Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    nemoj tako evo sajta

    http://www.ehf-euro.com/index.php?id=2281

    Comment


    • #47
      Ja sam cuo da su ziva vatra i da su organizatori pretjerali s cijenama
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #48
        Je l' moguce da su karte za jedan dan 4 soma jbt
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • #49
          Pretjerali su, ali ovo je za strance mala cijena. Nisu isli u korist srpski navijaca.

          Comment


          • #50
            Ima ovih plavih karata, al' to su sedista kerov kurac, a bas mi se gleda Francuska - Spanija... Nista, mora videti ortak da nam nabavi nekako, igra za Vojvodinu, valjda cemo uspeti da iscupamo karte bar za neku utakmicu.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #51
              Neće tu niko do karte od Mađara zato su i postavljeni u Novom Sadu. Hrvatsku su 2003 preplavili na ženskom SP, istina tad su Mađarice bile sila sa Gorbicz, Radulović i Palinger na golu, ali je nevjerovatno kolika je bila poplava Mađara. U finalu su nesretno izgubile od Francuske, neviđenim preokretom u zadnjih 5-6 minuta, Ledena dvorana se u tom trenutku zaledila, muva se nije čula.

              Comment


              • #52
                Originally posted by notorious View Post
                Neće tu niko do karte od Mađara zato su i postavljeni u Novom Sadu. Hrvatsku su 2003 preplavili na ženskom SP, istina tad su Mađarice bile sila sa Gorbicz, Radulović i Palinger na golu, ali je nevjerovatno kolika je bila poplava Mađara. U finalu su nesretno izgubile od Francuske, neviđenim preokretom u zadnjih 5-6 minuta, Ledena dvorana se u tom trenutku zaledila, muva se nije čula.
                Sad cu namerno da nadjem neke karte, pa makar bile i VIP i da navijam protiv njih, nikako ih ne volim da ne uzmem neku tezu rec. Moram videti kad igraju protiv Francuske, obucem dres Dzonija Karabatica, ima da se cujem najjace u celoj hali.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #53
                  Koliko ce brace makedonaca doci?Oni lagano mogu u drugu rundu,imace posle nas najvecu podrsku uz madjare
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • #54
                    http://sportsport.ba/rukomet/ivano-b...rvenstvo/72096
                    Koliko je puta ovaj covjek samo uljepsao meni gledanje rukometa. Bilo bi potpuno bezveze kada nebi igrao ove godine na EHF

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Dacha View Post
                      Koliko ce brace makedonaca doci?Oni lagano mogu u drugu rundu,imace posle nas najvecu podrsku uz madjare
                      Makedonci dosta karata pokupili ovamo kod nas, normalno kad im je blizu.

                      Comment


                      • #56
                        Gledao sam neko jutro na RTS na jutarnjem neka zena iz organizacije dosla Uglavnom Makedonci preko 3000 karata vec pokupovali

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Dusan View Post
                          Makedonci dosta karata pokupili ovamo kod nas, normalno kad im je blizu.
                          Plus planiraju i da ozvaniče saradnju između dveju zemalja tako što će moći da se prelazi granica samo uz ličnu kartu... Čair je rasprodat odavno, ove ostale hale će biti minimum 80% pune...

                          __________________________________________________ __________________________________________________ _________

                          Protiv Čeha smo dali dosta golova preko krila. Ajde tako i na prvenstvu...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #58
                            Вуковић се определио за следеће рукометаше:

                            Голмани: Дарко Станић, Драган Марјанац
                            Бекови: Момир Илић, Жарко Шешум, Никола Манојловић, Далибор Чутура, Ненад Вучковић, Марко Вујин и Иван Станковић
                            Крила: Иван Никчевић, Добривоје Марковић, Рајко Продановић и Милош Костадиновић
                            Пивотмени: Растко Стојковић, Алем Тоскић и Бојан Бељански.

                            Отпали су голман Страхиња Милић, Петар Ненадић, Момир Рнић и Лука Митровић.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Rnić otpao, neka povreda ili?

                              Comment


                              • #60
                                Nije povreda, nego zato sto se moze iskljucivo igrati levog beka.Sesuma moze da koristi na levog i na srednjeg i zbog toga je otpao Rnic, ako sam dobro razumeo.
                                Ono sto mi je nejasno sta ce nam tri pivota?!?

                                Comment

                                Working...
                                X