Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imamo sansu za uspeh ovde. Ali ono sto su juce dozvolili je uzas. Od 21-13 do 22-18. Mislim retardirano.

    Comment


    • Originally posted by Uros94 View Post
      Дебили су организатори мртви јер су нас ставили у Београд а до сада смо увек играли у Нишу и атмосвера била одлична. И сад уместо као награду за то да играмо опет тамо они нас сместе у БГ. Искрено очекивао сам да ће да дају оне балоне за ударање и да ће доћи брдо клинки и клинаца и да ударају у та срања. А навијаче нисам очекивао нешто посебно с обзиром на цене карата.
      Још су се Мераклије цареви исцимали до БГ-а и овде дошли да навијају. Свака им част.
      Реално, боља је и оваква атмосвера него да ми ударају у она срања.
      Da nije Nislija i ostalih po Srbiji, hala bi bila jos praznija. Tako im i treba kad nece da stave Srbiju u Cairu.



      A Makedonija kao da igra kod kuce! Svaka im cast kako navijaju i u kolikom broju su dosli! Idemo Makedonija do druge faze! Nemacka malo razocarala, ali je i Ceska dobro odigrala.

      Comment


      • Danas gledam najboljeg na svetu uzivo, nadam se da ce biti na nivou.

        sigpic

        Comment


        • Jedva cekam da vidim ovaj derbi, sreca za Novosadjane, kako su lepu grupu dobili. Jedva cekam da vidim kako ce Nislija da puni Spance.

          Comment


          • Šta mislite ko je bolji igrač u ovom trenutku, Karabatak ili Mikel Hansen? Na SP prošle godine Nišlija je proglašen za MVP turnira, verovatno zbog toga što je Francuska uzela zlato... A u tom sjajnom finalu (gde se igrao i produžetak) i Karabatić i Hansen su postigli po 10 golova. A ukupno je Hansen postigao dosta više golova nego Karabatić. A gledajući prethodna prvenstva uglavnom je najbolji strelac proglašavan za MVP-ja... Možda je tu učinjena mala nepravda Hansenu...

            A mladi su igrači i jedan i drugi. Biće to strašni dueli njih dvojice u budućnosti...

            Meni je lično u ovom trenutku Hansen bolji iako je Karabatić najdominantniji igrač na svetu u zadnjih par godina... U pravu zver izrasta Danac.
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Originally posted by Krle View Post
              Šta mislite ko je bolji igrač u ovom trenutku, Karabatak ili Mikel Hansen? Na SP prošle godine Nišlija je proglašen za MVP turnira, verovatno zbog toga što je Francuska uzela zlato... A u tom sjajnom finalu (gde se igrao i produžetak) i Karabatić i Hansen su postigli po 10 golova. A ukupno je Hansen postigao dosta više golova nego Karabatić. A gledajući prethodna prvenstva uglavnom je najbolji strelac proglašavan za MVP-ja... Možda je tu učinjena mala nepravda Hansenu...

              A mladi su igrači i jedan i drugi. Biće to strašni dueli njih dvojice u budućnosti...

              Meni je lično u ovom trenutku Hansen bolji iako je Karabatić najdominantniji igrač na svetu u zadnjih par godina... U pravu zver izrasta Danac.
              Ne gledam rukomet kad ne igra Ivano, nekako posle njega su mi svi oni pomalo smesni, ne nipodastavam nikoga samo je za mene on toliko unikatan i genijalan da mi glupo da uporedjujem bilo koga sa njim.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Ne gledam rukomet kad ne igra Ivano, nekako posle njega su mi svi oni pomalo smesni, ne nipodastavam nikoga samo je za mene on toliko unikatan i genijalan da mi glupo da uporedjujem bilo koga sa njim.
                To jeste, on je fantazista. Svi vole takve igrače... Visok IQ plus je i lider na terenu, muda mu se vuču po podu.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Nikad nisam vidio da je Nikola bitan sut promasio,al stvarno,jeste Francuska kompletna reprezentacija,ali je Karabatic tatica,koliko godina ima i sta je sve ostvario u ovom sportu,fenomenalan igrac ,mozda ne tako lucidan ili genijalan kao Ivano,ali bolji je od njega,barem meni,covjek nikad ne igra lose kad je bitno,a pritom je daleko bolji igrac u odbrani od Ivana ili Mikela,jednostavno tata
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Nikad nisam vidio da je Nikola bitan sut promasio,al stvarno,jeste Francuska kompletna reprezentacija,ali je Karabatic tatica,koliko godina ima i sta je sve ostvario u ovom sportu,fenomenalan igrac ,mozda ne tako lucidan ili genijalan kao Ivano,ali bolji je od njega,barem meni,covjek nikad ne igra lose kad je bitno,a pritom je daleko bolji igrac u odbrani od Ivana ili Mikela,jednostavno tata
                    Ne poznajem rukomet dovoljno da bih pricao, verovatno sport koji najlosije znam od popularnih sportova ali Ivanove asistencije i oni sutevi iz pola koraka ili kada iz mesta izbaci pola odbrane, ja bih ga gledao po ceo dan. Kazem opet ne poznajem dovoljno mozda bih imao drugacije misljenje ali cak ni ne tvrdim da je bolji od Nikole nego jednostavno da je neuporediv, kao sto je Medzik neuporediv ili Zidan, jednostavno verovatno ima boljih ali oni su potpuno unikatni ne mozes ih porediti.

