Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je gledao tekmu? Vidim da su Njemci dobili +1. Jel bilo kakve navlakuše od sudaca? Vidim da Srbija-Danska sude Francuzi,to bi trebalo biti u najmanju ruku fer suđenje.

    Comment


    • Kraj pobjeda Njemaca 24:23. Ovo sto su uradili Makedonci je za ne povjerovati, imaju kontra napad i Manaskov pored gola osuta. Koliko su gradili prednost od dva razlike i onda prospu to u pola minute.
      Last edited by danijelkr; 17-01-12, 20:09.

      Comment


      • Koji je indijanac Toskic, bio i ostao.

        Kontra 2 na 0 i umesto malo da iscima golmana i prosledi Nikcevicu i izjednacimo taman kad smo se trgli na kraju 2 minuta za Nikcevica i 2 razlike opet. Valjda necemo pasti, imamo svojih sansi.
        sigpic

        Comment


        • Bravo Toskicu,bravo Vujine...sad mozemo da se je*emo...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • msm da smo propustili pobedu i protiv svedjane i protiv nemce .. moram sada dobiti cesi

            ubila ne ta kontra sta nije pogodio Manaskov .
            FORZA MILAN!!

            Comment


            • Sta brani Stanic
              Mada je glupo primio onaj ali svaka mu cast sta je sve skinuo.

              Kapiten Ilke fenomenalno igra a Vujina nigde. Ako se ne probudi i ne pogodi nesto tesko da mozemo da okrenemo jer taman fale njegovi golovi, u suprotnom ima sansi i tek bi bilo ali Toskic

              Daleko brze i organizovanije u napadu otkad je Cutura usao.
              sigpic

              Comment


              • Ne pratim bas rukomet pa ne znam koliko je taj Koper jak,ali mene cudi da Stanic ne brani u nekom mnogo jacem klubu...
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Ne moze Vujin nista da uradi jer se na njemu igra odbrana gde jedva primi loptu.I to se ocekivalo i sem Ilica to slabo koristimo za sad.Sudije su indijanci,nista nam ne pomazu
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Originally posted by Dacha View Post
                    Ne moze Vujin nista da uradi jer se na njemu igra odbrana gde jedva primi loptu.I to se ocekivalo i sem Ilica to slabo koristimo za sad.Sudije su indijanci,nista nam ne pomazu
                    Igra se na njemu stalno tako pa pogodi nesto i pored toga, mogao je bolje sigurno.

                    Danci na 12 golova za poluvreme, to je dobro a Cutura ce morati da odigra skoro celo drugo ako mislimo nesto da uradimo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AcaGrobar View Post
                      Ne pratim bas rukomet pa ne znam koliko je taj Koper jak,ali mene cudi da Stanic ne brani u nekom mnogo jacem klubu...
                      Aco ne brani Stanic za Koper vec Metalurg Skoplje, a vec od ljeta je clan Göppingen-a.

                      Comment


                      • Kako nemamo srece sa povredama.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by AcaGrobar View Post
                          Ne pratim bas rukomet pa ne znam koliko je taj Koper jak,ali mene cudi da Stanic ne brani u nekom mnogo jacem klubu...
                          brani u Metalurg ali ima dogovor sa drugom ekipom od sledece sezone..
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Ocajno odradjen igrac vise, samo da nas ne kosta.

                            Vujiiiiiiiiiiin bombaaaaaaaaa!
                            sigpic

                            Comment


                            • Koja če to koljaža biti zadnje kolo između Njemačke i Švedske.A i Srbija i Danska bi trebale bez problema u polufinale bez obzira koliko ko bodova prenese,jer ne vidim nikoga iz skupine B ko bi im igrom mogao parirati.

                              Comment


                              • Zasto Strajnic svrasva na Landina?
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X