Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stavio sam 40e na Atlantu, Toronto, Cikago i Denver.
    Sinoc sad izludio zbog Barse..

    @carteru
    Ja bi izbacio Atlantu, ona vazda krene jako da trpa.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Stavio sam 40e na Atlantu, Toronto, Cikago i Denver.
      Sinoc sad izludio zbog Barse..

      @carteru
      Ja bi izbacio Atlantu, ona vazda krene jako da trpa.
      drzim se one t-macove da timove vata umor tek na drugoj sledecoj tekmi a i nije bas da otvaraju jako, to je bio samo slucaj sada protiv chicaga...

      Comment


      • Nije brate, samo protiv Majamija nisu mogli da otvore prvu cetvrtina sa nekih 10 poena razlike.
        sigpic

        Comment


        • Meni ovaj Toronto u H kao najjaci par danas.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Meni ovaj Toronto u H kao najjaci par danas.
            Izjebu li nas...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              Izjebu li nas...
              Nece bre bas verujem u njih.

              Comment


              • Ja sam pomalo skeptičan kada je Toronto u pitanju ali kad vi kažete...

                LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                sigpic
                RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                - 4xMVP -

                Comment


                • Mene jedino brine sto se vraca Barea, a Bayless jos uvek povredjen u pm.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Meni je uteha to što su pokazali do sada da nisu sise kada igraju kod kuće.

                    LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                    sigpic
                    RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                    - 4xMVP -

                    Comment


                    • E da vam objasnim sto se umora tice. U NBA su svi prespremeni, ali umor te mora dostici kad tad. Ja sam fudbaler i igrao sam 2 utakmice za 2 dana i nisam osjetio bilo kakav umor oko trcanja za te 2 utakmice, ali moji pasovi su bili ocajni, noge oce, ali mozak nece. Posle dana odmora tijelo mi je bilo toliko istroseno da nisam mogao da istrcim 3 sprinta i jos sam vise bio umorniji poslije treninga, zakazalo mi tijelo ko da sam paralizovan, tako da za svaki poraz ove sezone moze se okriviti raspored. I mislim da ce biti jos dosta onih poraza velikih timova. Ne znam kako su oni iz OKC-a uspjeli da dobiju 3 za redom u 3 dana, to je ravno nemogucim s obzirom koliko se trci u kosarci.
                      Ali ipak mislim da ce negdje u 5. nedjelji da se naviknu na ovaj ritam, ali je pitanje kolko tijelo nekih igraca moze da izdrzi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        E da vam objasnim sto se umora tice. U NBA su svi prespremeni, ali umor te mora dostici kad tad. Ja sam fudbaler i igrao sam 2 utakmice za 2 dana i nisam osjetio bilo kakav umor oko trcanja za te 2 utakmice, ali moji pasovi su bili ocajni, noge oce, ali mozak nece. Posle dana odmora tijelo mi je bilo toliko istroseno da nisam mogao da istrcim 3 sprinta i jos sam vise bio umorniji poslije treninga, zakazalo mi tijelo ko da sam paralizovan, tako da za svaki poraz ove sezone moze se okriviti raspored. I mislim da ce biti jos dosta onih poraza velikih timova. Ne znam kako su oni iz OKC-a uspjeli da dobiju 3 za redom u 3 dana, to je ravno nemogucim s obzirom koliko se trci u kosarci.
                        Ali ipak mislim da ce negdje u 5. nedjelji da se naviknu na ovaj ritam, ali je pitanje kolko tijelo nekih igraca moze da izdrzi.

                        O tome sam i ja pisao brdo puta, ali niko nece ozbiljno da prica, nego je bitno da je tu 90 ljudi kad se igraju utakmice da mogu da troluju. Jednostavno, ono sto sam gledao, Portland, Dallas i Bulls-i prosle nedelje - ljudi ono nije kosarka. Znaci greske koje ja nisam pravio ni kao pionir, a kamoli NBA profesionalci. Toliko je sve to gadno izgledalo.
                        sigpic


                        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                        Comment


                        • t-mac sta se desava sa temom za fudbalsko kladjenje?

                          elem aj ispricacu vam ovde. danas kad sam izlazio iz mozarta saleteo me neki klinac da mu uplatim za 2000din(posto nije punoletan) angers- monaco x-1 kvota 5
                          http://www.flashscore.com/match/WWuDxfhU/#match-summary
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • @Reise
                            Slažem se i to upravo predstavlja jedan od većih problema za nas koji igramo kladionicu. Ne može se tačno utvrditi kada će koji tim da padne zbog umora ili kada će trener da odluči da mu glavni igrači odmaraju. Kako sezona bude odmicala mislim da će nam biti lakše jer bi snažne atletske i mlađe ekipe ipak trebale da izdominiraju.

                            LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
                            sigpic
                            RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
                            - 4xMVP -

                            Comment


                            • Originally posted by prskaj View Post
                              t-mac sta se desava sa temom za fudbalsko kladjenje?

                              elem aj ispricacu vam ovde. danas kad sam izlazio iz mozarta saleteo me neki klinac da mu uplatim za 2000din(posto nije punoletan) angers- monaco x-1 kvota 5
                              http://www.flashscore.com/match/WWuDxfhU/#match-summary
                              Ne znam bajka, Dule je nadlezan za ovaj deo.


                              Dule, nista ne radis, nemoj da se svadjamo.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Samo neka ostavi temu fudbal, a neka makne ove datume.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X