Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je sad, stanite s tim!
    sigpic

    Comment


    • Bravo majstoriiii!!! Igrali smo bez Vujina prvo, Ilić je ispadao u odbrani, izvukli egal, u drugom kada se sve sklopilo rutinski Stanić tata, uz silne odbrane stigao je da odbrani i 2 sedmerca primariusu za te stvari. Ilić i Vujin konačno pokazuju kapacitet i u reprezentaciji. Navijanje dosta bolje, nadam se da će se napraviti pakao u Areni. Vrata polufinala su nam širom otvorena, još 2 pobjede u narednoj fazi i teoretski da obezbjedimo. Ostaje briga šta je sa Vučkovićem, stub odbrane, on i Manojlović je nose, čim je izašao došli su do lakših šuteva, srećom hijena je na golu Šešum isto doktorski odigrana odbrana, paralisana desna strana napada, zadnji detalj sa trenerom Danske potvrđuje da je nešto ipak trulo

      Comment


      • Majstori.

        Zasto je sudija na kraju gurnuo Stanica?
        Jedan je Obradovic Zarko!

        Comment


        • Velika pobeda!

          Svaka cast momcima na ovoj partiji.

          Comment


          • Vazno je da smo se danas dokazali u odbrani zaustavili smo dva svetska krila Eggerta koji za flensburg daje po 14 golova a Lindberg mozda i najbolje desno krilo na svetu a i Christiansen je bio tu i tamo...Danci kojima je najace oruzije Hansen i brzi centar smo zaustavili samo nek tako nastave i medalja je nasa !!

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Vazno je da smo se danas dokazali u odbrani zaustavili smo dva svetska krila Eggerta koji za flensburg daje po 14 golova a Lindberg mozda i najbolje desno krilo na svetu a i Christiansen je bio tu i tamo...Danci kojima je najace oruzije Hansen i brzi centar smo zaustavili samo nek tako nastave i medalja je nasa !!
              Nikako pored Abaloa.
              sigpic

              Comment


              • Bio sam juce u novom sadu gledao Francuska-Spaniju i Madjarsku-Rusiju
                Abalo je nevidjena zivotinja koji je to skok u dalj to je neverovatno...A lik igra od krila do beka cak moze i na pivotu Pored Fernandeza ubedljivo najbolji igrac Francuske u jucerasnjem mecu protiv Spanije

                Comment


                • Super tekma izmedju Srbije i Danske. Danci su odlicno igrali, pogotovo odbranu, cvrsto tako da Srbi nisu mogli puno prolaziti i uglavnom su drzali vodstvo. U 50toj minutu kada su Danci ostali sa igracem manje Srbija je vodila +1 i imala napad i tad sam odmah znao da Srbi uzimaju. Kao i sinoc sto sam gledao, i ovoga puta najzasluziniji je golman. Stanic je fenomenalno branio zaista i zasluzena pobjeda.

                  Comment


                  • Kako volim ove velike utakmice, važne, kada se lepo isparznim, izvičem, iskačem, malo psujem...malo... a na sve to... moj tim pobedi. Ihaaaaaa!
                    Fenomenalna atmosfera, odličan meč, težak, neizvestan, dinamičan, na ivici nerava, a sa srećnim krajem... nema lepšeg doživljaja.

                    Pobediti Dansku, vicešampiona sveta, makar i u prepunom Pioniru i sa fantastičnm Stanićem na golu (17 odbrana ), je ravna senzaciji. Bravo momci, bravo Čutura na datom golu u pravom trenutku, bravo za Toskića koji je smanjio razliku i na poluvreme otišli sa dva razlike!
                    Najgore je bilo kada iz napada sa igračem više ne damo gol, a primimo, kada ne realizujemo napad ili pak ne krenemo u kontru (al' ni jednu!), pa čak ni onda kada je bilo izgledno da to možemo i pored izmena koje se u tom trenutku vrše. Uf, teško je tada bilo.
                    Veliko srce i znanje, naravno, presudilo je.
                    U prvom trenutku je izgledalo da je povreda Vučkovića teža. Ne znam da li se nešto više zna, a noto da je trulo unešto u državi Danskoj rekla bih i po onoj zameni Landina sa 11 odbrana i jednim datim golom.
                    No, to je njihova stvar, a mi svi u Arenu u subotu, najverovatniji termin 20.15, jer ćemo zauzeti poziciju A1.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Odlične partije u ova dva nastupa i vrata polufinala i Olimpijade, širom se otvaraju. Sad treba odmoriti Ilića, Vujina, Nikčevića, Stanića, momke koji igraju gotovo bez prestanka, jer nam treća utakmica ne znači gotovo ništa ali one sljedeće će biti jako iscrpljujuće. Večeras je i publika sazlužila 10, Meraklije, BG-rađani i Srbi ma odakle dolazili grmili su večeras kao jedan, tim na terenu je disao i borio se konačno kao kompaktna cjelina i kad se to sve složi možemo daleko.

                      Mislio sam da ćemo Toskića pominjati cijelo veče zbog one sebičnosti u kontri, pa rekontra i +2 ako se ne varam uz isključenje ali oprao se i on kasnije. Svim momcima kapa dole. Idemo dalje!!!!!
                      РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                      Comment


                      • Izvinjavam se danijelu, kazu neki pametni ljudi da nije hteo da provocira. Moja jbg

                        Comment


                        • Nema veze LBJ ;) . Vec zaboravljeno da je se desilo.

                          Comment


                          • Sad kad ste izrekli svoje bracne zavete proglasavam vas muzem i zenom, dogovorite se oko uloga.

                            Vujin sa ovakvom levicom ne bi imao konkurenciju na RB samo da je nesto brzi i eksplozivniji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Kako volim ove velike utakmice, važne, kada se lepo isparznim, izvičem, iskačem, malo psujem...malo... a na sve to... moj tim pobedi. Ihaaaaaa!
                              Fenomenalna atmosfera, odličan meč, težak, neizvestan, dinamičan, na ivici nerava, a sa srećnim krajem... nema lepšeg doživljaja.
                              +1

                              Da ja sada ne bih pametovao, jer je već sve rečeno, samo ću ovo napisati:
                              HVALA VAM MOMCI...
                              SRBIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Sad kad ste izrekli svoje bracne zavete proglasavam vas muzem i zenom, dogovorite se oko uloga.

                                Vujin sa ovakvom levicom ne bi imao konkurenciju na RB samo da je nesto brzi i eksplozivniji.

                                Ne kvari temu, ipak si SM, trebalo bi to da znas!!! Mi smirujemo ti zajebavas, pa gde to ima.

                                Comment

                                Working...
                                X