Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dacha View Post
    Krle kako se to igra?Koliko ima reprezentacija,koji format takmicenja?
    Postoje 3 turnira, i sa svakog turnira idu po 2 ekipe na OI. Od ukupno 12 reprezentacija njih 6 idu na OI. Jedan je u Španiji, drugi u Švedskoj, a treći u Hrvatskoj.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Handbal...on_Tournaments
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Zlato je zlato,ali jbg ne mozes sve.
      Carina je danas branio kao lud,ali nije imao podrsku u napadu,to jest odbrana danaske nas je sjebala pravo.
      U prvom poluvremenu ni jedan noramalan gol,bekova,sve nesto na pivota,ili polu kontra.
      U drugom polovinom smo pokusali da preokrenemo,ali nismo imali snage.
      Svaka cast momcima,tako se igra za drzavu.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Hrvatima je ubedljivo najlakse,jedini dostojan protivnik za OI im je Island,a u Cile-u i Japanu necu da pricam,to nisu ozbiljne rukometne reprezentacije..

        Bice nama tesko sa Spancima i Poljacima,ne smemo da potcenimo Alzir i da se opustamo tu..
        Mada i Makedoncima nije bas lako,Svedjani i Madjari su teski protivnici,mada ja verujem u Kiru Lazarova i ekipu
        CZ-JK-Elton John-Diva

        Comment


        • Iskreno nisam ni znao da Čile i Japan igraju taj sport. Kad su se strasti malo smirili i kad smo se svi složili koliki je uspjeh da kažem još o današnjoj tekmi. Mi jednostavno igramo tako, za bržu moderniju igru niti imamo igrače niti nam godine dozvoljavaju. Igra na krila, golovi iz kontre i polukontre su nam uvijek bili neka imaginacija. Ali i pored toga deremo ove što igraju tzv. moderni rukomet kao što se Hrvati hvale da mi guslamo po 2,5 min. i da se tako ne igra pa neka nas pobjede sa svojim modernim hehehe Bolje nek ćute, da im ne bi današnje pobjede pitanje kako bi se uopšte vratili u lijepu njihovu. Vjerovatno pješice
          РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

          Comment




          • Carevi

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Sta reci sada kada je sve gotovo.Svako sada moze biti pametan i sto bi se reklo "general posle bitke".Realno,igra nam uopste nije losa kao sto mnogi pricaju,jednostavno su momci bili preumorni i previse istroseni posle svega.Ne verujem da su i oni sami ocekivali ovakav uspeh pre pocetka turnira.Borili su se srcem i dusom otpocetka pa sve do ovog finala,mnogo postigli u ove dve nedelje,i umor je morao da ih stigne.Mi smo ipak novi u svemu ovome.Danci znaju kako da se izbore sa pritiskom,znaju kako se dobijaju veliki mecevi,imaju i previse iskustva za razliku od nasih igraca.Sada je lako pricati da su mogli bolje ovo,da su mogli bolje ono i tako dalje,ali mnoooooooooogo je to lakse reci nego uciniti posle svega sto su prosli za samo dve nedelje.Sve u svemu ne sumnjam ja da su se oni pripremali,borili i zeleli to zlato,ali umor i emotivno praznjanje posle polufinala(i ostatka turnira)su ucinili svoje.

                E,a nama sada ostaje da uzivamo u ovom uspehu nasih rukometasa,da budemo ponosni i na njih i na to sto smo imali priliku da organizujemo Evropsko prvenstvo koje je,mnogi kazu,najjace reprezentativno rukometno takmicenje na svetu.Sve je proslo jako dobro ako izuzmemo one incidente u NS,i mislim da kad se sve sagleda,svi mozemo biti VEOMA zadovoljni ovim prvenstvom.Srbija je dobila mnogo.Pre svega,ekipu koja je vratila i koja tek treba da vrati rukomet medju nase trofejne sportove.Mozemo izdvojiti Stanica i Ilica kao najkvalitetnija pojedince,ali ipak je ova medalja KOLEKTIVNO osvojena.Nije ovo klise,nije ovo izjava da se neko ne bi naljutio,ovo je realnost.Ovu medalju su momci osvojili zajednickom borbom i zbog toga je ova srebrna medalja kao zlatna!

                Hvala vam na svemu momci,pruzili ste nam veliku srecu tokom ovog prvenstva.Samo tako nastavite,borite se,budite pozitivni i rezultati ce vec doci.
                Jedan je Obradovic Zarko!

                Comment


                • Ja ću prozboriti o nečemu drugom. Iskreno se nadam da se neće koristiti potcjenjivačka terminologija na dočeku rukometaša da ih dočekuju Beograđani kao što su pričali kako imaju dobru podršku Beograđana nego da će se stvari nazvati pravim imanom. Ne smiju okretati leđa činjenici da 3-4 miliona ljudi iz unutrašnjosti i 3-4 van Srbije u regionu i dijaspori izgara za tu reprezentaiju na tribinama u zemlji i inostranstvu kao i da regrutuje gro igrača rodom iz tih krajeva za nacionalne selekcije. To nije i ne može se svesti na BG i Beograđane.
                  Ako neko iz unutrašnjosti ćuti na ovo ja neću da ćutim i neću da me niko kad odem na stadion bodriti nacionalni tim krsti kao nekakvog beograđanina, nego da me/nas predstavi rodom odakle jesam i sa kojim se ponosim.
                  Last edited by ФК Борац Бања Лука; 30-01-12, 17:38.
                  РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                  Comment


                  • Bravo..svaka cast nema veze sto nije zlato....ponosni smo na vas ...bravooo
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Нема наших, али зато има два гола против нас
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Posto nema tema o reprezentaciji Srbiji , bio je u red carpetu na Novoj intervju sa Darkom Stanicem , evo upravo gledam reprizu , njegovi usponi i padovi , ako nadjem tj ako izadje neki snimak na netu okacicu u ovaj post a vi pogledajte ima li repriza pa pogledajte
                          Inace Darko je prava legenda , gospodin
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment

                          Working...
                          X