac View Post
                  Tacno sam znao da je ovako neka glupost u pitanju...


                  http://eye-on-basketball.blogs.cbssp...48484/34048218


                  x 1000
                  Ma,zajebi...sto da ode u Cikago???Sto da ode u Dalas,Lejkerse?Sto sa Rouzom,Novickim ili Brajantom?!Vec sam jednom pisao kako ova koncetracija najboljih NBA igraca u nekoliko klubova pocinje da mi se mnogo penje na k***c!Nekada je bilo toliko mnogo vise zanimljivijih duela,a sad se svelo na 6 ili sedam ekipa;dokurcilo!
                  Nek oforme ekipu oko njega u Orlandu,ako je to jos uvek moguce i ako on zeli da igra tu;ako ne,nek ga trejduju u drugu potencijalno jaku ekipu koja nema superstar-ove...Kontam da on to ne zeli,da on hoce u ekipu koja juri prsten,ali za to nije on kriv,nego ova uvrnuta filozofija lige...A tako nije bilo do pre samo nekoliko sezona.Svidja mi se primer Dalasa koji je godinama sklapao kockice i dosao do titule,a ovo sad je ludilo...voleo bih da Sarlot osvoji prsten .Zato je NFL zakon sport;koliko god doveo igraca,moraces da ih uklopis u kvadrilion sema,i postoji beskrajno mnogo faktora uspeha/neuspeha.

                  Comment


                  • #39
                    Ko je rekao da treba da ode u Chicago, ja sam samo napisao da je ekstremno glup razlog sto mu Bulls-i nisu na listi zelja.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by T-Mac View Post
                      Ko je rekao da treba da ode u Chicago, ja sam samo napisao da je ekstremno glup razlog sto mu Bulls-i nisu na listi zelja.
                      Otkud ti znas da mu je bas to razlog?
                      Nisam se koncetrisao na tvoj post,nego sam izveo opsti zakljucak.

                      Comment


                      • #41
                        Ne znam ja, ali neki daleko informisaniji i pametniji ljudi tako kazu, a ja im verujem. ;)
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • #42
                          Kevin Garnett will not face any disciplinary action over his altercation with the Knicks' Bill Walker Sunday, league source says
                          Dobra vest za Kelte.

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Dobra vest za Kelte.
                            Napisano vec Pijan si 100%

                            Comment


                            • #44
                              Kyrie ocajan na debiju, nadam se da ga nece to obeshrabriti.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Napisano vec Pijan si 100%
                                Nisam Nego sam verovatno preskocio...Jbg,nije zgoreg da se ponovi

                                EDIT : Zato je Mac izludeo

                                Comment

                                Working...
                                X