Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zimski prelazni rok-Vesti, spekulacije, komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Mumi sve je moguce, evo nasi sad odmah Susica spominju kao moguca opcija sto je smjesno. Ma dobro bi njemu bilo i u PSG. Ma da je se povezivao i sa Romom Ancelotti, ako se ne varam.

    Comment


    • #62
      Originally posted by AK47 View Post
      Gdje ce Ronaldo,u Milan???Oni nemaju 5 miliona da daju za Akvilanija,a i duzni su Barceloni nekih 20-ak miliona,jos samo postoji mogucnost da se vrati u Manchester ali ne znam koji,posto ako objavi da postoji mogucnost odlaska eto Mancinija jer mu je i on potreban,naravno tu je i UTD uvijek ali previse je to para za njih trenutno.Ja sam ipak ubijedjen da bi bio vise nego adekvatna zamjena za Portugalca,mozda je cak korisniji za ekipu,ali ipak mi je tesko zamisliti da bi CR otisao negdje z Reala barem jos par godina.Ozil nece nigdje,on je klasicni veznjak i kao takav Realu je potreban,doci ce on na svoje
      Iskreno brate, ako Hazard dodje u Real, moze da ide ko hoce. Decko je vec sada zver, a siguran sam da ce biti u top 3 igraca sveta (po meni i najbolji) za 2-3 godine, mozda cak i pre. Moze da izbaci iz prve postave sve osim Ronalda u Realu...To je samo moje misljenje, jer ga strasno gotivim i mnogo mi se svidja kako igra.

      A, slazem se sa tobom, mislim da su gluposti to za Ronalda, ja nekako verujem da ce on zavrsiti karijeru u Realu, a ove smejurije za Ozil-a, ne znam ko to moze iole ozbiljno shvatiti. Jose ga se nece odreci, nema sanse.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #63
        @Cantona,u pravu si to je nekoliko puta izjvaio Hazard,samo je u prednosti Real zbog Zidane-a s kojim je vec obavio razgovore i koji mu je fudbalski uzor

        @mumi,Ancelotti je rekao da bi pored Engleza vodio i Romu,koja je bila u losoj situaciji do zadnja tri susreta,ali su sada dvie zaredom tekme dobili u gostima i remizirali sa Juvetom tako da ne vjerujem da ce Roma Luisu dati otkaz sada
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • #64
          Originally posted by danijelkr View Post
          Mumi sve je moguce, evo nasi sad odmah Susica spominju kao moguca opcija sto je smjesno. Ma dobro bi njemu bilo i u PSG. Ma da je se povezivao i sa Romom Ancelotti, ako se ne varam.
          Ne kazem da je to nemoguce, normalno nikad se ne zna...
          Samo se sjecam da sam gledao na BHT prije mozda mjesec dana onu emisiju, pred utakmice u PL. Pricao Ancelotti i rekao da mu je odlicno u Engleskoj i da zeli voditi ponovo neki klub, pa sam zato rekao.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • #65
            Koga bi voleli u svojim klubovima u januaru?

            Svakom timu skripi neka pozicija (svaka cast Sitiju i Barsi, koji su mozda jedini popunjeni svugde).

            Kao navijac Mancestera, alarmatno nam je potreban neki veznjak. Najvise su se spominjali Gaitan i Havi Martinez. Eto, dolazak bilo koga od pomenute dvojice bi me usrecio za novogodisnje i bozicne praznike .
            sigpic

            Comment


            • #66
              Mumi sigurno mu se svidio nacin rada u Engleskoj, pa zbog toga, ali svidjet ce se njemu pare od PSG ako mu ponude.

              Evo dva nova imena za trenera PSG-a, a to su Frank Rijkaard i Claude Makelele.

              Comment


              • #67
                Originally posted by D-Wade View Post
                Iskreno brate, ako Hazard dodje u Real, moze da ide ko hoce. Decko je vec sada zver, a siguran sam da ce biti u top 3 igraca sveta (po meni i najbolji) za 2-3 godine, mozda cak i pre. Moze da izbaci iz prve postave sve osim Ronalda u Realu...To je samo moje misljenje, jer ga strasno gotivim i mnogo mi se svidja kako igra.

                A, slazem se sa tobom, mislim da su gluposti to za Ronalda, ja nekako verujem da ce on zavrsiti karijeru u Realu, a ove smejurije za Ozil-a, ne znam ko to moze iole ozbiljno shvatiti. Jose ga se nece odreci, nema sanse.
                Samo like si dobio jer nesto ne moze reputacija da se da,sve sto si rekao potpis,ako Eden dodje nek ide ko god hoce,decko je nesebican i pravi je vodja na terenu,igracina je a igra za ekipu ne za sebe(vrlo rijetko ga ponese pa solira,ali majstor je pa mora nekad),slazem se i za Ozila,nema tu puno price

                Ono sto je potrebno Realu je desni bek,evo sad ganjaju ovog iz Gremia,vidjet cemo je li to istina
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • #68
                  Originally posted by KingEric7 View Post
                  Koga bi voleli u svojim klubovima u januaru?

                  Svakom timu skripi neka pozicija (svaka cast Sitiju i Barsi, koji su mozda jedini popunjeni svugde).

                  Kao navijac Mancestera, alarmatno nam je potreban neki veznjak. Najvise su se spominjali Gaitan i Havi Martinez. Eto, dolazak bilo koga od pomenute dvojice bi me usrecio za novogodisnje i bozicne praznike .
                  Blago vama kad vam fali samo veznjak.

                  Nama fali jedno 7 igraca prvotimaca.
                  Sad u januaru tu bi volio vidjeti Cahilla, jednog veznjaka i krilo. Oskudni smo skroz, mora se sve iz korjena mjenjati...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by KingEric7 View Post
                    Koga bi voleli u svojim klubovima u januaru?

                    Svakom timu skripi neka pozicija (svaka cast Sitiju i Barsi, koji su mozda jedini popunjeni svugde).

                    Kao navijac Mancestera, alarmatno nam je potreban neki veznjak. Najvise su se spominjali Gaitan i Havi Martinez. Eto, dolazak bilo koga od pomenute dvojice bi me usrecio za novogodisnje i bozicne praznike .
                    Ja bih voleo u Milanu da vidim Hummelsa,krstene bekove i mladog golmana

                    Comment


                    • #70
                      @Mumi Vi sad bas placate cenu jer vam se glavni igraci trose (trio Teri-Lampard-Drogba). Ali ne sumnjam da cete renovirati lepo ekipu za max 2 godine.

                      @Ljuba Ko ne bi Humelsa voleo .
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        A i to sto kazes

                        Comment


                        • #72
                          Ovaj Leonardo je smesan,dao otkaz treneru zato sto je ispao iz LE a svi znamo za sta to takmicenje sluziA sta reci za upravu Viljareala,dali otkaz treneru zato sto je izgubo od nizerazrednog kluba,pa on covek nije imao na raspolaganju prvi tim a jos ce prodati Nilmara Romi...

                          Comment


                          • #73
                            Ma Leonardo je od pocetka sezone prijetio covjeku s otkazom , stvarno zalosno ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • #74
                              Claude Puel glavni kandidat za novog trenera Villareal-a.

                              PSG ce morati Antoine Kombouaré-u platit 3 miliona €, pojedini mediji pisu da je vec gotova stvar sa Carlom Ancelotti-om.

                              Petr Jiracek do 2016. godine u Wolfsburg-u, ovo je zvanicno (vec je Maric pisao o ovom i evo ostvarilo se).

                              Gregorio Manzano nije vise trener Atletico Madrida. Moguci nasljednik Diego Pablo Simeone.
                              Last edited by danijelkr; 22-12-11, 19:30.

                              Comment


                              • #75
                                Fiorentina se interesuje za Barnetu i mogla bi da ga dobije daleko ispod cene posto mu ugovor sa Leverkuzenom istice na leto.

                                Sada cisto sumnjam da ce Salihovic doci u Volfsburg posto su dosli Jiracek i Medojevic, vec su dovoljno prenartpani an tim pozicijama.Mozemo da ocekujemo odlaske igraca pogotovo na tim pozicijama.
                                Sada je trenutno Sevilja prvi favorit za dovodjenje Bariosa.
                                Vidim da je neko pominjao prelazak Vertongena u Njukasl u sto bas ne verujem.Sigurno ce Totenhem da ponudi malo vise od njih i bas im skripi na toj poziciji zbog povrede Dosona.Siguran sam da ce Vertongen preci u Totenhem zato sto su ambiciozniji i imaju jaci sastav od Njukasla koga vuce Demba Ba.

                                @King Eric

                                Gaitan tek od leta ce postati novi clan Junajteda.;)

                                Comment

                                Working...
                                X