Announcement

Collapse
No announcement yet.

EHF EURO 2012 Serbia

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je moglo da bude HR je dobro zavrsila prvo poluvrijeme. U par navrata gubili su po 3 razlike i nekako su stizali i sada gube 1 gol na poluvremenu. Island nema vecu prednost zahvaljujuci Halilovicu koji odlicno brani za sada, vec ima 8 odbrana ako se ne varam. Nadam se da ce HR otvoriti bolje 2 poluvrijeme i da pobjede.

    Comment


    • Originally posted by Fanta View Post
      Kako je moglo da bude HR je dobro zavrsila prvo poluvrijeme. U par navrata gubili su po 3 razlike i nekako su stizali i sada gube 1 gol na poluvremenu. Island nema vecu prednost zahvaljujuci Halilovicu koji odlicno brani za sada, vec ima 8 odbrana ako se ne varam. Nadam se da ce HR otvoriti bolje 2 poluvrijeme i da pobjede.
      Ko je zivota ti Halilovic?
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Četvorka u KK Zagrebu.

        Alilović je sredinom drugog poluvremena izvukao Hrvatsku, loša odbrana, i zalutali Kopljar, on nije ni za ovce čuvati. Neko se ovde oglasio da igra zbog odbrane, najviše golova je palo preko njega, dugo veće drvo nisam vidio u rukometu, stigao je da uguši i Čupka. Buntić mora igrati bar 40 minuta, a ostalih 20 Vuković ako se oporavi, Balić, Duvnjak nebitno, samo da Kopljar ne vidi napad. Goluža je odlično promijenio odbranu u 5-1 sa Vorijem na prednjem, i to je presudilo, iznenađujuće dobro je odigrao Balić na 5.

        Francuzi su odigrali loše i više nemaju prava na kiks. Njima je ova situacija poznata, nije im prvi put da ne mogu dobiti u početku prvenstva, Karabatić nije mogao lošije, to je kada ga odu gledati T-Mac i kompanija, trema ga uništila.

        Comment


        • Originally posted by notorious View Post
          Četvorka u KK Zagrebu.

          Alilović je sredinom drugog poluvremena izvukao Hrvatsku, loša odbrana, i zalutali Kopljar, on nije ni za ovce čuvati. Neko se ovde oglasio da igra zbog odbrane, najviše golova je palo preko njega, dugo veće drvo nisam vidio u rukometu, stigao je da uguši i Čupka. Buntić mora igrati bar 40 minuta, a ostalih 20 Vuković ako se oporavi, Balić, Duvnjak nebitno, samo da Kopljar ne vidi napad. Goluža je odlično promijenio odbranu u 5-1 sa Vorijem na prednjem, i to je presudilo, iznenađujuće dobro je odigrao Balić na 5.

          Francuzi su odigrali loše i više nemaju prava na kiks. Njima je ova situacija poznata, nije im prvi put da ne mogu dobiti u početku prvenstva, Karabatić nije mogao lošije, to je kada ga odu gledati T-Mac i kompanija, trema ga uništila.

          Eh, da je Mac isao da ga gleda Dzoni bi dao 20 golova, dam glavu... Ne stizem nista da gledam u pm, al' bas nista.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Ko je zivota ti Halilovic?
            Hoces se praviti pametan zbog greske u jednom slovu?
            btw. Hrvatska odlicno odradila kraj tekme, cak i +3 na kraju imali (koliko sam cuo od komentatora, zadnji gol koji su dali Islandjani se nije racunao). Za ovu pobjedu se najvise mogu zahvaliti golmanu Alilovicu koji je sjajno branio tokom citavog matcha, zabiljezio je cak 16 odbrana a od toga 4-5 cisti ziceri.. bravo Hrvati!! Treba jos malo igru dotjerati i bit ce jos bolje.

            Comment


            • Originally posted by danijelkr View Post
              Makedonija ipak nije iskoristila zadnji napad, mogu oni dosta sa ovakvom podrskom. Na kraju 26:26

              Oslijepicu danas od rukometa koliko sam ga gledao.
              imamo i dobra ekipa nije samo podrska ;)
              FORZA MILAN!!

