Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Regular Season 2011/12 (opste diskusije, komentarisanje vesti, tracevi i ostalo)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Koje sezone je Nes bio MVP?

    Ja pricam konkretno samo za tu sezonu(2004/2005), nigde u postu nisam sporio nagrade koje je pokupio kasnije, kada je bio na vrhu sa njima naravno da je zasluzio.samo kazem da je meni to neverovatno da je za jednu sezonu od davljenika stvorio konkurenta za titulu.

    Kobe je Kobe, igrao je sam protiv svih.Tako je bilo i ostace.Nes je pre sve razigravao tim i mozda su tada bili malo jaci tim od Lejkersa, ali su imali vise opcija u napadu bolje su koristili to i zbog toga su bez obzira sto ih je sve i svasta zadesilo na pocetku sezone su imali mnogo bolji skor.Gleda se kako ceo tim igra, a ne samo jedan individualac.Kosarka je kolektivan sport.
    malo bolji tim? da li ti imas predstavu o cemu pricas? 2005 kobe je propustio dobar deo sezone zbog povrede, svi su otisli ukljucujuci phila, nisu bili uigrani i zato su propustili plej off. 2006. kobe je imao jednu od najdominantnijih sezona u istoriji. igrao je sa smush parkerom, kwame brownom i luke waltonom u startnoj postavi. ja ta izazivam da mi nadjes tim koji je imao losiju startnu petorku u ISTORIJI kosarke ako izuzmemo kobije iz iste. taj mvp koji je 2006. otisao trashu koji je uz sebe imao amarea, mariona i odlicne sutere je najveca kradja u istoriji kosarke. da ne pricam u tome sto je jedan srecni odbitak spasao sunse da ih ti isti lejkersi ne naguze u prvoj rundi. ali pravda ce bar delimicno biti zadovoljena time sto nikad nece igrati ni finale a kamoli doci do titule. sama cinjenica da trash ima mvpa koliko i najdominatniji duo u istoriji lige(shaq, kobe) dovoljno pokazuje koliko je ta nagrada bezvredna.

    @tmac kobe je kraju te utakmice imao 62 poena sto je bilo vise nego ceo tim dalas. prvi i jedini put u istoriji kosarke se tako nesto dogodilo. da je igrao i poslednju cetvrtinu, moguce je da bi postao i prvi igrac koji je sam pobedio tim(bukvalno govoreci). tako da je to ipak daleko impresivnije od wadeovih 50

    Comment


    • Wizardsi su trash

      Comment


      • Sheridan dao MVP-a CP3-u, a MIP Novak-u.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by Killuminati View Post
          malo bolji tim? da li ti imas predstavu o cemu pricas? 2005 kobe je propustio dobar deo sezone zbog povrede, svi su otisli ukljucujuci phila, nisu bili uigrani i zato su propustili plej off. 2006. kobe je imao jednu od najdominantnijih sezona u istoriji. igrao je sa smush parkerom, kwame brownom i luke waltonom u startnoj postavi. ja ta izazivam da mi nadjes tim koji je imao losiju startnu petorku u ISTORIJI kosarke ako izuzmemo kobije iz iste. taj mvp koji je 2006. otisao trashu koji je uz sebe imao amarea, mariona i odlicne sutere je najveca kradja u istoriji kosarke. da ne pricam u tome sto je jedan srecni odbitak spasao sunse da ih ti isti lejkersi ne naguze u prvoj rundi. ali pravda ce bar delimicno biti zadovoljena time sto nikad nece igrati ni finale a kamoli doci do titule. sama cinjenica da trash ima mvpa koliko i najdominatniji duo u istoriji lige(shaq, kobe) dovoljno pokazuje koliko je ta nagrada bezvredna.

          Ti barem bolje da si pratio razgovor, znao bih da nisam uporedio Kobija sa Nesom u 2005 godini, nego u sledecoj.Ovako imam utisak da citas samo ono sto ja pisem, izolovano od ostalih i samo cekas da '' napravim kiks''.Ja sam rekao bez koga su sve te sezone igrali, a Amare nije igrao celu sezonu, dao sam juce dezinformaciju.Jos jedna bitna cinjenica koju si zaboravio, Stodemajer nije igrao u plejofu zbog povrede, odigrao je samo tri utakmice u sezoni, pa ponovo pauzirao.Nes nije imao Stodemajera i opet bez njega su bili bolji od Lejkersa.Licno meni, Novicki je vise od Nesa zasluzio MVP nagradu u toj sezoni, ali opet Nes je sa oslabljenim timom Finiksa opet uspeo da ih dovede u TOP3(imali su losiji skor od Dalasa, ali zbog toga sto je sampion divizije bio SA, Dalas je automatski pao na cetvrto mesto).I mogao bi da das malo veci respekt prema kosarkasu, u suprotnom neces se ti ovde dugo zadrzati.Doci ce oni jednog dana do titule kao Dalas, a ti ces crci od muke.Daleko su oni od toga, dok ne dodje nova generacija koja ce dominirati.



          Uzivajte!

          Last edited by Ricma; 27-04-12, 18:11.

          Comment


          • Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • http://espn.go.com/chicago/nba/story...michael-jordan

              Moj brat Kako ih nervira sve tamo

              Comment

              Working...
              X