Strana 2 od 147 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 102 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 16 do 30 od 2193

Tema: Kladionica: NBA

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od T-Mac Pogledati poruku
    Ja ti reko' da igras odmah, spustice ti kvotu na 2.05... Ako bude i 2.05 do sutra...
    ma onda necu da igram, mada mislim da bi po nekoj logici trebala da ostane ta od 2,3...

3 tekme min
    pa moze i jedna valjda, kaj ne?

2. Your Google Adsense code here
    Mean Motherfucker T-Snell avatar
    Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477131
    Ma singl nije uslov, singl mo's igrati dje god 'oces.

Igraj carteru, sve preko 2 na Bulls-e ima vrednost, realna kvota je nekih 1.4-1.5.
    http://img1.imagehousing.com/72/2ee14aad60081d5facdab268c3d0b09c.jpg

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    Ma singl nije uslov, singl mo's igrati dje god 'oces.

Igraj carteru, sve preko 2 na Bulls-e ima vrednost, realna kvota je nekih 1.4-1.5.
    dacu im onaj paparic sa brojem tiketa(na kojem je odigrano sa kvotom 2,3) i ako vidim da su smanjili kvotu, pocecu da se derem na njih i traziti da mi vrate pare

VIP Branislav avatar
    Datum registracije
    18.12.2010
    Moć reputacije
    445
    Citirati Originalno postavljeno od carter985 Pogledati poruku
    dacu im onaj paparic sa brojem tiketa(na kojem je odigrano sa kvotom 2,3) i ako vidim da su smanjili kvotu, pocecu da se derem na njih i traziti da mi vrate pare
    Kada budeš dao da ti otkucaju "brzi" tiket oni će te tom prilikom i obavestiti da li je došlo do promene kvote, a tvoje je da kažeš da li pristaješ na to ili ne. Ako si singlirao verovatno će kvota biti smanjena.

LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!

RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    jbg, bilo tako ko sto je bane rekao, tako da sam na kraju odigrao sikagou po kvoti 2
    a onda reko, necete vi meni obarati kvote, pa sam iskoristio i bozicni poklon
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...35-6872030-941

Active Member Vule_89 avatar
    Datum registracije
    24.05.2010
    Moć reputacije
    78597061
    jbg, bilo tako ko sto je bane rekao, tako da sam na kraju odigrao sikagou po kvoti 2
    a onda reko, necete vi meni obarati kvote, pa sam iskoristio i bozicni poklon
    http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...35-6872030-941
    Tiket mozes da bacis u kantu za smeceZvezda je slaba a na pleju im igra tatin sin...

Forum Resident Mr.M avatar
    Datum registracije
    26.03.2011
    Moć reputacije
    2971
    A u padova kvota , pala kvota na Miami na 1.55 a na NY 1.65 kao i na Chigao sa 2.25 na 1.9 , lepo sam ja ovo uhvatio na vreme
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    samo ne kapiram sho pada kvota na ny... ne bi me cudilo i da ih ovako osakaceni boston dobije...

Hero Member Reise avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748815
    I Klipersi su 2 cista.
    Champ, champ tell me about your fiery Francophile the Parisian torpedo Tony Parker. Can he continue to be your main butter and egg man and still cook the boys in big D?
    ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

http://www.dodaj.rs/f/D/PS/JvcEk34/lma5v2.jpg

VIP Branislav avatar
    Datum registracije
    18.12.2010
    Moć reputacije
    445
    samo ne kapiram sho pada kvota na ny... ne bi me cudilo i da ih ovako osakaceni boston dobije...
    Pada najviše zbog toga što su svi pojurili kao sumanuti da uplaćuju na NY jer je startna kvota bila 1.85 sa hendikepom od -0.5. NY može lako pasti u prvom delu jer su još neuigrani, a u drugom delu jer su isfrustrirani. Mislim da se stari lisci neće tek tako predati.

LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!

RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
    - 4xMVP -

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477131
    Ma vecina kvota pada zato sto narod krene da uplacuje na neku tekmu kao nenormalan, zato cu ja najverovatnije za prvi dan ostati samo na Bulls-ima.

"The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    da nisam vec singlirao zvezdu i cikao, odigrao bi i bez razmisljanja na boston.. al kako se blize utakmice, jos mi zvezda deluje kao najsigurnija opcija

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477131
    Kako vise ove kvote idu dole sve vise mi se svidja Golden State u singlu, kakva sam budala mislim da nema sanse da propustim.

Banned
    Datum registracije
    21.08.2010
    Moć reputacije
    0
    Kako vise ove kvote idu dole sve vise mi se svidja Golden State u singlu, kakva sam budala mislim da nema sanse da propustim.
    yap i meni to deluje dosta "zanimljivo" sada, al za pocetak od nba samo cu na shikagou da odigram.

Datum registracije
    09.08.2008
    Moć reputacije
    21477131
    2.50, bombona, a ne bi me cudilo ni da padne jos nize do nedelje... Videcu prvo da li Steph igra, pa cu odluciti.

Strana 2 od 147 PrvaPrva 1 2 3 4 12 52 102 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •