Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok-Vesti, spekulacije, komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Maricu Salihovic je produzio sa Hoffenheim jos za jednu godinu, tako da on nije imao ni namjeru ici iz kluba.

    Ibisevic je jucer izjavio da i on ne namjerava ici iz Hoffenheim-a.

    Comment


    • #77
      E moji Bosanci, prerasli ste odavno Hofenhajm.Ostace oni samo osrednja ekipa u Bundesligi i nista vise od toga.
      Vidim da Salihovic ima tih dodatnih godinu dana kao opciju.

      Comment


      • #78
        Slazem se s tobom da su prerasli ovaj klub.

        Salihovic je u Hoffenheimu kad je ovaj klub bio u trecoj ligi, sjecam se teksta u sport avazu, kada je dosao u tad meni nepoznat klub i valjda mu je tu najbolje pa ne zeli da mjenja. Kako mi je krivo sto nije otisao u Bayern, one polusezone kad su razvaljivali on i Vedo, a bio je Bayern bas zagrizao.

        Ibisevic je trebao davno otici, mozda bi i otisao da nije bilo povrede.

        Nego sta mislis hoce li ovaj mali Reus preci u Bayern? Pa da se nastave transferi na relaciji BMG - Bayern.

        Comment


        • #79
          Ako Arsenal proda Arsavina, ocekujem da ce kupiti Rojsa, posto Podloskog ne pusta uprava.

          Uprava Bajerna trenutno nema nikog u planu da dovede sada u januaru, samo ce im doci zamene za igrace koji prethodno budu napustiliu klub.

          Comment


          • #80
            Olympiakos zainteresovan za Lucha Gonzalesa.

            Nakon sto je Koln produzio ugovor sa glavnim sponzorom na jos dvije godine, bild pise da bi na osnovu tog ugovora mogli ponuditi Podolskom veci ugovor i samim tim zadrzat ga.

            EDIT:

            Prema pisanju katalonskih medija, Milan je uspio dogovoriti prelazak fudbalera Barcelone, Seydoua Keite na San Siro.

            Kako prenose italijanski mediji, Juventus je dogovorio posudbu napadaca Rome, Marca Borriella, do kraja sezone.

            Corriere dello Sport tvrdi Niko Kranjcar bi mogao u Lazio. Lazio spreman platit 8 miliona €.

            Prema pisanju hrvatski sportski novosti: Ivan Santini, najbolji strijelac HNL-a, odlazi u Köln!
            Last edited by danijelkr; 23-12-11, 14:06.

            Comment


            • #81
              Koga sve zeli ovaj Lacio.Opasno ce se pojacati za ovaj prelazni rok, predosecam.Kuzmanovic, Ederson, Malouda, Olic, Tasci, Krasic, Podolski...
              Juventus se opredelio da vrati na trajno Martina Kaseresa.Nadam se da ce uspeti u nameri.

              Comment


              • #82
                Nije on los,solidan bi bio,svakako bolji od Motte na krilu,samo problem mu je sto nece moci da igra u startnoj postavi posto su bekovi Djordjo i Lihstajner koji je odigrao svaki minut za Juve
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #83
                  On u Sevilji igra stopera i ako bude dosao rotirace se sa Barzaljijem i Bonucijem na toj poziciji, pod uslovom da Kjelini ostane na levom beku.

                  Comment


                  • #84
                    Rijetko je ove sezone igrao stopera , vecinom je desno , a stoperi su Spahic i Escude , u zadnje vrijeme Fazio , ali dobro njemu nikakav problem nije , ni lijevo , ni desno , ni stoper i mislim da ce biti sjajno pojacanje za Juve ako dodje .
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • #85
                      Video sam na transfermarketu da mu je primarna pozicija stoper, a znam da je igrao desnog beka, pa pretpostavio da igra stopera u Sevilji.
                      Hvala Dale za info.



                      Edit:Verder zagrizao za Austrijanca Junuzovica.
                      Trenutno nastupa za Austriju iz Beca i igra po levoj strani u veznom redu.Ugovor mu istice na leto.
                      Vesli je sa druge strane na izlaznim vratima, Santos se interesuje za njega.
                      Last edited by Ricma; 23-12-11, 15:39.

                      Comment


                      • #86
                        Podolski mora biti meta za ovaj porelazni rok...Mlad i iskusan. Prosto ceka da ga neko ''pokupi''. HSV bi mogao malo da se pojaca...Boka planira da dovede Suaza iz Montereja...mada ne znam zasto bi davali 20 miliona na njega kad imaju toliko zanimljivih igraca u Argentini za znatno manje pare. Na primer Valerija iz Lanusa, da se uigrava kao naslednik neponovljivog Rikelmea...Aston Vila hoce Demjana Dafa.

                        Comment


                        • #87
                          Obasi iz Hoffenheim najvjerovatnije ce preci u Schalke 04.

                          @Maric91, dosta je se vise od Junuzovica ocekivalo o njemu sam citao i dok je bio kadet u GAK-u tad je igrao sa Muratovicem i Skorom u prvom timu. Niko iz naseg saveza nije pokusao da ga dovede pod nasu zastavu.

                          EDIT:

                          Baba Diawara iz Maritima najvjerovatnije ce zavrsiti u Celtic-u.

                          Zelje trenera Sochaux Mehmeda Mese Bazdarevica su Giovanni Sio iz Siona, zatim Genoin Ribas i Anthony Knockaert iz Guingampa.
                          Last edited by danijelkr; 24-12-11, 09:22.

                          Comment


                          • #88
                            Giovani dos Santos mogao bi preci u Sevilla-u, njegov otac je rekao da su oni vec u Spaniji, ali da jos nije sve rijeseno oko njegovog transfera.

                            La Gazzetta dello Sport u jednom svom clanku donosi 10 juznoamerikanaca koji bi mogli ovog prelaznog roka pojacati europske klubove. Medju tih 10 nalaze se: Leandro Damiao, Lucas, Ganso, Casemiro, Paulinho, Dede',Teofilo Gutierrez, Yacob, Ocampos i Alfaro. Navedeni su klubovi koji su zainteresovani za ove igrace i jos su postavljeni klipovi pojedini igraca.
                            http://www.gazzetta.it/Calciomercato...18491774.shtml

                            Comment


                            • #89
                              Obasi ce biti pozajmljen Salkeu sa pravo otkupa na kraju sezone.Sada kada bi nekom uvalili Farfana za 8-10 miliona.

                              Volfsburg pored Medojevica se nameracio na jos jednog Srbina, u pitanju je Aleksandar Lukovic koji trenutno nastupa za Zenit.Ako predje garantovano mu je mesto stopera s obzirom da Volfsburg nema tu konkurenciju.

                              Comment


                              • #90
                                Borrielo na korak od Juventusa,verovatno na pozajmicu sa pravom otkupa na kraju sezone ;)
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X