Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 11/16 sut trenutno,plus Lindberg 8/10 cini mi se. Stvarno su uigrani,plus su masine...
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Hansen Dragi su mi Makedonci,ali imam hendikep na Dance

      Comment


      • Tu je i Landin, Sodberg je dao 5/5. Dancima na ovom prvenstvu fali dobra odbrana, podsecaju na nas sa prethodnih prvenstava, ludilo u napadu, odbrane bez.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Prvi put sam gledao Makedonce na prvenstvu,cuda su radili u prvom poluvremenu i dijelom u drugom,odavno nisam vidio onliko atrakcija u igri i sa tolikm procentom uspjesnosti,razvrsno i brzo i atraktivno,ali ucinkovito,svaka cast,odusevljen sam.
          Mada dzaba im to sve kada nemaju sirinu da izdrze ovakav tempo,jednostavno sredinom poluvremena su pali i to su Danci naplatili i sada ce ovo lagana da privedu kraju,cini mi se.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Ali i Lazarov je masina!
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Sto se mene tice, i ovde da bude remi, mi da dobijemo, k`o bombona

              A ako je Hansen masina, Kiro je zvercina.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Sam je dao 3 kljucna gola! Svaka mu cast...
                Hansen i Lazarov 12 glova..
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Bez obzira sto ih ne volim, ovo je cisto majstorstvo i iskustvo.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Ja sma navijao za nereseno,jbg zao mi makedonaca uvek tako jedva izgube na kraju. Ovo ce biti tezak udarac za njih za nastavak EURA..
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Jadan zavrsetak, jeb*m ti golmana, morao je da odbrani jos da uhvate oni loptu odma pa da daju gol za pobedu, strasno i glupo Izgubljeni smo bili na pocetku drugog poluvremena i na kraju prvog, mislili da je sve zavrseno posle onih 19-13 i sut Ristovskog za 7 razlike....

                      Comment


                      • Srbija dobija ?

                        Comment


                        • Naravno, +4. Bicemo odmorniji, imamo jacu bekovsku liniju, pivoti ce lepo podeliti vreme, Stanic je u zivotnoj formi. Bice dobro.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Momire ruke ti se pozlatile...
                            Zaustaviti Nijemce na 7 golova za poluvrijeme je odlično. Odbrana, Darko, svi su dobri, još samo da Vujinu porastu m..a i biće odlično..

                            AJMO SRBIJOOOOOOOO!!!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Radio sam nesto sa strane pa nisam stigao da napisem

                              MILE ILIC
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Radio sam nesto sa strane pa nisam stigao da napisem

                                MILE ILIC
                                PETAR POPOVIC


                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X