Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 250 - 2012. godina

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cudna ce ovo sezona biti,nemam nikakvu predstavu sta da ocekujem od svog igraca,nikad nisam ovako bez osjecaja usao u sezonu sto se Rafe tice,nadam se da ce me prijatno iznenaditi,nikakvu sliku nemam nakon one egzibicije,sutra cu valjda nekakve prioritete da formiram

    Uzitak sutra,uvijek sam volio ove prve turnire,jednostavno euforija neka zavlada kod mene,a vjerujem i kod vecine
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • #47
      Ko je godiste je Al-Mutava?

      Comment


      • #48
        Da me ubije covek ovako izlapelog.. valjda su bili ali ga nisam gledao jer sam se prebacio da je 1991. godiste a ne ono koje me jos zanima

        Predvidjali su mu veliku buducnost ali to ti danas ne znaci nista.. nije se pomakao od nivoa Fjucersa, sto ne znaci da nece ove godine jer talenat ima
        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

        sigpic

        Comment


        • #49
          Znam da je igrao protiv Ferera u Kuala Lumpuru 2010-te godine,i tad se pricalo o njemu kao o velikom talentu,a nije puno pokazao,bolje reci nista.Danas ga nisam gledao ali sledeci mec cu propratiti,cini mi se da igra sa Tipsarevicem.

          Al Mutava je 94
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • #50
            Igra sa Jankom i tu nema sta da trazi

            Morao bi da zaredja par dobrih Fjucersa pa onda da ga vidimo na Celindzerima. Malo mi je on uvek bio enigmatican jer se mota po nekim levim Fjcuersima gde nema bukvano nikog dobrog. Dok ne krene ozbiljnije sda Zapadnom Evropom ili Sjedinjenim Drzavama nema od toga nista
            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

            sigpic

            Comment


            • #51
              Originally posted by AK47 View Post
              Svaka mu cast sto je uopste tu,ali je mogao game da osvoji,ipak je protivnik Cipolla
              E vala bas,dobio je takvu priliku i to protiv covjeka bez servisa,sa dosta mlakim udarcima i ni tu nije mogao do gema
              I meni je ovaj dio sezone najmiliji,AO najvise volim zbog ovih termina iako ne spavam maltene

              Sjutra ludilo u Dohi,to se mora pratit',a potrudicu se i Tommya da gledam nocas.Stvarno steta sto Gulbisa i Youzhnyog necemo moci da gledamo!

              Izgleda da nema streamova za Chennai prije 1/4 finala
              sigpic

              Comment


              • #52
                Ma bio je Cenaj danas, skoro da sam ubedjen
                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                sigpic

                Comment


                • #53
                  Nema ga ni na bet 365,a ni na LSH,no nadajmo se da ce biti onda
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Nema na LSH-u jos ni Dohe, sredice oni to

                    Sad sam se skroz zaludeo jer ne mogu da se setim ali 99% da sam video Bambriev mec u ponudi
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Ti si potpuno omatufio,godine

                      Mozemo li borbe ocekivat' sjutra u Fedalovim mecevima?
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Jbg, stigle godine

                        U Rafinom mecu mozes ocekivati sta hoces, verovatno i u drugom ako je Irina naredila da se uzme neka dodatna kinta
                        Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Ja se nadam da ce Svabo imati sutra uobicajen dan na poslu i da ce igrati kao i obicno,tj. lose

                          EDIT:Vladane,Joca je mislim u pravu i meni se cini da je Fognini bio u opcijama danas
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • #58
                            Sjecate li se meca sa AOa 2010. kad je Philipp mogao i do pobjede,Rafa je lose igrao tada ali je naravno Njemac bio taj koji bi popustao,poklonio mu je masu u tom mecu.A koliko samo brejk sansi nije iskoristio posebno u prva dva seta.Ja nesto mislim da ce to Rafa vise-manje rutinski.
                            Roger bi mogao biti u problemu,bas je sporo to izgledalo u Abu Dhabiju,jeste da mu Kolja odgovara i da ga ti udarci ne muce previse,stavise on obozava takve igrace ali ako bude spor i kasnio na udarce eto sanse za Rusa.Naravno pitanje je kako je on radio,losu sezonu kao proslu tesko da moze ponoviti,sve i da oce

                            Odlicno ako ima,da padaju neki multiprenosi
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              http://www.live-tennis.com/category/...-201201010019/

                              Mislim da bi ovdje naznacili da je prenos tek od 1/4,tako da mislim da ce izbaciti streamove za sutra

                              Sjecam se tog traljavog meca Nadala gdje je samo cekao da se Kohlschreiber sam dobije kao i obicno,dozvolio je Njemcu da igra svoju igra koja ipak nije uspjela da se odrzi,mada svasta je moglo da se desi
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • #60
                                I na Fromsportu pise da ce sutra biti Chennai-a,mada samo jedan mec se tu moze ispratiti,Hanescu-Querrey,dok u drugom igraju Gofin i Malise,ocekujem da pobedi Xavier mada je Gofin cini mi s eprosle godine upravo ovde zamalo dobio Wawrinku,tako da cemo videti,mozda padne neko iznenadjenje.Sutra odlicni mecevi u Dohi,bice dobrih i u Brizbejnu,obozavam prve 4 nedelje teniske sezone
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X