Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ako je to izgovor, onda smo naj..... sa trenerom, otpisati Rnića je u najmanju ruku žalosno, i što kažeš 3 pivota. Rnić nam je možda i najubitačniji igrač na lijevom beku, ali će dobiti priliku ko i Čutura negdje 2020.

    Comment


    • #62
      Bok ekipa! Evo da dam i ja malo viđenja ovog EP-a. 1. tekma bit će izuzetno bitna,i jedini na koga bih stavio neke novce su Danci protiv Slovačke.Svaka čast Slovacima ali i Mađari i Šveđani i Hrvati su ih maltene dobili dvocifrenom rezom u zadnjim pripremnim tekmama i tu sumnjam da je neka pila naopako njihovog trenera.Danci imaju izrazito široku klupu i ako recimo ne ide Hansenu 1 tekmu,ima ko če zabiti.
      Skupina A nudi odmah dvoboj Srbije i Poljske i 2 bitna boda za drugi krug.Dvoboj jakih šutera sa jedne i sa druge strane,dvije izrazito jake vanjske linije.6-0 obrane sa svake strane,i poneki flaster na šutera kojem krene.Szmal je veliki hendi za Poljake i Srbija bi uz publiku i lagani poguranac od sudaca to morala dobiti.Poljaci i Wenta su ko repka nešto iskusniji,uz nešto bolje rezultate na zadnjim natjecanjima.Ukoliko Vujin neče trošiti ko Jordan i pogledati koji put desno prema krilu,ili prema crti Srbija može očekivati 2 boda.Čitao sam ranije u jednom postu da je jedan od kolega forumaša razočaran igrom Stojkoviča u repki za razliku od igri u Kielcu.Stvar je u tome što Wenta dosta svoju igru bazira na pivota,dok reprezentacija Srbije više igra na vanjske pucače.

      Skupina B
      Njemci su napravili po meni jednu veliku grešku.Napravili su remont repke odjednom,umjesto da su postepeno uvodili igrače po pozicijama i to im se danas osvečuje.80% stare repke je igralo u Lemgu,uz izuzetak Fritza i Kretschmara,pa Brandtu i nije bilo tako teško ih uigrati.Česi puno ovise o Jichi,ako on ima dan mogu svakome zakomplicirati,a Njemce možda i dobiti.
      Šveđani mi danas djeluju puno čvršće nego prije par godina,a Kiro puno umorniji otkad igra u Atletico Madridu nego dok je "haklao" u Zagrebu.Sumnjam da će Makedonci ponoviti uspjeh iz Hrvatske,a ne bi me čudilo da iz ove skupine odu 3 repke sa po 2 boda dalje.Ako ne bude neki remi što nije nimalo isključeno.
      Inače u ove 2 skupine su 4 vanjska igrača koji će potošiti vjerojatno najviše šuteva na ovom EP-u.Vujin,Kiro,Jicha i Hansen.

      Skupina C
      Onesta je morao vratiti Accambreya i Gigoua natrag.Francuzi na SP-u uvijek krenu laganini i izgledaju ko da neče doči ni do drugog kruga,a onda eksplodiraju.Ovaj put imaju skupinu gdje ih baš svi ako si dopuste loš dan mogu dobiti.Kreču u otvaranje sa poslasticom prvog kruga kontra Španjolske.A onaj ko izgubi tu tekmu muku če mučiti da prođe u 2 krug.Mađari mi djeluju izuzetno jaki,a Maksimov ima gotovo 90% repke u C.Medvedima i izuzetno su uigrani.Jedina je razlika u psihi,jer i Francuzi i Španjolci če se i nakon poraza diči,dok će poraženi u tekmi Mađarska-Rusija vjerojatno psihički pasti.Jedna se tekma igra za mjesto u polufinalu,a druga za prolaz u 2. krug.

      Skupina D
      Islandu ne fali toliko Steffanson,koliko Gudjonssen na srednjemu.Run and Gun su ekipa kojoj se ne smije dozvoliti da se razmaše. Svi ostali Skandinavci mogu još i odigrati tvrdu tekmu na malo golova,dok je to kod Islanda gotovo nemoguče.Hrvatska treba igrati duge napade i usporiti ritam tekme i to je ključ za Island.Slovenci i Norvežani dolaze s okrnjenim sastavima na ovo prvenstvo. I jedni i drugi imaju nekoliko bitnih izostanaka,ali svakome mogu zagorčati život.Malo veče šanse dajem Norveškoj jer imaju po meni puno čvršču obranu od Slovenaca,ali to je sve.

