Strana 1 od 147 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 2193

Tema: Kladionica: NBA

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2980

Kladionica: NBA

Mislim da ce nas biti mnogo mnogo koji cemo da bacamo pare na americke kosarkase i nadam se da unovcimo to sve sto bacimo
    U Nedelju krece a vec su krenule pripremne pa ako se kladite ubacujte , ja sam 10e vec ubacio na ona 3 meca u Nedelju

Igrao sam na Njujork,Majami i Lejkerse
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

2. Your Google Adsense code here
    Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    aha ovde smo znaci odsada
    lm, gledam sad nesto malo i dvojka na bullse mi deluje primamljivo, kaj ne?
    la bez kobija(ko zna kad ce se vratiti) a i bynam propusta prvih 5 tekmi...

Hero Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748823
    Cista 2 na Bullse, pa nek i Kobe igra.
    Champ, champ tell me about your fiery Francophile the Parisian torpedo Tony Parker. Can he continue to be your main butter and egg man and still cook the boys in big D?
    ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

http://www.dodaj.rs/f/D/PS/JvcEk34/lma5v2.jpg

Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477140
    Citirati Originalno postavljeno od Reise Pogledati poruku
    Cista 2 na Bullse, pa nek i Kobe igra.
    Ja gadjam jos od ponedeljka, al' zbog tehnickih problema jos nisam uplatio, sutra cu 3-4-5 hiljada ne znam tacno, samo da ne spuste kvotu ispod 2.
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477140
    Sta kazete za ostalo? Ja mislim i da je NY kec kao kuca kao i OKC. Totale mozemo raspravljati i na dan tekme, za to je rano.

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od T-Mac Pogledati poruku
    Sta kazete za ostalo? Ja mislim i da je NY kec kao kuca kao i OKC. Totale mozemo raspravljati i na dan tekme, za to je rano.
    ocel igrati pp za kelte? sve su mi tekme nesto tuti fruti, mozda i dvojka na lac al cu se ipak skoncetrisati samo na jednu tekmu.. za pocetak dve tisuce na bullse, al valja pozuriti posto je u meridianu vec pala na 1.9..

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477140
    Citirati Originalno postavljeno od carter985 Pogledati poruku
    ocel igrati pp za kelte? sve su mi tekme nesto tuti fruti, mozda i dvojka na lac al cu se ipak skoncetrisati samo na jednu tekmu.. za pocetak dve tisuce na bullse, al valja pozuriti posto je u meridianu vec pala na 1.9..
    U Mozzart-u je jos 2.3, bolje igraj tamo. Nema sta, moram uplatiti veceras, spustice gamad sutra i do 1.50. Mislim da ce Pierce igrati (ratnik je to ipak iako se bacaka na svaki kontakt kao da ga je voz udario), ali ce sigurno biti limitiran kao i Kobe ako bude u sastavu Lakers-a.

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    znam, u mozzartu sam i mislio da uplatim, zato i kazem da valja pozuriti da ne bi ko i u meridinu spustili...

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2980
    Citirati Originalno postavljeno od Miko Pogledati poruku
    Mislim da ce nas biti mnogo mnogo koji cemo da bacamo pare na americke kosarkase i nadam se da unovcimo to sve sto bacimo
    U Nedelju krece a vec su krenule pripremne pa ako se kladite ubacujte , ja sam 10e vec ubacio na ona 3 meca u Nedelju

Igrao sam na Njujork,Majami i Lejkerse
    Edit ,igrao sam Cikago , tek sad vidim da sam lose napisao ;) ../
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Active Member Vule_89 avatar
    Datum registracije
    24.05.2010
    Moć reputacije
    78597069
    Izmenio/la Vule_89; 22.12.2011 u 23:25.

VIP Branislav avatar
    Datum registracije
    18.12.2010
    Moć reputacije
    454
    Za otvaranje sezone, sve tekme, navijački i po insektu.

http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...71-3615885-940

EDIT: Sada sam malo pregledao stanje na svetskim kladžama. Kvote na Chicago i Oklahoma-u "strmoglavo" padaju.
    Izmenio/la Branislav; 22.12.2011 u 21:20.

LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!

RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    evo i u mozzartu sad spustili na 2.05

e sad iam pitanje, posto sam ja odigrao onaj "brzi tiket" sa kvotom od 2,3, dal ce ako sutra odem da uplatim biti ta kvota od 2,3 ili ova smanjena?

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477140
    Citirati Originalno postavljeno od carter985 Pogledati poruku
    evo i u mozzartu sad spustili na 2.05

e sad iam pitanje, posto sam ja odigrao onaj "brzi tiket" sa kvotom od 2,3, dal ce ako sutra odem da uplatim biti ta kvota od 2,3 ili ova smanjena?
    Ja ti reko' da igras odmah, spustice ti kvotu na 2.05... Ako bude i 2.05 do sutra...

Member lenjivac avatar
    Datum registracije
    03.07.2011
    Moć reputacije
    313
    Jedno pitanje za one koji se klade u mozzartu. Ima li neki uslov za NBA? Do sad sam uvek igrao u meridianu pa ne znam, a vidim da su ovde jace kvote

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477140
    Citirati Originalno postavljeno od lenjivac Pogledati poruku
    Jedno pitanje za one koji se klade u mozzartu. Ima li neki uslov za NBA? Do sad sam uvek igrao u meridianu pa ne znam, a vidim da su ovde jace kvote
    3 tekme min

Strana 1 od 147 1 2 3 11 51 101 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •