Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko je ovaj Hansen?? Kad sam zadnji put obracao paznju na rukomet, Vislander i Olson su i dalje vedrili i obalcili...

    A sad neke devojcice drmaju svetskim rukometom... Kad vec drmaju devojcice, nek najljepsa ekipa osvoji. A Danci su, cast izuzecima iz srpskog tabora, mnogo ljepsi.

    Comment


    • Mogu li nasi za 1:50 da postignu dva gola???

      Comment


      • Aaaa ovo je gotovo..
        Nema sta vise

        Comment


        • Jbg!Samo cu reci jbg...


          Svaka cast nasim momcima,VELIKI uspeh su postigli.Nismo ni svesni koliki
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • I treba, sami smo krivi, setili se da odseku Hansen-a na 3 minuta do kraja.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Bravo macke

              Comment


              • Danas sam ponosan sto sam Srbin i ovi momci su velikim delom zasluzni za to. Borili su se ko lavovi i hvala im.

                Comment


                • Ljudi, trebamo da budemo srecni, nema razloga za nezadovoljstvo. Pa setite se samo prosli EP i SP. Nigde nas nije bilo. Uzeli smo srebrnu medalju - VELIKI USPEH! Dobili smo dobru ekipu, za velike domete. Razlog da se vise ulaze u ovaj sport. Svaka cast nasim momcima, ipak su nam pripredili veliku srecu ovih dana, a Dacnima sve cestitke, jer ipak su najbolja reprezentacija na svetu. BRAVO NASI!
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Svaka cast, pre prvenstva niko nije ni sanjao da cemo uopste i doci u situaciju da se borimo za zlato. Samo mogu da kazem svaka cast!

                    Comment


                    • Da velika šteta. Da smo mogli, mogli smo i utoliko je žal veća. Problemi koji smo manje-više imali pre svega sa napadom, pa skoro celog prvenstva, sada je konačno uzeo danak. I toliko izgubljenih lopti, to se u finalu ne prašta. Mada je njihova taktika, sa fantastičnim Hansenom i doprinela svemu ovome, pa odsustvo Šešuma, izgoreli protiv Hrvata...sve to i još ponešto, ali u svakom slučaju ovo je fantastičan uspeh. Bravo momci!

                      U aprilu osvojiti jedno od prva dva mesta na kvalifikacionom turniru za OI i ovo srebro će biti još sjajnije.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Steta,imali smo prilike da osvojimo zlato,a tesko da cemo vise imati takvu priliku..
                        Sve u svemu ja sam zadovoljan celim prvenstvom,svaka cast momci na srebru i onoj igri protiv Hrvatske u polufinalu!

                        A sad igrom u finalu ne mogu biti bas zadovoljan,Vilbek nas je u prvom poluvremenu zatvorio sjajnom taktikom u odbrani,a u drugom poluvremenu smo imali sansu i svoj momentum negde od 45 minuta kada smo stigli sa 12-16,na 15-16,a onda slede pocetnicke greske,prvo Hansen daje 2 gola potpuno sam,drugo Manojlovic nepotrebno drzi za dres Lauge-a i dobija crveni i 2 minuta,i trece lose gradjenje gola posle suta Lauge-a,i umesto da imamo napad za nereseno,Danci odose na +2..Steta,stvarno smo mogli na kraju,ali nema veze,dosta smo srece i danas imali

                        Sve u svemu,veliki uspeh srpskog rukometa,posle mnogo mnogo godina dosli smo do medalje na velikom takmicenju,a i svaka cast Dancima,uz dosta srece dodjose oni do finala,pa i titule na kraju,bilo je i vreme da osvoje i oni neko zlato..
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • Srebro, ali sija zlatnim sjajem!! BRAVO MOMCI
                          sigpic

                          Comment


                          • Treba i ovi momci da budu na doceku za Novaka i vaterpoliste, treba to sve lepo organizovati. Iako nismo osvojili zlato, a mogli smo itekako, ovi momci su digli zemlju na noge i doneli nam mnogo srece zadnje dve nedelje.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Mnogo jaka Danska i ovo je iznad maksimuma. Dexter igra toliko lagano da je poezija. Brat najjaci.

                              Comment


                              • Ma ne zelim bre da vidim nijednu kritiku na njihov racun!Momci su odusevili CELU SRBIJU na ovom prvenstvu.Nedostajace mi njihove utakmice...borili su se srcem i dusom za svoju zemlju.Jedva cekam 6. April i nove utakmice ovih majstora!

                                SRBIJA JE PONOSNA NA VAS BRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X