      Vidim da se neki pitaju zašto Kopljar a ne Buntić.Jedan jedini razlog.Buntić NE igra obranu.A Kopljar je izuzetno bitan u 6-0 obrani koju igra Hrvatska.Nemamo više Šolu na golu koji je skidao sve s krila pa da igramo 3-2-1,a ni bekove koji bi to mogli odigrati.Metličić i Valčić su igrali gotovo savršeno na bekovima o toj obrani,a dodavali su im se Sulić i Goluža.Dominiković je zapovijedao obranom(i stariji su ga slušali)i davao i 120% svaku tekmu.Sad nemamo takve igrače,a Gojun se vjerojatno nikad u životu nije izderao na nikoga.Musa,Gojun,Kopljar,Vori su igrači koji moraju držati obranu 6-0,ili eventualno nekih 5-1 sa Duvnjakom ili nekim od krila naprijed.Alilović a i Losert punu bolje reagiraju na 6-0 nego 3-2-1 obranu,a Čupko i Štrlek bi se trebali natrčati kontri i pozabijati nekoliko laganih golova.Onda na postavljeni napad povuči van Kopljara i ubaciti Buntiča,ali nikako u igri napad-obrana.Kopljara još možeš izgurati u napadu,jer imamo puno napadačkih opcija,dok u obrani baš i ne.
      Pokušavam zamisliti 3-2-1 di Kopljar i Buntić izlaze na eksplozivne Jichu ili Hansena,ili Laca i Bičanića kako "love" Vujina.To baš i ne bi štimalo.

      Ovo je EP a ne SP ili OI i tu nema rukometnih tutleka.Od 1 tekme moraš biti u najboljem izdanju i ko to "preživi" taj može raditi planove za dalje i medalju.Poraženi če se več od 2.kola osvijestiti da nema kalkuliranja i mislim da nas čeka izuzetno jako i nepredvidljivo prvenstvo.

      Bok!
      Last edited by ; 15-01-12, 04:06.

      Comment


      • #63
        Добродошао на форум, одлично си изанализирао ово.


        Ako slučajno ne znaš ćirilicu:

        Dobrodošao na forum, odlično si izanalizirao ovo.
        Last edited by Урош94; 15-01-12, 04:22.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #64
          I od mene dobrodoslica na forum, prvi post pa musko .

          Fino od tebe sto si i procitao ostale postove ;)

          Comment


          • #65
            Jazo dobrodosao Ne mogu docekati da pocnu mecevi!

            Comment


            • #66
              Evropsko prvenstvo u brojkama

              Evo par podataka koji će vam praćenje Evropskog prvenstva svakako učiniti interesantnim.

              Najviši rukometaš registrovan za nastup u Srbiji je Danac Nikolaj Rasmusen. Levi bek vicešampiona sveta i rivala Srbije u Grupi A visok je 212 santimetra.

              Suprotno njemu, najniži su Poljak Lukaš Janišt i Rus Aleksej Šindin. Obojica su visoki po 173 santimetra.

              Što se tiče kilaže, najteži je pivot Španije Baena Gonzales, sa 130 kilograma, a s obzirom na to da "crvena furija" igra u Grupi C, uz Rusiju, sasvim je moguće da ga vidimo u duelu sa levim krilom "baćuški" Timurom Dibirovim, teškim samo 70 kilograma.

              Najmlađi igrač na turniru biće Poljak Pavel Pačkovski, rođen 14. juna 1993. godine, dok će najstariji biti pivot Norveške Joni "Mašina" Jensen, španski golman Hose Hombradoz, dansko krilo Lars Kristijansen i mašinski inženjer u prvom timu Makedonaca - Stevče Alušovski, svi po nepunih 40 godina.

              Najviše utakmica na internacialnom nivou odigrao je francuski defanzivac Didije Dinar (347), a najviše golova postigli su pomenuti Danac Krisitjansen (1.475) i levi bek i kapiten "trikolora" Žerom Fernanez (1.284).

              Najviše svojih igrača na Evropskom prvenstvu imaće moskovski klub Čehovski Medvedi.

              http://www.mondo.rs/s230655/RUKOMET-..._brojkama.html
              GRUPA A (Beograd):

              18:15h Poljska - Srbija
              20:15h Danska - Slovačka

              Grupa B (Niš):

              17:30h Nemačka - Češka
              19:30h Švedska - Makedonija
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • #67
                Krle ovaj tekst su oni samo prepisali sa EHF stranice, ali mislim da je srpski novinar pisao ovo na EHF-u.

                Danas moja neka prognoza je pobjede Srbije, Danske, Njemacke i Makedonije (znam da ce misliti neki da sam lud).

                Comment


                • #68
                  Ima li neko link za Njemacku,a da nije preko WMP?

                  Comment


                  • #69
                    http://www.firstrow.tv/watch/102252/...-republic.html

                    Probaj ovde kad pocne mec.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      EHF prenosi sve utakmice na njihovom youtube kanalu. Tako i ovu.

                      http://www.youtube.com/ehfeuro#p/l/Atvhi1BZbJQ

                      Comment


                      • #71
                        Kako pune Cesi,strasno.Nemci nista ne ubadaju za sad,ali ne sumnjam da ce se izvuci
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • #72
                          Jan Filip 73. godiste a kontre trci ko da ima 20 godina. Legenda ovog sporta. Cesi sve sto pokusaju zabiju.

                          Comment


                          • #73
                            Cesi mnogo bolje otvorili

                            Comment


                            • #74
                              Gensheimer mu ne igra, nema mjesta tu je Klein

                              Comment


                              • #75
                                Evo statistika prvog dijela u svim segmentima Cesi bolji. Malo su pred kraj popustili

                                Comment

                                Working...
                                X