                    Comment


                    • Ne znam koj' mi đavo bio ali gledao sam gotovo celo prvo poluvreme Slovenija-Norveška. Norvežani poveli 6:0, Slovenci se vratili u igru i završilo se 14:14. Dosta navijača Slovenije u Vršcu. Biće interesantno Hrvatska-Slovenija...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ne poznajem rukomet dovoljno da bih pricao, verovatno sport koji najlosije znam od popularnih sportova ali Ivanove asistencije i oni sutevi iz pola koraka ili kada iz mesta izbaci pola odbrane, ja bih ga gledao po ceo dan. Kazem opet ne poznajem dovoljno mozda bih imao drugacije misljenje ali cak ni ne tvrdim da je bolji od Nikole nego jednostavno da je neuporediv, kao sto je Medzik neuporediv ili Zidan, jednostavno verovatno ima boljih ali oni su potpuno unikatni ne mozes ih porediti.
                        Ma znam sta hoces da kazes,nisam ni ja eskpert i ne pokusavam da te ubijedjujem u nesto,samo odgovaram na pitanje je li bolji od Hansena,a usput sam se osvrnuo i na Ivana

                        Covjek je bio kandidat za najboljeg ikada kada je imao 25 godina,a u rukometu je u tim godinama cesto pocetak karijere za igrace.Dzoni Karabatic je osvojio sve i to vise puta,uzima svaki bitan sut gdje god da igra i uvijek pogadja,surovo dominantan u oba pravca,besprekorna masina,nije atraktivan i zanimljiv kao Ivano svakako,ali nema veze jer je jednostavno najbolji

                        Kao sto je tebi Ivano,meni je to Jackson Richardson,nenadjebivo interesantna pojava i nekoliko puta najbolji na svijetu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Kakvu glupost napravise Francuzi kada su imali igraca vise da se vrate definitivno,posatvise presing preko cijelog terena protiv brzih Spnskih krila i sa igracem vise primise go za 10 sekundi!

                          Comment


                          • Dobise Spanci na kraju, mada delovalo mi je da ce Francuzi na kraju izjednaciti, al eto nepaznja u odbrani dok su cekali Spance da izvedu deveterac ih je kostala barem pokusaja da izjednace.Mislim da je Ugalda dao gol sa krilne pozicije, nisam video gol zato sto sam gledao na drugom TV-u seriju.xD
                            Sada znam da ce Danci gledati da izgube protiv nas.Danas izjava da cemi ih pobediti sa -10, pa pobeda Spanaca protiv Francuza...

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Šta mislite ko je bolji igrač u ovom trenutku, Karabatak ili Mikel Hansen? Na SP prošle godine Nišlija je proglašen za MVP turnira, verovatno zbog toga što je Francuska uzela zlato... A u tom sjajnom finalu (gde se igrao i produžetak) i Karabatić i Hansen su postigli po 10 golova. A ukupno je Hansen postigao dosta više golova nego Karabatić. A gledajući prethodna prvenstva uglavnom je najbolji strelac proglašavan za MVP-ja... Možda je tu učinjena mala nepravda Hansenu...

                              A mladi su igrači i jedan i drugi. Biće to strašni dueli njih dvojice u budućnosti...

                              Meni je lično u ovom trenutku Hansen bolji iako je Karabatić najdominantniji igrač na svetu u zadnjih par godina... U pravu zver izrasta Danac.
                              Ne moze se Mikel porediti sa njim zato sto je klasicni prangijas dok Dzoni uz golove i razigrava, igra 5x bolju odbranu, lucidniji je, atraktivniji.

                              Kad su u pitanju Ivano i Dzoni, drugom dajem blagu prednost zbog odbrane, skok suta i kljucnih momenata, mada sto rece MVP tesko je to porediti ali za mene je NK13 najbolji kog sam gledao i najveca masina + je jos dosta godina na vrhunskom nivou pred njim ako se ne zasiti nekim slucajem i pocne da lelemuda kao sto to sad Balic radi.

                              To je eto neko moje vidjenje stvari, mada ne znam ja mnogo rukomet.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mec prepun golova u NS, Rusija igra katastrofalnu odbranu i nema golmana, iznenadjujuce Rusima odlicno funkcionise napad, nadoknadili -5 iz 18-19 minuta.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X