Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuturaaaaaaaaa majstor!

    Koliko samo Manojlovic odradi u odbrani, bice stub u godinama koje dolaze.
    sigpic

    Comment


    • Danci dovidjenja do borbe za medalju!
      sigpic

      Comment


      • Darko Stanic aka pisam po sirotinji. Bravo macko!
        Last edited by LBJmvpFORlife; 17-01-12, 21:02.

        Comment


        • Tooo bre,bravo momci,velika pobeda!!!
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Srbija u drugi krug prenosi 4 boda, utakmica protiv Slovacke je formalnost. Crnogorac na golu Srbije briljirao

            Comment


            • TOOOOOOOOOOOOO !!!!!

              p.s. A sto se naljutio ovaj danski trener ?
              Last edited by Mr. Wolf; 17-01-12, 21:03.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Je li se ova grupa kriza sa grupom B i proalze dvije najbolje onda u polufinale?

                Comment


                • Originally posted by hamza_TM87 View Post
                  Je li se ova grupa kriza sa grupom B i proalze dvije najbolje onda u polufinale?
                  Pa bolan Hamza imas to na prvoj stranici . malo se salim. Jeste kriza se sa B.

                  Comment


                  • Originally posted by danijelkr View Post
                    Srbija u drugi krug prenosi 4 boda, utakmica protiv Slovacke je formalnost. Crnogorac na golu Srbije briljirao

                    Ovo moze lako da povede raspravu u pogresnom smeru, bar bih ti ja sada odgovorio na svoj nacin ali ne zelim da rusim atmosferu i necu da kvarim ljudima uzitak posle ovako velike pobede. A ti cak i kad ovakve stvari izjavljujes u sali, racunaj na to da se nekom nece svideti

                    Comment


                    • Ja cak i ne volim rukomet al sam veceras navijao ko lud.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Marko Stanic aka pisam po sirotinji. Bravo macko!
                        Darko brate, Darko.

                        Konacno pravi duh u reprezentaciji posle dosta vremena, svi kao jedan, veliko bravo!
                        sigpic

                        Comment


                        • jebasmo ih na suvo!

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Darko brate, Darko.

                            Konacno pravi duh u reprezentaciji posle dosta vremena, svi kao jedan, veliko bravo!
                            Ma promasio sam slovo, edit sam jos pre

                            Comment


                            • Vidi mogao sam i ja danas da nakon jednog posta(bas na ovoj temi) ovako nesto ko ti napisati, a vise je provokacija od ovog sto sam ja napisao. Stanic jeste sto sam napisao, a ti sto mislis da ja nekog provociram tvoja stvar. Znaju ovdje clanovi foruma da nikog nisam do sad provocirao.

                              A ti sto zelis malo biti senzacionalan tvoja stvar.

                              Comment


                              • Originally posted by danijelkr View Post
                                Vidi mogao sam i ja danas da nakon jednog posta(bas na ovoj temi) ovako nesto ko ti napisati, a vise je provokacija od ovog sto sam ja napisao. Stanic jeste sto sam napisao, a ti sto mislis da ja nekog provociram tvoja stvar. Znaju ovdje clanovi foruma da nikog nisam do sad provocirao.

                                A ti sto zelis malo biti senzacionalan tvoja stvar.
                                Nemoj da otvaramo raspravu, ako hoces mozemo je voditi na nekoj drugoj temi ovo necu da kvarim ali da je niska i ruzna provokacija, jeste.

                                Comment

                                Working...
                                X