Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kladionica: NBA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cutite bre. Sinoc sam cekao SAS-Miami manje od 197,5 za 80e. Kolko mi je smijesna bila granica. Dako upanem u ritam sad.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Odigrajte Utah-Portland 199,5 > ili Utah 104,5 >. Aldridge ne igra i ovu utakmicu i bas duva ispod kosa Blazersima jer Hickson i Leonard ne mogu nista da odbrane. Vidjeli ste i sami rezultat GSW-Portland, to isto ocekujem i veceras.
      Prosla oba tipa.

      U srijedu ima dosta finih parova, ajde da se aktiviramo malo.
      sigpic

      Comment


      • svaka cast...

        nowitzki over 21.5
        robinson over 15.5

        Comment


        • Sinoc lepo dosla Indiana 1 i Utah over. Fino.

          Sta cemo veceras ? Knickse ?
          sigpic

          Comment


          • Wall preko 20.5
            Chicago 2
            Dirk preko 21.5
            Dallas 2

            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Ja cekam Chicago, iskombinovao sam nesto s fudbalom.
              sigpic

              Comment


              • Ne igra Aldridge. Trpaj na Memphis, odlicna kvota.
                sigpic

                Comment


                • Mozda probati H2 na Detroit. Sve zavisi od toga da li ce Pierce igrati. Pistonsi inace imaju 2-0 protiv Bostona ove sezone.

                  Btw, zasto je tolika kvota na Philu ?
                  sigpic

                  Comment


                  • Prosao sinoc H2 na Detroit.

                    Veceras mi je samo Denver siguran, mada kontam i da OKC dobija.
                    sigpic

                    Comment


                    • Moze i Spursima da krene sut brate, ocajno su sutirali u nekoliko posljednjih meceva, kontam da ce brzo da se iskale na nekoga.
                      sigpic

                      Comment


                      • Parker, Kawhi i Captain Jack su questionable, sto u najmanju ruku znaci da ce igrati povredjeni. Ginobili out. Sa druge strane, ovima svi zdravi i iako ne blistaju u poslednje vreme, kontam da ce se sad napaliti. Statement win sto bi se reklo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ako jos ta trojica ne igraju onda nemaju sta da traze Spursi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pise questionable, znaci moze bit', a i ne mora. Sa Popom se nikad ne zna, mozda ih je sve ostavio u Texasu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kontam da veceras Detroit dobija. Bullsima je pola tima u Chicagu, igrace sa 7-8 igraca, a prosli put kad su se ovi timovi sreli (pre nedelju dana manje/vise) Pistonsi su izgubili jedan razlike u gostima. Veceras igraju u Detroitu i kontam da bi mogli do pobede.

                              Pored toga, Portland - Dallas se razmisljam za dvojku, al' treba sacekati Reise-a za to.
                              Cleveland bi mogao kec.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bravo Rondo za osećaj .Danas dan pauze,ne mogu da dočekam sledeću utakmicu .Šta li će tek biti kad se završi regularni deo sezone ne mogu ni da zamislim .Fenomenalna liga i za gledanje i za kladjenje,pogotovo na "iznenadjenja" kao sinoć -Detroit za 2,95...
                                Last edited by rukometas; 08-04-13, 15:53.

                                Comment

                                Working...
                                X