Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da, Medvešćak je pokrenuo neki projekat, ali zna se da kraj Zagreba nije moguće biti prvak i opstati. Nisu to mogli ni Goluža, Metličić, Dominiković, Kaleb i društvo, kada su morali napustiti teren u ondašnjem Metkoviću, jednom im je oduzeta i titula zbog transfera Lackovića, sigurno se sjećaš toga, a osvajali su Kup EHF preko tadašnjeg strašnog Flensburg-a. Odlutao sam od teme dobro Biće zanimljivo koliko može Danska, prevrtljivi su u pripremnim utakmicama, a i uvijek su se bolje snalazili na prvenstvima koji se održavaju u Skandinaviji, osvojili EP u Norveškoj, finale SP prošle godine u Švedskoj. Njhova brzina je svakako veliki adut, a i većinu igrača su vratili u Dansku gdje je liga sve jača.

    Comment


    • #32
      Meni su kao i uvijek Islandjani favoriti

      Comment


      • #33
        Nisam imao priliku tad puno gledati Metkovic koji je imao svog Gobca (Jambo) ali nije ocito bio jak kao on. Sjecam se to oko Lackovica, mislim najveca glupost u rukometnom svijetu.

        Kad smo o Gobcu poceli da pricamo, evo jos jedne situacije kad je on umijesao prste u polufinalu Kupa pobjednika kupova, kada je namjestio da jedno polufinale igraju Zagreb-Partizan, a drugo Izvidjac-Ademar Leon. Mislim da u polufinalu nikad nije bilo nositelja, ali kad je Zagreb u pitanju to je se moralo uvesti, da ne bi slucajno izvukli Ademar, a i Izvidjac je bio dosta jaci sa Alilovicem, Terzicem, Bunticem, Susicem, Saravanjom....


        Danska je po meni jedina koja moze parirati Francuzima, ali samo ako vas pobjede

        @Hamza ne igra Islandu Tata, ali nesto slicno ko Danci.

        Comment


        • #34
          I da im igra Stefanson, tesko da bi mogli ovo da prodju.Sa Hrvatima u prvoj fazi, dok ih u drugoj cekaju Spanija i Francuska.Za njih je 7 mesto plafon.Zreb njima nije bio naklonjen.
          Nemacka bi mogla posle duzeg vremena da se domogne polufinala.

          Verovali ili ne Srbija je po bet&win-u peti favorit za osvajanje prvenstva.

          Comment


          • #35
            Maricu ja sam mislio da ce Njemci proslo prvenstvo nesto napraviti, ali su me razocarali. Ove godine im je EHF izasao u susret sa postavljanjem u prvi sesir i mozda nesto naprave.

            Comment


            • #36
              2002 ili 2003 na Neretvi se odigrala strašna utakmica u 1/4 Lige Šampiona, gdje je Metković bio vrlo blizu da izbaci u to vrijeme najbolju evropsku ekipu Portland SA. Dlaka je falila da se nađem na toj tekmi, i žao mi je što nisam prisustvovao, mnogo legendi je učestvovalo na toj utakmici, golobradi Balić, a ovamo 2 tada najbolja srednja beka Jovanović i Richardson. Da je Metković prošao, siguran sam da su mogli do kraja u toj konstalaciji snaga, Obrvan ih je odlično vodio.

              Ne mogu Danci nikako ispred Hrvatske

              Nijemci trenutno imaju najbolja krila, Gensheimer je vjerovatno i najbolje lijevo krilo, Mimi će nedostajati, ali nisu bez šansi s obzirom na grupu i kasnije ukrštanje.


              Ovo se zove sedmerac http://www.youtube.com/watch?v=m9ASv_pa6Gc
              Last edited by notorious; 09-01-12, 21:46.

              Comment


              • #37
                Originally posted by danijelkr View Post
                Maricu ja sam mislio da ce Njemci proslo prvenstvo nesto napraviti, ali su me razocarali. Ove godine im je EHF izasao u susret sa postavljanjem u prvi sesir i mozda nesto naprave.
                Ja sam i ocekivao da ce puknuti, posto sam video da nema sanse da prodju pored Spanaca i Francuza, a tu su bili i Islandjani.Stvarno je ovaj zreb namesten da ce ili Srbija ili Nemacka da se proslavi.Poljaci su malo oslabljeni, ali ne iskljucujem ni njih.Utakmica u nedelju ce nam reci ko ce moci da se nada polufinalu.Licno mislim da ce Ceska biti najslabija selekcija u drugoj fazi, za Svedjane cisto sumnjam da ce moci da ponove rezultat+su to ostvarili na svom terenu.Taj polufinalista ima da se trazi izmedju Srbije, Nemacke i Poljske.
                Last edited by Ricma; 09-01-12, 22:00.

                Comment


                • #38
                  Dalibor Doder ce biti spreman za EP 2012

                  Spoiler
                  At the EHF EURO 2012 in Serbia, Sweden will have attack organised by Dalibor Doder, the best playmaker of the last WCh 2011. Situation with his child is going better and he is ready to play for the national team, after he missed the “Croatia Cup” in Osijek last weekend.

                  - Baby only sleeping and eating. He is a little Doder, a little fighter – said happy father.


                  Poljska bez Tomasz Roszinsky-a na EP

                  Spoiler
                  Another blow for the Polish team. After Szmal and Lijewski are out of the team due to injuries, now the newest blow is Tomasz Roszinsky, Vive Kielce’s back. He will out of the court due to hand injury, and this means that the fans in Serbia won’t see him at this Euro. Bogdan Wenta will be facing lots of problems completing the list for the Euro 2012, as three key players are already missing.
                  Last edited by danijelkr; 10-01-12, 09:44.

                  Comment


                  • #39
                    Pripremne utakmice

                    Srbija - Ceska Republika 31:23

                    Svedska - Rusija 27:19

                    Francuska - Norveska 35:29

                    Pravo velike razlike pobjednika. Srbija je se revansirala Ceskoj za poraz na Kupu 4 nacije, tada je bilo 24:23 za Cesku.
                    Last edited by danijelkr; 10-01-12, 22:24.

                    Comment


                    • #40
                      Insteresantno je da su Česi vodili sa 7 razlike, i mala ispravka Francuska je dobila 35-29 http://www.lequipe.fr/Basket/direct_hand.html

                      Comment


                      • #41
                        I meni je bilo cudno da Francuzi i Norvezani daju 34 gola za 60 minuta

                        Comment


                        • #42
                          Ja povjerovo kladionici, ali imam ovdje forumase koji citaju temu Rukomet pa da me isprave .

                          Comment


                          • #43
                            Ovo se trazi,brza igra i sto vise ukljucivanje krila u igru.Ne znam sto ste tako pesimisticni,ja mislim da mozemo daleko da doguramo
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • #44
                              Са оваквом игром можемо. Још да имамо мало среће, да нема повреда ... и ладно можемо да узмемо неко од првих четири места.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Zna li neko koliko su karte, mrtvi sampionat nema svoj sajt...
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X