              Comment


              • Znam dobro ja vasu reprezentaciju. Ove godine sam gledao dosta utakmica Vardara i Metalurga, a vecina reprezentativaca Makedonije su iz ta dva tima.

                Francuska jucer izgubi najvise zbog nerasplozenog Omeyer-a, koji je gotovo na svakoj lopti bio ali ga nije islo. Na drugoj strani Hombrados cino cuda. Nastavlja se los strat Francuza na EP i mislim da ce Rusi u sljedecem kolu zaplatiti.

                Neki dan je notorious dobro napisao da Buntic mora biti prvi izbor Goluze.

                Slovenci nastavljaju sa utakmicama na EP u kojima vode cijeli mec i na kraju izgube ili nerijeseno zavrsi. Proslo prvenstvo sve utakmice u grupi su vodili cijelim mecom, a na kraju sve pokvarili, evo i ove godine nastavljaju sa tom praksom.

                Comment


                • Danas se mora spriječiti kontra Danske, što ih više uvučemo u svoj ritam i postavljene napade, šanse će nam drastično rasti. Moramo obratiti pažnju i na njivovog diva Markussen-a, može biti opasniji i od Hansen-a. U par odgledanih utakmica u dresu Atletico-a(bivši Ciudad) igrao je odlično, u nekima bio prva napadačka opcija, dosta brz za svoju visinu, nadam se da će što manje igrati. Nadam se i da će dvorana biti puna, ali je pitanje može li BG napuniti, trebalo je staviti u neki veći grad.

                  Comment


                  • Pa i bice dvorana puna Danaca.
                    A to sto dvorana nije bila popunjena na nasoj utakmici je zbog toga sto su neka mesta koja su bila u prvoj utakmici prazna su popunili kasnije Danci i Slovaci.
                    Ako je verovati sajtu, ima jos nekih 500 karata u prodaji.Jos par navijaca Poljske i Slovacke ce da odu, ocekujem da bude poseta negde izmedju 6500-7000 gledalaca.

                    Comment


                    • Originally posted by Fanta View Post
                      Hoces se praviti pametan zbog greske u jednom slovu?
                      btw. Hrvatska odlicno odradila kraj tekme, cak i +3 na kraju imali (koliko sam cuo od komentatora, zadnji gol koji su dali Islandjani se nije racunao). Za ovu pobjedu se najvise mogu zahvaliti golmanu Alilovicu koji je sjajno branio tokom citavog matcha, zabiljezio je cak 16 odbrana a od toga 4-5 cisti ziceri.. bravo Hrvati!! Treba jos malo igru dotjerati i bit ce jos bolje.
                      Vidis ja bih ovo sada mogao kao uvredu,ali necu...toplo ti preporucujem da pripazis na rijecnik!
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Znači tako 150 momaka iz Niša najodanijih reprezentaciji krenulo jutros a dio troškova finansira koliko razumijem RSS. To je lijepa vijest a negativno je to što su ti momci žale da su i prošlu tekmu oni bili najbučniji ali da ih ostatak dvorane većinom bojkotuje i sjede kao u pozorištu. Moram priznati da mi je odmah bilo čudno kad sam čuo - Srpska, Srbija zajednička država, da to skandiraju BG-rađani. Znači ipak su tu Meraklije. Ajde nešto pozitivno od organizatora

                        P.S. Što se same utakmice tiče priznajem da sam veći optimista nego prije početka prvenstva kao u ostalom i cijela nacija.
                        Last edited by ФК Борац Бања Лука; 17-01-12, 17:04.
                        РК БОРАЦ - Куп европских шампиона 1975/76.

                        Comment


                        • idemo Makedonijo na pobedu
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Makedonci izdrze sudijske kradje, pa onda umjesto da odu na dva razlike Njemci odu na +2, ali na kraju prvog ipak nerijeseno. Utakmica je kao i sve ostale na visokom nivou.

                            Comment


                            • jeste malo nas krade sudije.. jedva dva puta im isklucio igrac strasnoo ..
                              FORZA MILAN!!

                              Comment


                              • Bok ekipa! Nemrem gledat tekmu,al Njemci nisu osigurali Olimpijske kvalifikacije,a s obzirom koliko love daju EHF-u i opčenito za rukomet bojim se navlakuše sudaca.

                                Comment

                                Working...
                                X